Vondráček jede do Ruska. Chce jednat i s lidmi, kteří jsou na seznamu, ozývá se křik
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) nevidí problém v tom, že bude při návštěvě Ruska jednat s předsedy obou tamních parlamentních komor Vjačeslavem Volodinem a Valentinou Matvijenkovou, kteří jsou na sankčním seznamu Evropské unie i Spojených států. Sankční seznam byl jednou z reakcí Západu na ruskou anexi ukrajinského Krymu a na krizi na východní Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 19:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Křik ze STANu: Vracíme se do role ruského vazala
Kritiky se nyní dostává předsedovi Poslanecké sněmovny Radku Vondráčkovi (ANO). Ten zavítal do Ruska a jednal i s politiky, kteří jsou na sankčním seznamu. Píše to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Američané nemohou trestat Německo! Z Berlína se ozývá křik kvůli novým protiruským sankcím
Německá ministryně hospodářství Brigitte Zypriesová (SPD) se ozvala proti novým americkým protiruským sankcím. Dopadnou totiž i na německé firmy. Z toho důvodu Zypriesová chce, aby Evropská unie proti USA podnikla protiopatření. Píše o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vondráček se sejde s maršálkem polského Sejmu
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) se dnes setká s maršálkem polského Sejmu Markem Kuchcińským. Šéfové parlamentních komor budou jednat o česko-polských vztazích i o spolupráci v mezinárodních uskupeních, jako jsou visegradská čtyřka, Evropská unie a Severoatlantická aliance. Už ve středu se s Kuchcińským setkal premiér v demisi Andrej Babiš. Jednali spolu o posílení ekonomické spolupráce, evropských otázkách i polské menšině žijící v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
ÚZSVM prošetřil pozemky po Anně Masarykové ze seznamu nedostatečně identifikovaných vlastníků
Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových narazili při zpracovávání seznamu nedostatečně identifikovaných vlastníků na spoluvlastnici lesních pozemků o výměře 1 966 m2 Annu Masarykovou, jejíž adresa byla neznámá. Nabízela se otázka, zda by se mohlo jednat o příbuznou prezidenta T. G. Masaryka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vondráček jel do Ruska, a to neměl dělat. On s nimi mluvil! Poslal ho Babiš? spekuluje Pavel Šafr. Blbé kecy, úvahy debila, ozvalo se
Radek Vondráček, předseda Poslanecké sněmovny za ANO, jednal v Rusku s nejvyššími představiteli parlamentu, předsedou Státní dumy Vjačeslavem Volodinem a s předsedkyní horní komory Valentinou Matvijenkovou. Komu se nelíbí, že Vondráček jednal s politiky zařazenými na sankční seznam EU a USA? Ano, je to Forum24 a Jiří Sezemský. „Když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře,“ popisuje Vondráčkovu návštěvu. A Pavel Šafr si přisadil na Twitteru o Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kampaň HateFree končí a za ní se ozývá křik: Nenávist zdarma. Napadá každého, kdo má jiný názor než Dienstbier, Sobotka a Pelikán! Ale ne, ať pokračuje
ANKETA „Jestli někdo vytvářel napětí ve společnosti, tak právě podobné neziskovky. Ano, jsou nadace, které dělají smysluplnou činnost a pomáhají lidem, kteří to potřebují. Ale neziskovka typu HateFree je k ničemu. Jen napadá kohokoliv, kdo má jiný názor, než mají pan Dienstbier, Sobotka nebo Pelikán,“ uvedl v anketě ParlamentníchListů.cz Marek Černoch (Úsvit). Jinak se na ni dívá Matouš Vencálek (Zelení): „Projekt HFC budí jisté kontroverze, což je však vzhledem k jeho povaze pochopitelné – nevoli totiž budí především tím, že často nastavuje zrcadlo naší společnosti, když třeba veřejně vystavuje nechutné a rasistické komentáře sesbírané v různých internetových diskusích.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Mravní zrůdy. To jsou ti, co demonstrovali proti Nočním vlkům. Nebezpečné Rusko? Tomu věří jen ti bez mozku
ROZHOVOR Sociolog Petr Hampl tvrdí, že existují dvě možnosti, jak se na Rusko dívat. Podle jedné je Rusko dobyvačné impérium, které chce vládnout celému světu, a stateční Američané tomu brání. Podle druhé probíhá naopak pokus o dobytí Ruska a Rusové se houževnatě brání. „Který z těch pohledů je pravdivý? Ten spor je veden mezi lidmi, co používají mozek, a mezi lidmi, co ho nepoužívají,“ řekl rázně v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Hampl. Uvedl rovněž, že vyprávěnce o nebezpečném Rusku mohou věřit jenom ti, kdo nepřemýšlejí, ale jen čekají na pokyn, čemu mají věřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Reportéři ČT cosi „naznačili“ o Zemanovi a penězích z Ruska. A spustil se křik. Jenže pak se ozvala bývalá slavná novinářka: Taková fabulace! Já se vždy snažila...
ANKETA Reportéři ČT Marka Wollnera naznačují v reportáži nesoucí název Putinův kůň v Adamově, odvysílané v pondělí, že kampaň Miloše Zemana by mohla být financovaná z Ruska. Dokumentují to na případu firmy Adast Systems z jihomoravského Adamova (jež je sponzorem jak prezidenta Zemana, tak i Strany práv občanů Zemanovci), která má sídlo ve Švýcarsku. Spojují ji s právníkem Fabiem Delkem, který má mít kontakty na okolí Putina. ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků, zda je tomu potřeba věnovat pozornost a jak jsou takové informace závažné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Bloger zuří: Dostal jsem se na seznam dezinformačních webů po boku Šichtařové a Větvičky. Drahoš by měl říct, kterých občanů chce být prezident!
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš na svých webových stránkách zveřejnil seznam českých webů, které pokládá za dezinformační. Proti tomu se důrazně ohradil bloger Jaromír Petřík, kterého prý do zmíněného seznamu Drahoš také zařadil. A to tím, že jeho texty jsou pravidelně zveřejňovány například na serveru ParlamentníListy.cz, které figurují rovněz na zmíněném seznamu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Sněmovna si zvolila za předsedu Vondráčka z ANO. A už se ozývá Kalousek
Radek Vondráček dostal hlasy 135 poslanců v tajné volbě. Těsně po jeho zvolení vystoupil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a oznámil, že sedm poslanců TOP 09 Vondráčka nevolilo. Přesto je prý tento klub připraven ke konstruktivním diskusím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist