Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.319x, což odpovídá cca 173.181-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šéf NATO vytočil Srby. Vážně jim tvrdil, že bombardování země bylo pro dobro obyvatel
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg navštívil Bělehrad, kde vedle diplomatických frází pronesl i jednu větu, která patrně jeho srbské hostitele příliš nepotěšila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

A je to: Klaus ml. praštil do bombardování Srbska, kde teď byl
Srbsko a Kosovo si v těchto dnech připomínají dvacet let od bombardování Bělehradu letadly NATO. Zatímco Srbové na tuto válečnou operaci pohlížejí jako na akt agrese, za který životem zaplatily tisíce lidí, obyvatele Kosova vojákům NATO děkují za to, že dnes Kosovo může žít svobodné. Poslanec Václav Klaus do Srbska vyrazil a připomněl si všechno, co Čechy a Srby spojuje. Ozval se také předseda ODS Petr Fiala, který si vzpomněl i na prezidenta Zemana a premiéra Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
NATO zabránilo masakru v Kosovu, cílem bombardování Jugoslávie byla ochrana životů, uvedl jeho šéf
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. Posluchačům řekl, že vstup Čechů do Aliance pomohl toto uskupení stabilizovat. U nás pak vstup do NATO posílil demokratické směřování země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Bylo třeba hájit kosovské životy, říkal Havel. Zeman věc označil za chybu. Včera uplynulo 20 let od bombardování Jugoslávie
Srbsko i nezávislé Kosovo, které Srbové stále považují za své území, si připomněly události staré dvacet let. Připomněly si začátek bombardování Severoatlantickou aliancí. NATO se tímto vojenským aktem prý pokoušelo zastavit genocidu probíhající v Kosovu. Tak to alespoň popisuje většina států Aliance. Srbové to vnímají jinak. Dívají se na NATO jako na agresora, který bezdůvodně zabíjel jejich spoluobčany, a to včetně žen a dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Byl jsem v Kosovu hned po příchodu NATO... Mezinárodní vyšetřovatel z Haagu vypustil na veřejnost něco, z čeho opravdu mrazí po těle
REPORTÁŽ O válečných zločinech, páchaných Srby na Chorvatech a bosenských muslimech, vyprávěl budoucím politologům na Západočeské univerzitě v Plzni mezinárodní vyšetřovatel Vladimír Dzuro. Hned v úvodu besedy odůvodnil svoji „jednostrannost“. Nicméně v závěru akce bylo konstatováno, že v Haagu nebyl do současné doby odsouzen jediný Albánec nebo kosovský Albánec. A proč je vlastně nejvíce válečných zločinců mezi Srby? I to se dozvíte v naší reportáži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jugoslávie? „Svět ví, co se tu dělo. Spravedlnost? Nejsem si jistý.“ Nálety NATO mu zabily sestru, teď Srb vzpomíná
Dvacet let po bombardování mostu ve Varvarinu v Srbsku se stále čeká na spravedlnost. Rozhovor se Sašou Milenkovičem, jehož sestra při bombardování zahynula, přináší britský deník Independent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie
REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně rozladily významnou část české veřejnosti. Pár dnů po vstupu do NATO Česká republika podpořila útok aliance na tehdejší Jugoslávii. Bombardování, které mířilo hlavně na Srbsko, přineslo více než dva tisíce obětí. V sobotu si v Praze lidé připomněli tyto smutné události.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
NATO? Podvedli Gorbačova, uvedl v ČT Kavan. Vondra řekl, jak to bylo tenkrát s Jugoslávií
V rámci oslav 20. výročí vstupu do NATO přinesla ČT rozhovor s mužem, který smlouvu podepsal, bývalým ministrem zahraničí Janem Kavanem. Jeho pocity z členství v Alianci jsou prý smíšené. Na jednu stranu oceňuje bezpečí tím získané, ale vadí mu zásahy bez mandátu OSN. A zmínil i slib daný Michailu Gorbačovovi, že se NATO nebude rozšiřovat na východ. O něco jiný pohled na tehdejšího ministra pak přinesl Deník N. Když šlo o postoj české vlády k bombardování Srbska, Kavan se prý schovával na Mauriciu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Raždík (JAP): Na půdu Evropy dopadly skutečné atomové bomby a to vinou USA
K nedávnému výročí 70 let od vzniku NATO je potřeba si připomenout pár faktů. Nebavme se teď o válečných zločinech USA a západních spojenců jako bylo bombardování Drážďan nebo shození atomových bomb na Japonsko. Podívejme se na méně známé události.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Václav Krása: Bombardování Sýrie a argumenty.
Dnes se v Partii na TV Prima utkali předseda TOP 09 Jiří Pospíšil a místopředseda KSČM Josef Skála. Předmětem duelu bylo samozřejmě včerejší bombardování Sýrie. Překvapilo mě, jak pan předseda J. Pospíšil obhajoval zásah spojenců, aniž by řekl nějaký skutečný argument pro obhajobu bombardování. Těmito slovy hájil americko-britsko-francouzský zásah na Blízkém východě: „Je třeba říci, že to byla odveta za použití chemických zbraní a tato odveta…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.4.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Srby jste nezlomili! Foldyna v TV rozpoutal peklo proti NATO, generál jen hleděl
Před pár dny jsme oslavili dvacáté výročí vstupu České republiky do NATO. Generál Jiří Šedivý a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna nabídli na toto dvacetiletí dva zcela odlišné pohledy. Zatímco Šedivý označil za jednu z bezpečnostních hrozeb pro NATO a tím i pro nás jako pro členský stát Aliance Rusko, Foldyna oponoval, že žádní ruští emigranti nám tady nebodají ženy na ulicích, zatímco islámští radikálové přesně toto činí. A proto jsou oni tou hlavní hrozbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist