Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.697x, což odpovídá cca 192.904-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lékař všem, kteří nadávají profesoru Piťhovi: Přečtěte si tu Istanbulskou úmluvu. Je to trojský kůň extrémní levice
Kázání duchovního Petra Piťhy proti Istanbulské úmluvě vzbudilo v české společnosti nemalou pozornost. Část veřejnosti za to profesora Piťhu odsoudila, část mu zatleskala. Lékař Miroslav Palát do textu úmluvy nahlédl a upozornil na místo, které považuje za zvlášť nebezpečné. Pospal ho jako „trojského koně extrémní levice současné (nejen) Ameriky“. O co přesně jde? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 07:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 19. 10. 2018

Související články

Kubalčík (KONS): Je třeba odmítnout Istanbulskou úmluvu
Konzervativní strana tímto vyzývá poslankyně a poslance, senátorky a senátory, aby odmítli ratifikovat Úmluvu Rady Evropy o prevenci proti násilí a domácímu násilí (aka Istanbulská úmluva).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Abychom mohli ratifikovat Istanbulskou úmluvu, tak musíme poupravit trestní zákoník
Projev na 56. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 4. 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Golasowská (KDU-ČSL): Domácí násilí musí řešit politici s odborníky
Istanbulská úmluva a řešení domácího násilí - taková byla témata kulatého stolu, který se uskutečnil v pátek 11. května v Poslanecké sněmovně. I přesto, že účastníci zastávali na Istanbulskou úmluvu (Úmluvu Rady Evropy o prevenci a boji proti násilí na ženách a domácímu násilí) a její ratifikaci rozdílné názory, na jednom se shodli - problematika domácího násilí si zaslouží větší pozornost nejen u neziskového sektoru, ale především u státu, politiků i odborníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Račok: Neberme dětem jejich svět
Když jsem si přečetl tento článek autora pod názvem oslavující a obhajující Istanbulskou úmluvu: „Členka SPD i šiřitelka fake news. Kdo je žena, která varuje zákonodárce před úmluvou“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Kolem přijímání Istanbulské úmluvy se v ČR dějí neuvěřitelné věci. Zastánci maří diskusi, jak to jenom jde. Europoslanec Zdechovský vydává mrazivé svědectví
Právníci po celé Evropě kritizují Istanbulskou úmluvu, ale v České republice se o tom mlčí, konstatuje europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) na blogu iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Fico promluvil: Teď začíná boj o Slovensko. Istanbulskou úmluvu jsme pohřbili!
Předseda slovenské nejsilnější vládní strany SMER - sociální demokracie po zvolení Zuzany Čaputové prezidentkou obrazně volá do zbraně. Na Slovensku se podle jeho názoru rozhořel boj mezi liberály šířícími nebezpečné socialistické experimenty na jedné straně a mezi tradičními sociálními demokraty, kteří hájí klasické sociální hodnoty, sociální stát a vůbec všechny hodnoty, na nichž Slovensko dlouho stálo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Istanbulskou úmluvu nesmíme schválit. Sedmnáct zásadních důvodů od poslance Kobzy
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Použití utajené nahrávky indisponovaného syna považuji za projev neuvěřitelné novinářské špíny. Koneckonců, metody paní Slonkové nikdy neoplývaly etikou. Nejsem si jist svojí umírněnou reakcí, kdyby se něco podobného stalo mně a mým dětem,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec SPD Jiří Kobza, místopředseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. „Hnutí SPD této vládě důvěru nedalo ani při prvním schvalování 11. 7. 2018. Nevidím důvod, proč bychom měli podpořit vládu s účastí ČSSD, která je prounijní, podporuje migraci, Istanbulskou smlouvu a další ultralevicové směřování nadnárodní Evropy, se kterým se SPD jako vlastenecké hnutí nemůže ztotožnit,“ vysvětluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Kardinál Duka podpořil profesora Piťhu, pronásledovaného ženskou lobby
Pražský arcibiskup Dominik Duka coby předseda České biskupské konference (ČBK) vyjádřil podporu katolickému knězi a profesoru Petru Piťhovi, za jehož kázání na něj ve čtvrtek ráno podala Česká ženská lobby trestní oznámení. Podle spolku se v něm snažil veřejnost a věřící přesvědčit, že Istanbulská úmluva rozvrací rodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Máme ve znaku karfiol. Řešíme Istanbulskou úmluvu, a ne pana Nováka. Hovořili jsme na sjezdu ČSSD s Haškem a Foldynou
„ČSSD je stejná strana jako loni, jen bez Bohuslava Sobotky,“ prohlásil dosavadní místopředseda sociálních demokratů Jaroslav Foldyna na sjezdu strany v Hradci Králové. Pro ParlamentníListy.cz řekl, že od minulého roku nedošlo k žádným potřebným změnám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
A zas bude řev: Václav Klaus mladší udělal dlouhý nos na ty, co mu nadávají... A znovu šokoval, ještě víc
Poslanec Václav Klaus mladší z ODS se vysmál všem těm, kteří ho kritizují za jeho vyjádření o účasti českých vojáků na misích v Afghánistánu. Vzepřel se i svým kolegům z ODS. A ještě přitvrdil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist