Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.458x, což odpovídá cca 180.434-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Hrdina". Faleš. Debil. Husáka by nesundal. Ředitel školy, který nechal sundat a zlikvidovat obrazy Miloše Zemana, čelí kritice veřejnosti
Ředitel teplického gymnázia Zdeněk Bergman, jenž byl vyzyvatelem teplického primátora Jaroslava Kubery v bitvě o Senát, se rozhodl zničit obrazy prezidenta Miloše Zemana. Vedlo jej k tomu to, že hlava státu mluvila vulgárně v pořadu Českého rozhlasu Radiožurnál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 21:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 19. 10. 2018

Související články

Ústecký kraj zatím řediteli školy za obrazy Zemana odměny nevzal
Rada Ústeckého kraje dnes vyjádřila zásadní nesouhlas s prohlášením ředitele teplického gymnázia Zdeňka Bergmana o tom, že dal školníkovi pokyn zahrabat obrazy prezidenta Miloše Zemana kvůli jeho vulgárnímu vyjadřování do kompostu. Krajská rada se domnívá, že tím ředitel poškodil dobré jméno gymnázia a Ústeckého kraje. Rada zatím neřešila, zda řediteli odebere odměny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Obrazy se Zemanem zahrabte do kompostu! Ředitel gymnázia se musí za svá slova omluvit a přijde o peníze
Ředitel teplického gymnázia Zdeněk Bergman se zodpovídal za facebookovou reakci, v níž informoval, že oficiální portrét Miloše Zemana nechá školníkem zahrabat do kompostu. Reagoval tak na vulgární výroky prezidenta Miloše Zemana, které pronesl v Českém rozhlase. Za toto vyjádření si jej pozval náměstek ústeckého hejtmana tento čtvrtek dopoledne na kobereček. Odvolání Bergmana náměstek požadovat nebude, má se ale omluvit a přijde prý i o odměny, informoval server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ředitel teplického gymnázia bude vysvětlovat zahrabání portrétů prezidenta do kompostu
Ředitel teplického gymnázia Zdeněk Bergman na sociální síti podle serveru Novinky.cz napsal, že školníkovi musel nakázat zahrabat obrazy Miloše Zemana, prezidenta České republiky, do kompostu. K takovému postoji ho vyprovokoval rozhovor prezidenta pro Český rozhlas, v němž opět padala vulgární slova. Bergman má nyní svůj krok vysvětlovat vedení Ústeckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Respekt o Zemanově projevu: Jako z úst Gustáva Husáka
Komentátor Jaroslav Spurný z Respektu zhodnotil vánoční poselství pronesené dnes z úst prezidenta Miloše Zemana. Podle jeho názoru ve svátečním projevu pouze vykrádal sám sebe a některá jeho slova zněla jako z dob nejsilnější komunistické normalizace a jako z úst jejího představitele Gustáva Husáka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Blije na veřejnosti? Zdeněk Zbořil usadil Jana Hřebejka i Václava Moravce
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Samozřejmě že ‚Mnichov‘ je dnes neopakovatelný, ale zpupnost a arogance mocných, ať už mluví jakýmikoli jazyky, je stejná,“ říká ke vzpomínce na podepsání mnichovské dohody politolog Zdeněk Zbořil. V dnešním Rozjezdu se věnuje také kritice, která se snesla na prezidenta Miloše Zemana v souvislosti s přijetím Steva Bannona. „Kritiky Miloše Zemana by snad pohoršovalo, i kdyby přišel na Pražský hrad Mickey Mouse.“ Reagoval i na slova režiséra Hřebejka, který se svěřil pro Info.cz, že mu z některých politiků, a dokonce i z mluvčího prezidenta, není fyzicky dobře, a pro tento pocit zvolil expresivnější výraz. „Musím se přiznat, že někdy se mi zdá, že mluví pravdu, když popisuje svoje žaludeční obtíže. Doufám alespoň, že si svým ‚blitím‘ neulevuje na veřejnosti,“ věří politolog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
„Jiří Drahoš? Člověk si zašuká, i když nechce.“ Odpůrci Zemana debatují, jak ho sundat z Hradu
Novinář Miloš Čermák napsal na svůj facebookový profil vzkaz pro ty, kteří na jeho zdi agresivně píší o tom, že Miloše Zemana lze porazit jen tak, že se bude volit Jiří Drahoš. Svůj názor vyjádřil i marketér Jakub Horák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ředitel gymnázia, který psal o zahrabání obrazů Zemana do kompostu, o odměny nepřijde
Ředitel teplického gymnázia Zdeněk Bergman o odměny nepřijde. Odebrání odměn řešila krajská rada kvůli Bergmanovu vyjádření, že dal školníkovi pokyn zahrabat portréty prezidenta Miloše Zemana do kompostu. Novinářům to dnes řekl hejtman Oldřich Bubeníček (KSČM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Senátor a ředitel školy rozebral plány ministryně Valachové. Bylo to opravdu drtivé
Moderátor Jan Moláček přivítal ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu senátora Jiřího Růžičku, který je také ředitelem Gymnázia Jana Keplera v Praze. Ten na rozhlasových vlnách strhal kariérní řád připravený ministryní školství Kateřinou Valachovou v demisi. Rýpl si také do prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Útok na Miloše Zemana: Neuvěřitelná věc. Podívejte
Světlo světa spatřila petice, ve které občané žádají vystěhování Miloše Zemana z Pražského hradu. Podle signatářů má staré sídlo českých králů a prezidentů patřit široké veřejnosti, nikoli Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Kundra z Respektu chválí Miloše Zemana. Na chvíli se prý inspiroval Kiskou
Komentátor Ondřej Kundra ve svém komentáři na serveru Reflex.cz utrousil pochvalné slovo na adresu Miloše Zemana. Hodnotil jeho krátký pondělní projev, který měl v souvislosti se jmenováním nové ministryně práce Jany Maláčové. I přesto, že se dle Kundry chová prezident na veřejnosti často vulgárně, měl světlou chvilku. Jeho projev hodnotí pozitivně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist