Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.697x, což odpovídá cca 192.904-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zákulisí, špína, intriky v ČSSD: Máme sobotní fotku „Pocheho gangu“, kterou vám jinde neukážou. A informace o popravě Zimoly, které se taky jinde nedozvíte
Širší vedení ČSSD dalo na sobotním zasedání v Hradci Králové důvěru předsedovi strany a vicepremiérovi Janu Hamáčkovi, jak se předpokládalo. Členové ústředního výkonného výboru se na tom usnesli podle zdroje ČTK absolutní většinou. Ústřední výkonný výbor nakonec nehlasoval o důvěře v prvního místopředsedu a jednoho z iniciátorů platformy Zachraňme ČSSD Jiřího Zimolu, ač o ni stejně jako Hamáček žádal. Hamáček si hlasování o důvěře v ostatní stranické špičky nepřál. Členové výboru neschválili ani Zimolův návrh na přeregistraci členů sociální demokracie, což je jedním z požadavků platformy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 05:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 21. 10. 2018

Související články

Ku*va, sv*ně a ještě horší výrazy. Získali jsme děsivé svědectví o Pochem, „loutce“ Hamáčkovi i o dalším dění uvnitř ČSSD, které se jinde nedozvíte
ParlamentníListy.cz před časem publikovaly řadu citlivých materiálů o vztazích uvnitř ČSSD. Psali jsme především o pocitech a životních situacích zaměstnanců Lidového domu. Ti poměrně konkrétně označili viníky, vyjmenovali největší problémy a faleš, za kterou se sociální demokracie ukrývá. Tentokrát naši redakci s velmi rozsáhlým svědectvím kontaktoval jeden z letitých členů partaje. Ústředním motivem jeho slov jsou takzvaní Mladí sociální demokraté. Právě odsud pocházejí kupříkladu europoslanec Poche, předseda socdem Hamáček, poslanec-zastupitel Dolínek a mnozí další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Průser je úplně jinde. Po schůzi s lithiem se objevily další informace
Lidové noviny přinesly dnes soubor otázek a odpovědí ke kauze lithium. Včera totiž Sněmovna požádala vládu, aby zrušila platnost memoranda o lithiu, které podepsal s australskou společností ministr průmyslu Jiří Havlíček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Čubička. Po odchodu Jiřího Zimoly nám z ČSSD sdělili silné informace
Rezignaci Jiřího Zimoly na post prvního místopředsedy ČSSD komentují jeho straničtí kolegové. Zatímco místopředseda strany Jaroslav Foldyna jeho odchodu lituje, hejtman Pardubického kraje Martin Netolický věří, že Zimolovým odchodem se straně výrazně uleví. Bývalý europoslanec Libor Rouček pro změnu za koncem Zimoly vidí pokračující rozpad strany, který se reálně projeví již ve volbách do Evropského parlamentu, které nás čekají v květnu 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Plať nám, vrahu, a klidně vraždi dál! Tereza Spencerová promlouvá o děsivé taktice USA. A má informace z cest, které jinde nejsou
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Brexit, Izrael, ale například i trochu opomíjený Egypt. To jsou tento týden témata pravidelného monitoru světového dění novinářky Terezy Spencerové. Ta shodou okolností je právě v Káhiře a informace z Egypta prezidenta Sísího, tak má „z první ruky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Převrat roku. Poche se spojil s Kalouskem. Máme informace o zákulisí bojů o Babišovu vládu. Pochemu jde doslova o život
Jak vypadala současná vládní krize čitelně, tak se nyní značně komplikuje. Uvnitř ČSSD se totiž začaly ozývat hlasy, které nejsou stávající podobě vládní sestavy nakloněny. Strůjcem všech těchto jevů, které by teoreticky mohly vést až k pádu vlády, je podle našich zjištění končící europoslanec ČSSD Miroslav Poche.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Poprvé zveřejněno. Našli jsme poslance, kteří ve Sněmovně za 130 dnů neřekli na mikrofon ani slovo
Je to zvláštní. Většina poslanců na dotaz, proč mají nízkou účast na hlasování, často mluví o tom, že jejich práce je jinde. Třeba na výborech. Nebo podvýborech. Nebo taky na komisích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Byli jsme v zákulisí setkání Okamury s Le Penovou, Wildersem a spol. Bylo to docela husté. Došlo i na fyzický útok. Tyto věci se jinde nedočtete
REPORTÁŽ V sobotu se uskutečnila konference aliance euroskeptických protiislamizačních stran Evropa národů a svobody (ENF), které se mimo jiné zúčastnili předsedkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová, šéf nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders či předseda SPD Tomio Okamura. Dorazili a vystoupili se svými projevy i zástupci dalších stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Problém je jinde. V muslimech! Petr Robejšek upozorňuje na to, co se francouzští politici obávají říct nahlas
Proč se ve Francii mlčí o muslimském antisemitismu a proč francouzští politici raději útočí na hnutí žlutých vest? Petr Robejšek v sobotní MF Dnes nabídl odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Klaus mladší: Majdan naši vládní krizi nevyřeší. Valachová utekla. Já a předseda ODS? Je to takto
ROZHOVOR Kandidát ODS do Poslanecké sněmovny Václav Klaus mladší bere věci, jak přicházejí. „Když v Praze udělá ODS výborný výsledek a jinde v republice to bude mizerné, logicky vznikne větší tlak, abych výrazněji promlouval do celostátní politiky; když to bude přesně naopak, tak to bude přesně naopak i v tom důsledku a ukáže se, že moje místo je spíš v publicistice nebo někde jinde,“ prohlásil na otázku, jestli má ambice stát se příštím předsedou strany, kterou založil jeho otec. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se také kriticky vyjadřuje k vládní krizi i prezidentu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Rozhodnutí Jirky Zimoly mě překvapilo, ale nezbývá mi, než jej respektovat
Komentář na twetterovém profilu k rezignaci Jiřího Zimoly na funkci 1. místopředsedy ČSSD
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist