Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.808x, což odpovídá cca 198.696-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rakety: A co vojenské výdaje USA? Andor Šándor dává na stůl jasná fakta
Donald Trump plánuje vypovědět smlouvu INF o raketách krátkého a středního doletu, kterou v roce 1987 podepsal Reagan s Gorbačovem. Jaké to může mít dopady pro bezpečnost v České republice a v celé Evropě, jsme se ptali generála v záloze a bezpečnostního poradce Ándora Šándora. Řešila se i radarová základna v Česku a vztah obou velmocí s Čínou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 12:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 22. 10. 2018

Související články

Tolik prý bere Andor Šándor. Z našeho
2500 na hodinu. Tolik dostává podle deníku Právo exšéf vojenské tajné služby Andor Šándor za své poradenské služby. Připravuje klíčové analýzy týkající se bezpečnosti pražského metra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
My bombardujeme, oni zabíjejí. Šándor doplňuje fakta k teroru v Londýně, i pro naši osobní obranu
ROZHOVOR Generál v záloze a bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz svěřil se svými názory na aktuální teroristický útok v Londýně a na bezpečnostní situaci v Evropě. A došlo i na kauzu českého naříznutého stromu s nápisem „Bůh je veliký“ a migrační krizi. Západ na své vojenské intervence na Blízkém a Středním východě rozhodně nemůže být pyšný. Příčinná souvislost mezi teroristickými útoky a zahraničními akcemi západních zemí podle Šándora jasně existuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Andor Šándor: Asad není blázen. Je to jako se Saddámovými zbraněmi. Já chci pořádný důkaz! Skripal? To nemá logiku
Bezpečnostní analytik Andor Šándor na vlnách Českého rozhlasu promluvil o situaci v Sýrii i o otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala v Británii. To, co Šándor řekl, by se asi příliš nelíbilo ve Washingtonu ani v Londýně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hrozba rozšíření klubu zemí s jadernou zbraní. Andor Šándor dává na stůl vše, co se může spustit vypovězením jaderné smlouvy s Íránem
ROZHOVOR Kroku, kterým zřejmě hodlá americký prezident Donald Trump ukončit jadernou smlouvu s Íránem, se bezpečnostní expert generál Andor Šándor obává. „Myslím si, že je lepší mít aspoň nějakou, i když ne ideální smlouvu, a dohlížet na to, aby byla dodržována. Nevím, jaké jsou kontrolní mechanismy, ale obávám se, že když se smlouva s Íránem vypoví, bude těžké dosáhnout smlouvy nové,“ zamýšlí se nad důsledky Trumpovy politiky nejen pro oblast Blízkého východu. Ale v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý šéf zpravodajské služby uznává, že akce izraelského Mossadu, pokud jsou slova izraelského premiéra pravdivá, byla nepochybně majstrštyk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Andor Šándor: NATO má velký problém. Je zde hrozba, která nás může překvapit
„Turecká politika s prezidentem Erdoganem již dávno bere směr, který znamená odklonit se od Západu, a vidíme to i v pochopení, že členství v Evropské unii je pro ně věc nedosažitelná,“ řekl bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor. Skutečnost, že Turecko hodlá nakupovat zbraně od Ruska, považuje za zásadní precedens, které vyvolá otázku, zda tato země ještě patří do Severoatlantické aliance. Zároveň v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upozornil, že Turecko se může klidně stát jedním z největších bezpečnostních problémů Evropy budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ne, Rusko Skripala neotrávilo, trvá si na svém Andor Šándor. A drtí západní verzi dalšími informacemi
ROZHOVOR „Předpokládám, že se z našich výkřiků do tmy Rusko nikterak strachy neklepe. Měli bychom si uvědomit, v jaké situaci jsme: Rusko potřebujeme k řešení řady vážných problémů,“ tvrdí bezpečnostní expert a bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor. Zároveň upozornil, že Vladimir Putin by nikdy neudělal takovou hloupost, aby nechal po osmi letech zabít dvojitého agenta, kterého měli několik let v držení a pak ho v roce 2010 propustili. Rusko by tak ohrozilo další výměny zadržených agentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Proč si místo Koudelky nepozvali šéfa civilní rozvědky… Andor Šándor se vrací k návštěvě Babiše v USA. A předně v centrále CIA
ROZHOVOR „Vedení armády rezignovalo na přemýšlení a plánování o Armádě České republiky jako celku,“ tvrdí bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor. Podle něj se z české armády stal rezervoár menších bojových brigádních uskupení, která jsou přidělována k vyšším vojenským uskupením cizích států. Vyzbrojení i technika stará padesát let ukazuje, že byla armáda vládami zanedbána. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se zároveň zamyslel nad tím, jak velký vliv bude mít při rozhodování o dostavbě jaderné elektrárny mezinárodní politika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Náhoda? Andor Šándor dochází ke zlým závěrům, pokud jde o víkendové „automasakry“
O víkendu došlo na třech různých místech k podobnému činu – najetí autem do skupiny nevinných lidí. Stalo se tak v německém Heidelbergu, americkém New Orleansu a v britské metropoli Londýně. Byla to jen náhoda? Na tuto otázku se snažil najít odpověď bezpečnostní expert Andor Šándor v rozhovoru, který poskytl serveru Expres.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Andor Šándor totálně vydrtil Chovancovo „centrum hledání pravdy“. Jednou větou
„Mně ty řeči o ruské propagandě už upřímně lezou krkem. Tady propagandu dělá kdekdo. Představa, že si někdo sedne na úrovni státu a řekne, že toto je pravda a toto ne, je naprosto nesmyslná a hloupá,“ říká o nově vzniklém CTHH bývalý šéf vojenských zpravodajců Andor Šándor v rozhovoru, který poskytl serveru Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Andor Šándor: Trump se k nám chová jako SSSR. Krym prostě je ruský. Připomenu činy USA, o kterých je ticho
Jako když v době Varšavské smlouvy přijeli sovětští maršálové, tak se choval americký prezident Donald Trump ke spojencům na summitu NATO, konstatuje pro ParlamentníListy.cz někdejší ředitel Vojenského zpravodajství, brigádní generál v záloze Andor Šándor. Ten je naopak na straně amerického prezidenta, pokud jde o nařčení, že jeho zvolení do úřadu zajistili Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist