Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.508x, což odpovídá cca 183.042-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lubomír Zaorálek: Nejvyšší čas změnit přístup k Saúdské Arábii
Po tom, co jsem si dovolil veřejně kritizovat Saúdskou Arábii, jsem obdržel z jejich strany pozvání na schůzku. Přiznám se, že bych byl dnes raději, kdyby se nekonala v prostorách zastupitelského úřadu. Výmluvné bylo čerstvé prohlášení jednoho saúdského prince, že do toho, co se odehrává na jejich zastupitelském úřadu, nám přece nic není.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.10.2018 v 22:41, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 22. 10. 2018

Související články

Petříček chce ve vztahu k Saúdské Arábii přitvrdit
Česká republika bude na radě ministrů zahraničí prosazovat, aby se Evropská unie postavila k Rijádu ve věci vraždy novináře Džamála Chášukdžího razantně. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) nevyloučil po dnešním jednání sněmovního zahraničního výboru ani debatu o zákazu vývozu zbraní. Stejně jako předseda výboru Lubomír Zaorálek (ČSSD) má dosavadní postoj EU za nejednoznačný. Mezi opatřeními vůči Saúdské Arábii Petříček jmenoval zákaz vstupu na území EU pro některé osoby nebo zmrazení jejich majetků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zaorálek se u Moravce rozčílil nad našim chováním k Rusku: Já čtu články v The Guardian a stydím se, přátelé
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce České televize byli bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a člen zahraničního výboru Sněmovny SPD Jiří Kobza. Debatovali o cestě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka do Ruska. Zaorálek podotkl, že se stydí za to, jak se chováme vůči Rusku. Našeho chování si všímají až ve velké Británii. „Já se stydím za to, co čtu v The Guardian,“ zlobil se Zaorálek. Razantně zvyšoval hlas i kvůli Saúdské Arábii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
To je změna! Rozvod se ženě bude muset oznámit alespoň esemeskou, navrhli v Saúdské Arábii
V Saúdské Arábii od neděle platí nový zákon. Muži už se nebudou moct rozvést bez toho, aniž svým ženám dají na srozuměnou, že se rozvádějí. Skončí tak dosud užívaná praxe tzv. tajných rozvodů, kdy muž požádá o rozvod a soud jeho manželství rozvede bez toho, aby žena vůbec věděla, že se jejich manželství blíží ke konci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zaorálek a Okamura chtějí zastavit vývoz zbraní do Saúdské Arábie
Bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a předseda hnutí SPD Tomio Okamura požadují zastavení vývozu zbraní do Saúdské Arábie. Uvedli to dnes před jednáním Sněmovny. Česko by mělo podle nich podpořit rozhodnutí německé vlády o zastavení zbrojního vývozu do království, dokud nebude vyjasněna vražda novináře Džamála Chášakdžího. Debatu ve Sněmovně o zastavení exportu zbraní do Saúdské Arábie podpořil ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Ukončení vývozu požaduje také česká pobočka Amnesty International.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Žena tam je majetkem muže a má hodnotu nábytku, ateisté jsou zabíjeni. To je spojenec, kterého jsme hostili na dnech NATO. Šokující pravda o Saúdské Arábii a jejích přátelích mezi českými politiky
ROZHOVOR „Je to jedna z nejtotalitnějších muslimských zemí. Žena tam v praktické rovině je vlastně majetkem svého muže, otce či syna, a pokud její mužští příbuzní nechtějí, tak je tam žena spíše kusem nábytku, s kterým se obchoduje jak na trhu s otroky,“ říká znalec islámu a exmuslim Lukáš Lhoťan o Saúdské Arábii, jejíž piloty Česká republika hostila na Dnech NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Polsko: Vládní politik řekl něco, kvůli čemu budou muslimové hrozit pěstí
Poslanec za vládní stranu Právo a spravedlnost Dominik Tarczyński veřejně podpořil zákaz burky a vzkázal do Saúdské Arábie, že v Polsku nevznikne žádná mešita do té doby, než jeho země bude moci v Saúdské Arábii vybudovat katedrálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Saúdskoarabský velvyslanec: Modernizace není v rozporu s islámem
Nový velvyslanec Saúdské Arábie v České republice, Najíf Abúd, protikorupční tažení ve své zemi očekával a uvolňování zákonů týkajících se žen v Saúdské Arábii vnímá jako modernizaci, která není v rozporu s islámem. Řekl to v rozhovoru s ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bičování? Pokud se vám líbilo VIDEO s minisukní v Saúdské Arábii, měli byste toto vědět
Podle aktuálních informací byla žena ze Saúdské Arábie, která byla natočena v minisukni, propuštěna, aniž by proti ní bylo vzneseno obvinění. Neznámé ženě s největší pravděpodobností pomohlo, že o jejím případu informovala prakticky všechna hlavní světová média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Zaorálek chce porazit britské soudnictví
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce vytáhnout do boje proti anglosaskému právnímu systému. Verdikt, který vynesl soud v případu zabitého Čecha, není ale možné změnit. V britském soudním systému rozsudek zvrátit nelze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pokrytectví kolem Saúdské Arábie. Lidská práva mlčí, když mluví ropa, poznamenává politolog
Publicista Pavel P. Kopecký kroutí v komentáři pro server Reflex.cz hlavou nad tím, jak pokrytecky se svět chová k Saúdské Arábii. Zatímco jiné země Západ kritizuje za porušování lidských práv, v případě Saúdskoarabského království mlčí. Najít odpověď na otázku, proč se to děje, prý zas tak těžké není...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 14:34, zobrazit podobné
TOPlist