Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.353x, což odpovídá cca 174.955-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
O Putinovi a Židech. Náš důstojník-veterán má zásadní informace
ROZHOVOR Afričané nemají důvod opouštět černý kontinent a jedině ekonomické důvody je vedou vydat se na cestu třeba i z tak tolerantních států, jako je Maroko. Odplata za apartheid v Jihoafrické republice – to je nové vyvlastňování bílých farmářů a podnikatelů. Asad jako stabilizační prvek nejen v Sýrii, ale v celé oblasti. Kam se poděla kurdská otázka? V obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří bývalý vojenský lékař, účastník mnoha misí a znalec Blízkého východu a muslimské otázky, major v záloze MUDr. Marcel Hájek z Plzně. Nejen rusofobové, ale i milci Palestiny se z tohoto rozhovoru nejspíše osypou… A kam posílá doktor Hájek celé OSN, které se ocitlo v rukou muslimských zemí a kde o lidských právech rozhodují největší diktátoři, si raději přečtěte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 23. 10. 2018

Související články

Prezidentské volby v Rusku: Zásadní informace pro příznivce i odpůrce Putina
Ruské prezidentské volby v roce 2018? Spíše referendum o důvěře Vladimiru Putinovi, míní expert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vladimír Hučín: Když vidím komíny Agrofertu, mám chuť dál dělat 3. odboj. To bych z vězení už nevylezl. O Babišovi mám informace. A Slonková...
ROZHOVOR „Třetí odboj pro mě ještě úplně neskončil,“ říká bývalý důstojník BIS, politický vězeň a válečný veterán Vladimír Hučín. Sám řadu bývalých komunistů v Přerově nyní vídá na setkáních. „Vidím lidi, kteří se podíleli na mém opakovaném zatýkání, na perzekucích, na pronásledování, ti jsou dnes v hnutí ANO, kde je jim dobře,“ tvrdí Hučín. Při pohledu z továrny na komíny Agrofertu ho prý mrzí, že třetí odboj už nemůže praktikovat dál. Obává se, že už by se z vězení nedostal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Zásadní informace o Vladimiru Putinovi: Rusko roste, zemědělství kvete, krize zažehnána. Ale...
Na začátku října oslavil prezident Ruské federace Vladimir Putin 65. narozeniny. A ačkoli to nemusí být na první pohled patrné, Leonid Beršidskij v komentáři pro agenturu Bloomberg tvrdí, že Putin slábne. V ruské společnosti se prý cosi děje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Šířit své zájmy zbraněmi. To je náš cíl, přiznaly USA. A panuje hrůza, pokud jde o Putina
Objevily se dvě zásadní zprávy ohledně americké zahraniční politiky. Prestižní britský deník The Independent přináší analýzu amerického vlivu na zahraničí. Pro USA jde o zásadní změnu v komunikaci směrem navenek, přiznává prý, že jde pouze o zachování amerického vlivu v cizině. The New York Times pro změnu řeší nadcházející summit Trump–Putin. Panuje obava, že Trump nebude jako Obama. Putinovi prý ustoupí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Hučín: Myslel jsem, že dav zaútočí na Sněmovnu a zabrání zvolení Babiše. Holýma rukama už to nepůjde, už se zapouzdřili
„Já se s výsledky voleb neumím a nemohu smířit. My jsme ten režim zažili a já jsem nebyl nějaký pasivním trpitelem,“ říká disident, bývalý důstojník BIS a válečný veterán třetího odboje Vladimír Hučín. Zdůraznil, jak těžká je pro něj jako pro předsedu Konfederace politických vězňů skutečnost, že na postu premiéra sedí právě Andrej Babiš. „Pro politické vězně a lidi, kteří poznali, co ten režim tehdy prováděl, je to naprosto nepřijatelné,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vystrčil zadek na konvoj USA, opekl buřta na Koránu. Teď veterán vyzval k povstání: Defenestrace politiků! Chceme vlast zpět a hnát k odpovědnosti zrádce
Veterán Martin Zapletal otevřeně vyzývá k provedení další defenestrace v Česku. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Veterán, který vystrčil řiť na konvoj NATO, zcela zproštěn! Nepohoršil, vyjádřil názor, napsal orgán. Více holých řití, vyzval občany „pachatel“
Veterán z misí v Kosovu a v Kuvajtu Martin Zapletal byl pro většinu české veřejnosti neznámým člověkem. Změnilo se to však v okamžiku, kdy v roce 2016 vystrčil na konvoj NATO projíždějící Českem svůj holý zadek. Hned třikrát. Česká policie proti němu zasáhla a začala prověřovat, zda se veterán nedopustil trestného činu výtržnictví. Bývalý voják má teď v ruce úřední verdikt, který celou kauzu uzavírá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ruský publicista zle vyčinil z německého exilu Putinovi
Ruský publicista Leonid Beršidskij věnoval svůj aktuální komentář na webu agentury Bloomberg Vladimiru Putinovi, ve kterém vyčítá skutečnost, že nedodržuje ani svá vlastní pravidla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
10. výročí vzniku spolku Veterán Policie České republiky
Ve středu 12. září 2018 ve 13.00 proběhlo slavnostní shromáždění konané u příležitosti 10. výročí založení spolku Veterán Policie České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jefim Fištejn vysvětloval divákům ČT útoky na Petrohrad: Poslouží to Putinovi. Ministra Lavrova mi vůbec necitujte, ten musí lhát. Že lidé Putinovi věří jsou jen čísla
V úterním Interview ČT24 moderátorka Světlana Witowská přivítala publicistu Jefima Fištejna. Host se usadil do křesla a spustil velmi silnou kanonádu na ruského prezidenta Vladimira Putina. Tento muž prý Rusko podmrazil, lidé se bojí promlouvat a vládě se nedá věřit. Nejen tato slova pronesl Fištejn v souvislosti as pumovým útokem v Petrohradu, který údajně může Putinovi posloužit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist