Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.697x, což odpovídá cca 192.904-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
O Putinovi a Židech. Náš důstojník-veterán má zásadní informace
ROZHOVOR Afričané nemají důvod opouštět černý kontinent a jedině ekonomické důvody je vedou vydat se na cestu třeba i z tak tolerantních států, jako je Maroko. Odplata za apartheid v Jihoafrické republice – to je nové vyvlastňování bílých farmářů a podnikatelů. Asad jako stabilizační prvek nejen v Sýrii, ale v celé oblasti. Kam se poděla kurdská otázka? V obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří bývalý vojenský lékař, účastník mnoha misí a znalec Blízkého východu a muslimské otázky, major v záloze MUDr. Marcel Hájek z Plzně. Nejen rusofobové, ale i milci Palestiny se z tohoto rozhovoru nejspíše osypou… A kam posílá doktor Hájek celé OSN, které se ocitlo v rukou muslimských zemí a kde o lidských právech rozhodují největší diktátoři, si raději přečtěte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 23. 10. 2018

Související články

Prezidentské volby v Rusku: Zásadní informace pro příznivce i odpůrce Putina
Ruské prezidentské volby v roce 2018? Spíše referendum o důvěře Vladimiru Putinovi, míní expert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zásadní informace o Vladimiru Putinovi: Rusko roste, zemědělství kvete, krize zažehnána. Ale...
Na začátku října oslavil prezident Ruské federace Vladimir Putin 65. narozeniny. A ačkoli to nemusí být na první pohled patrné, Leonid Beršidskij v komentáři pro agenturu Bloomberg tvrdí, že Putin slábne. V ruské společnosti se prý cosi děje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vladimír Hučín: Když vidím komíny Agrofertu, mám chuť dál dělat 3. odboj. To bych z vězení už nevylezl. O Babišovi mám informace. A Slonková...
ROZHOVOR „Třetí odboj pro mě ještě úplně neskončil,“ říká bývalý důstojník BIS, politický vězeň a válečný veterán Vladimír Hučín. Sám řadu bývalých komunistů v Přerově nyní vídá na setkáních. „Vidím lidi, kteří se podíleli na mém opakovaném zatýkání, na perzekucích, na pronásledování, ti jsou dnes v hnutí ANO, kde je jim dobře,“ tvrdí Hučín. Při pohledu z továrny na komíny Agrofertu ho prý mrzí, že třetí odboj už nemůže praktikovat dál. Obává se, že už by se z vězení nedostal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Šířit své zájmy zbraněmi. To je náš cíl, přiznaly USA. A panuje hrůza, pokud jde o Putina
Objevily se dvě zásadní zprávy ohledně americké zahraniční politiky. Prestižní britský deník The Independent přináší analýzu amerického vlivu na zahraničí. Pro USA jde o zásadní změnu v komunikaci směrem navenek, přiznává prý, že jde pouze o zachování amerického vlivu v cizině. The New York Times pro změnu řeší nadcházející summit Trump–Putin. Panuje obava, že Trump nebude jako Obama. Putinovi prý ustoupí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Dělníci se děsili Drahoše a volili Zemana. Dnes vědí, že naletěli, říká továrník Vladimír Hučín
„Nebezpečí komunistů je dnes o něčem jiném. Už nebudou mávat srpem a kladivem, oni se předně přelévají do hnutí ANO a SPD a udržují jakési pozice,“ říká disident, bývalý důstojník BIS a válečný veterán třetího odboje Vladimír Hučín. Teď jde prý o pláč nad rozlitým mlékem. Zároveň zalitoval, že se lidé nevěnují dostatečně politice. Komunistický duch je podle něj zakonzervován, proto výsledky voleb vypadají tak, jako dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vystrčil zadek na konvoj USA, opekl buřta na Koránu. Teď veterán vyzval k povstání: Defenestrace politiků! Chceme vlast zpět a hnát k odpovědnosti zrádce
Veterán Martin Zapletal otevřeně vyzývá k provedení další defenestrace v Česku. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Hučín: Myslel jsem, že dav zaútočí na Sněmovnu a zabrání zvolení Babiše. Holýma rukama už to nepůjde, už se zapouzdřili
„Já se s výsledky voleb neumím a nemohu smířit. My jsme ten režim zažili a já jsem nebyl nějaký pasivním trpitelem,“ říká disident, bývalý důstojník BIS a válečný veterán třetího odboje Vladimír Hučín. Zdůraznil, jak těžká je pro něj jako pro předsedu Konfederace politických vězňů skutečnost, že na postu premiéra sedí právě Andrej Babiš. „Pro politické vězně a lidi, kteří poznali, co ten režim tehdy prováděl, je to naprosto nepřijatelné,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Nějaká smažka? Balím ženy, piju alkohol a nebudu se měnit! nadává válečný veterán feministkám
Bezpečnostní poradce a válečný veterán, člen Útvaru rychlého nasazení Lumír Němec sdílel na svém facebookovém profilu dvě vida o toxické maskulinitě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vladimír Hučín pronáší nepěkné zprávy o Babišovi. A to vše ještě před schůzkou s Trumpem
ROZHOVOR „Nejsem rád, že nás při tak důležitých jednáních reprezentuje agent Státní bezpečnosti a nomenklaturní kádr komunistické strany a navíc stíhaný člověk. Ale nedá se nic dělat, Andrej Babiš byl zvolen a reprezentuje nás,“ říká disident, bývalý důstojník BIS a válečný veterán třetího odboje Vladimír Hučín. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že jsou lidé, kteří se bojí vypovídat o Babišově zločinecké činnosti a o tom, jak přicházel k majetku. Američané mají podle Hučína určitě dostatek informací, kdo je český premiér, a budou s ním podle toho umět jednat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti: Senát navrhl zásadní zhoršení přístupu občanů a novinářů k informacím
Středeční rozhodnutí Senátu zásadně zhorší ochranu práva občanů na informace, které jim mají poskytovat státní úřady. Senátoři totiž přijali návrh senátorů ODS na vypuštění informačního příkazu z návrhu novely zavádějící GDPR. To znamená, že bude dál trvat stav, kdy se občan žádající o informace nedomůže účinné nápravy obstrukcí, ačkoliv právo na informace je zaručeno ústavou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist