Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.482x, což odpovídá cca 181.686-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Informace kolem Babiše: Proč by se mohl dostat do sporu se Zemanem
Server Seznam Zprávy přinesl důvody, proč se premiér Andrej Babiš (ANO) podle všeho nehrne do stavby jaderné elektrárny. Přitom dříve říkal, že to není až takový problém. Najednou stavbu zpochybnil a spíše se vyjádřil pro prodloužení životnosti jaderné elektrárny Dukovany o deset let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 07:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 08. 11. 2018

Související články

Kubera: Nejmenování profesorů za vyvolání sporu nestojí, v tom se se Zemanem neshodnu
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) a předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) ve středu poobědvali s prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 16.1.2019 v 17:36, zobrazit podobné
Babiš: Zemana k soudu nepoženu. S Pochem nepočítám
Druhá vláda Andreje Babiše (ANO) je v podstatě složena. Šéf kabinetu už počítá i s tím, že ve vládě nezasedne sociální demokrat Miroslav Poche. Znovu odmítl jít kvůli Pochemu do sporu s prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Petříček počítá s rozhovory se Zemanem, Poche by mohl fungovat jako konzultant
Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) je otázka dalšího působení Miroslava Pocheho pro prezidenta klíčová.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.10.2018 v 07:36, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Informace a informace
Jsou informace a informace v soukromých a veřejných sdělovacích prostředcích, jak se to komu hodí. Tak proč se nadává na objektivitu a neobjektivitu těchto médií?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Chovanec na cestě z Hradu: Nezdaněných 250 tisíc korun denně, to je Babišův problém
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) se sešel s prezidentem Milošem Zemanem na Hradě, a když opustil sídlo českých králů a prezidentů, konstatoval, že celý problém se netočí kolem současného premiéra Sobotky, ale kolem šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Známý lidovecký mládežník z jihu Čech: Hnutí ANO je špatné auto s drahou reklamou. Prezident se zachoval dětinsky. Snad se lidem otevřou oči...
ROZHOVOR „Věřím, že koalice může získat kolem 15 procent a být hybnou silou budoucí české politiky,“ říká ke spolupráci KDU-ČSL a STAN mladý lidovec Šimon Heller. Promluvil i o ČSSD, hnutí ANO a také o Miloši Zemanovi a jeho úloze během událostí, které se odehrály kolem Sobotky a Babiše. „Zapojení Zemana do sporu Sobotky a Babiše nebylo ani zdaleka státnické, ale spíše dětinské,“ míní Šimon Heller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vyšetřovatel Nevtípil a „nevyslechnutelný“ Babiš ml.? Padlo silné podezření. Jen na PL
EXKLUZIVNĚ Dříve nebyl problém, proč vyšetřovatel Čapího hnízda neodjel do Švýcarska na služební cestu? Proč nepožádal o výslech na tamní ambasádě? Vzpomínám, že kolega od nás byl takto vyslýchat dokonce na Kypru. Dřívější dlouholetý kriminalista a vyšetřovatel ekonomické kriminality kolem „kmotra“ Františka Mrázka Roman Pavlík sdělil ParlamentnímListům.cz, co si myslí o tom, proč policie dosud nevyslechla syna Andreje Babiše, který je jedním z obviněných v kauze údajného dotačního podvodu kolem farmy Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kauzy vyráběné proti mně marketingovou agenturou, přesný seznam novinářů, rozčiloval se Babiš před Hradem. Pak šel za Zemanem
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) na Pražském hradě jednal s prezidentem Milošem Zemanem o nynější roztržce kolem korunových dluhopisů, mluvili také o nedávném sněmu ANO. Babiš slíbil, že Sněmovně své obchodní transakce písemně vysvětlí. Řekl to novinářům po setkání se Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ivo Rittig vyzván ke kandidatuře na prezidenta. Jako jediný prý zastaví Babiše
Provozovatel facebookové skupiny Rádio Jerevan a marketingový expert Petr Viktorýn se domnívá, že by příštím prezidentem republiky měl být lobbista Ivo Rittig. Proč? Protože je to snad jediný vlivný člověk, který se nebojí Andreje Babiše, takže by ho mohl jako prezident trochu „krotit“, pokud bude z Babiše premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Linek (Soukromníci): Nálepku nácek nebo fašista může dnes dostat ten, kdo vznese legitimní, opatrnou a logickou otázku
Snad žádná informace nerozvířila tolik dění kolem Strany soukromníků České republiky jako ta, že jihomoravská krajská organizace předložila návrh o možné spolupráci v komunálních volbách s hnutím Slušní lidé. Přiznávám se, že jsem toto hnutí až do událostí kolem kontroverzního divadelního představení Olivera Trijiče v divadle Husa na provázku – Naše násilí, vaše násilí, vlastně vůbec neznal a neregistroval. A myslím, že je nás takových většina. Pokud se naše strana snaží dostat na veřejnost nějakou informaci, třeba o tom, jak je prohlubována novými zákony šikana živnostníků, naráží to z velké části na nezájem médií. Stejně jako tiskové konference k těmto problémům pořádané. O této záležitosti, přestože je stará jen pár dnů a nebyla nijak prezentována, se mluví už i v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist