Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.409x, což odpovídá cca 177.877-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bohatá firma dostala výprask. Odvážní občané ze sídliště Písnice vyhráli u soudu, kde bylo jako důkaz použito video PL
REPORTÁŽ Soud s "bojovníky" z Písnice se dostal do finiše. Žaloba na dva hlavní aktivisty ze zmíněného sídliště byla včera zamítnuta. První, Magdalena Vlková, se pak na chodbě soudu dojetím rozplakala. "Z našeho úhlu pohledu šlo pouze o šikanózní žalobu," řekl druhý, Ondřej Václavík. V dalším soudním řízení o určení vlastnictví sídliště Písnice už to tak nadějně nevypadá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 11. 2018

Související články

Soud s "bojovníky" z Písnice začal. Z vás to leze, jako z chlupaté deky, zaznělo. Odehrálo se absurdní drama, kde bylo jako důkaz jmenováno video PL
REPORTÁŽ Hanba, půjdu jim rozbít hubu. Už ne další OKD. Ohrožení občané sídliště se vrátili od premiéra Sobotky naštvaní a zklamaní. Tak video vložené do tohoto článku hrálo jednu z malých rolí při soudním jednání v tomto týdnu. Obžalovanými tam byli dva lidé z pražského sídliště Písnice, kteří se stavěli proti odprodeji tamních bytů firmě CIB Group a. s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hanba, půjdu jim rozbít hubu. Už ne další OKD. Ohrožení občané sídliště se vrátili od premiéra Sobotky naštvaní a zklamaní
REPORTÁŽ „Hanbááá,“ neslo se při protestu sídlištěm v Písnici v Praze. Ti nejagilnější představitelé iniciativy Moje Písnice se vrátili od premiéra Bohuslava Sobotky, ale s ničím novým nepřijeli. Na nájemnících byl vidět strach. Bojí se, že o své dlouho opatrovávané byty přijdou. Firma, která je kupuje, má totiž dost temné pozadí. Nebyl tam snad ani jediný novinář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Výstavba plánované trasy metra D z Pankráce do Písnice má vyjít na 39,7 miliardy Kč
Výstavba plánované trasy pražského metra D v úseku z Pankráce do Depa Písnice by měla vyjít na 39,7 miliardy korun. Nejvíc peněz z rozpočtu spolkne výstavba tunelů a vestibulů, a to 21 miliard. Vyplývá to z dokumentu, který dnes projednal magistrátní dopravní výbor. Letos v létě by měl začít geologický průzkum, který potrvá asi rok. Kromě úseku z Pankráce do Písnice má vést metro D také z Pankráce na náměstí Míru. Trasa má odlehčit lince C a propojit sídliště na jihu Prahy s centrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Důkaz je pouhé slovo. Jiným ale musí stačit, že bylo vysloveno
Co je to a jaký význam má důkaz? Důkaz je zdůvodnění nebo dokázání pravdivosti nějakého jevu, vlastnosti nebo tvrzení, které je naprosto nezpochybnitelné. V matematice jde buď o dokazování pravdivosti matematických vět, nebo formální důkaz dosažený s použitím logických výroků. V oblasti práva je však důkaz prostředkem, jak zjistit faktickou skutečnost a podat o ní svědectví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Povodí Odry: Při výstavbě suché nádrže Loděnice bylo objeveno pravěké sídliště a pohřebiště
V rámci výstavby suché nádrže Loděnice, jež patří do souboru protipovodňových opatření na horní Opavě, je realizován záchranný archeologický výzkum, který prozatím odhalil sídliště a pohřebiště z konce eneolitu až počátku doby bronzové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Helena Vondráčková s manželem vyhráli soud s časopisem Týden a televizí Prima
Zpěvačka Helena Vondráčková a její manžel a manažer Martin Michal vyhráli ve středu u Městského soudu v Praze spory s časopisem Týden a televizí Prima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Podívejte se, co je to za lidi, ukazují nešťastní Pražané fakta o firmě, která od ČEZu koupila jejich byty. Ještě bude veselo
Pronájem budovy Ředitelství silnic a dálnic, H-Systém, zlaté doly v Ugandě. Tyto kauzy a vůbec „temné pozadí“ vyčítají aktivisté z iniciativy Moje Písnice novému majiteli jejich bytů na stejnojmenném sídlišti, tedy firmě CIB Group. Ta se právně brání a možná půjde k soudu. ParlamentnímListům.cz její tiskový mluvčí napsal, že Moje Písnice je nátlaková skupina, která se pokouší prosadit neoprávněnou výhodu pro úzkou skupinu lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Byl jsem průserář. Táta mi dával výprask. Trefil jsem popeláře kuličkou, přiznal u piva Topolánek. Seděla u toho celebrita
Prezidentský kandidát Mirek Topolánek sdílel na svém facebookovém profilu video, v němž pohovořil s houslistou Pavlem Šporclem. Mimo jiné zavzpomínal na své dětství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petice proti zastavění sídliště Ďáblice
Touto peticí žádáme zachování původní urbanistické koncepce sídliště Ďáblice, oceněné UNESCO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Nesahej na mě!“ Skandální VIDEO letí Českem: Maminka v šestinedělí brečí, protože ji vyhodili ze špitálu od dítěte. Ať jde spát na chodbu. Zavolali policii, bude to mít dohru
Nepříjemný zážitek z nemocnice v Ústí nad Labem popsala maminka pětitýdenního chlapce, který sem byl převezen se zápalem plic. Maminka s ním chtěla v nemocnici zůstat, ošetřující lékař jí to však zakázal a zavolal na ni policii. Petra Langová, která je aktivistkou Hnutí za aktivní mateřství a prosazuje například také dodržování práv žen a dětí v porodnicích, šla jako kamarádka dotyčnou maminku na JIP podpořit právě ve chvíli, kdy se incident odehrával. Jako důkaz si celou situaci zaznamenala na video, které na sociální síti zhlédlo už zhruba půl milionu lidí, zveřejněno bylo také v reportáži TV Prima, jež se případem zabývala. Celá situace, jak zdůraznila nemocnice, bude mít ještě dohru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist