Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.774x, což odpovídá cca 196.922-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jediní nositelé pravdy a ostatní jsou pitomci. Na 50 sirotků stát peníze má, na občany ČR ne?! Stali jsme se vystrašenými sobci... Češi odmítli uprchlíky ve své zemi a nastoupili Foldyna, Schwarzenberg a mnozí další
ANKETA Češi stále výrazněji odmítají přijímat uprchlíky. Vyplývá to z aktuálního průzkumu CVVM, podle něhož je proti přijímání už 68 procent lidí. Pro přijetí a trvalé usazení v České republice jsou pouhá dvě procenta. ParlamentníListy.cz oslovily politiky napříč politickým spektrem, hlavně poslance a některé senátory, čemu výsledky průzkumu připisují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 20:35, prečteno: 33x

nejlepší články ze dne: 12. 11. 2018

Související články

Růžena Chrasteková: Směšný hujer Petříček a vskutku už nechutný Schwarzenberg
Nejsou sice jediní, kteří dělají naší zemi neuvěřitelnou ostudu a stejně tak doslova štvou lidi, občany. V obecném povědomí, ale štvou ty lidi proti sobě (pražská havlérka versus milióny občanů) a hlavně proti vítězům voleb prezidentských a parlamentních. Zjednodušeně političtí šmejdi a zlořádi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Zmatek v hlavě M. Vašáryové
Vůbec nechápu troufalost některých občanů, že se motají do politiky. Co motají; kdyby se jen motali, mají na to právo. Ale že přitom arogantně poučují občany, co je správné a co nikoli. Tedy podle nich správné. Základem pro takové poučování je jejich bolševické přesvědčení, že jsou nositeli pravdy. Jediné pravdy. Jejich pravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Místopředsedy ČSSD se stali Netolický, Foldyna a Fialová. Foldyna nechce používat svaly
Řadovými místopředsedy ČSSD se stali pardubický hejtman Martin Netolický, poslanec Jaroslav Foldyna a krajská radní z Vysočiny Jana Fialová. V prvním kole hlasování je zvolili delegáti dnešního sjezdu sociální demokracie. Ve vedení doplní předsedu strany Jana Hamáčka a jeho statutárního místopředsedu Jiřího Zimolu. Ve druhém kole budou delegáti vybírat ze čtveřice uchazečů, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jan Hrušínský vypěnil: Všichni pitomci, co si myslí, že země je placatá, chtějí syrským dětem pomáhat v jejich zemi. Tak se na ni podívejte!
Herec Jan Hrušínský sdílel na svém facebookovém profilu fotografie ze Sýrie. Vadí mu totiž postoj premiéra Andreje Babiše (ANO) ohledně (ne)přijetí syrských sirotků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
FOTO Schwarzenberg byl korunován na krále pravdy a lásky. Mnozí nevěří vlastním očím: Ty vole, to je nějakej špatnej humor. Šaškárna. Sekta!
O korunovaci čestného předsedy TOP 09 a bývalého ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga informuje facebookový profil Knihovny Václava Havla. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Michael Rada: Zobali Brabci zobali, Igelitové obaly
V názvu dnešního příspěvku jsme použil text starší než mnozí ze čtenářů. Jak by mnozí řekli, vznikl v jiné době a ti ještě mladší dodávají, v minulém století. I přesto má v sobě kus pravdy. Ptáte-li se proč jsem použil velké písmeno „B“, pokračujte ve čtení, hned to zjistíte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Miroslav Němec: EET je cesta správným směrem
Každý stát musí pro své občany zajišťovat řadu funkcí, od obrany území a vnitřní bezpečnosti, přes zdravotnictví, školství, kulturu a další životní potřeby, a k tomu samozřejmě potřebuje peníze, hodně peněz, jejichž hlavním zdrojem jsou daně vybírané od občanů a firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Srby jste nezlomili! Foldyna v TV rozpoutal peklo proti NATO, generál jen hleděl
Před pár dny jsme oslavili dvacáté výročí vstupu České republiky do NATO. Generál Jiří Šedivý a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna nabídli na toto dvacetiletí dva zcela odlišné pohledy. Zatímco Šedivý označil za jednu z bezpečnostních hrozeb pro NATO a tím i pro nás jako pro členský stát Aliance Rusko, Foldyna oponoval, že žádní ruští emigranti nám tady nebodají ženy na ulicích, zatímco islámští radikálové přesně toto činí. A proto jsou oni tou hlavní hrozbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nechodíte do práce, spíte do 11... Foldyna překvapivě o Romech a o Zemanových slovech, za která se na něj křičí
ROZHOVOR „Politické strany, které se podílely na vytváření sociálního systému, jsou odpovědné za to, že romská minorita se chová tak, jak se chová. Nastavily vágní pravidla, spíše žádná. Nastavilo se pravidlo to, že má někdo nárok a nemá žádnou povinnost. Odpovědnost za to nese majorita,“ myslí si místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna. „Minorita – Romové – se chovají tak, jak jsme jim dovolili. Dáváme jim dávky, oni je berou jako drogu. Je to příjemné. Dostanete peníze, nemusíte jít do práce, spíte do jedenácti. Ve chvíli, kdy stát začne vyžadovat jiné mantinely, začnou se chovat podle nich,“ je přesvědčen. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje i svůj pohled na mnichovskou dohodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOP 09: Nejsme cyničtí sobci, přijmout sirotky je správné
Předsednictvo TOP 09 dnes oficiálně vyzvalo premiéra a vládu k přijetí syrských sirotků. Strana je proti kvótám a vždy prosazovala důslednou ochranu vnějších hranic Evropské unie, prověřování žadatelů o azyl a pomoc v zemích, odkud přichází migranti. Situace dětí, které jsou v uprchlických táborech bez rodičů, však vyžaduje velkorysý a milosrdný přístup.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist