Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Žatecká (ČSSD): V městské dopravě se po Novém roce pro Českolipany nic nemění
Městská hromadná doprava bude v České Lípě jezdit bez problémů od ledna příštího roku. Radní provedli nezbytný druhý krok na zajištění městské dopravy a schválili jejího provozovatele v přímém zadání na měsíce leden až březen společnost BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 11. 2018

Související články

Žatecká (ČSSD): Vážení přátelé v Lidovém domě
Dopis předsedkyně OVV ČSSD v České Lípě do Lidového domu. Romana Žatecká je zároveň starostka a zastupitelka Kraje Libereckého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Mezinárodní konference o městské dopravě se právě koná v Praze
Přes sto odborníků na dopravu včetně zástupců 40 velkých evropských měst si vzájemně předává zkušenosti a novinky v oblasti městské nízkoemisní dopravy a multimodality. Vedle toho budou také diskutovat budoucí trendy a problematiku městské mobility. Konference se koná od 23. do 25. dubna ve Staroměstské a Novoměstské radnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Žatecká: Vládou s obviněným Babišem by ČSSD ztratila tvář
Kandidátka na předsedkyni ČSSD Romana Žatecká chce sebevědomou stranu, které budou lidé věřit. Vládou s Andrejem Babišem, který byl obviněn z podvodu a je evidovaným spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti, by ČSSD ztratila tvář, řekla v nominačním projevu delegátům dnešního sjezdu v Hradci Králové. Její slova přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Žatecká (ČSSD): Chceme, aby si mladí osahali svět sami
„Partnerská města se mají vzájemně inspirovat, ne se jen jednou ročně formálně setkat na slavnostech jako tomu bylo v České Lípě dlouho zvykem. Potkávat se musí různé skupiny obyvatel při různých příležitostech,“ říká starostka města Romana Žatecká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Strážníci městské policie opět střeží přechody u škol
Na základě pokynů ředitele městské policie a radního pro bezpečnost strážníci v Praze posílili v novém školním roce dohled nad přechody v okolí škol. Akce se účastní i vybraní příslušníci Policie ČR, ve výsledku se jedná o několik set policistů a strážníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Žatecká (ČSSD): Chceme po Libereckém kraji pomoc pro autisty
Město chce pomoci rodičům dětí s poruchami autistického spektra, kterých přibývá a pro potřebná vyšetření musí jezdit až do Semil. Proto se starostka Romana Žatecká obrátila na zřizovatele, kterým je Liberecký kraj, s žádostí o znovuprověření možností kraje zřídit v jakékoli podobě toto pracoviště i na Českolipsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Rozhodnutí soudu nic nemění na tom, že kvóty nefungují, prohlásil Sobotka
Rozhodnutí Soudního dvora EU o uprchlických kvótách nic nemění na tom, že nejsou funkční, reagoval na dnešní zamítnutí žalob Slovenska a Maďarska týkajících se přistěhovaleckých kvót premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Dodal, že postoj České republiky k systému přerozdělování azylantů se nemění. „Nadále nesouhlasíme,“ řekl novinářům. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Národní park Podyjí: Všechno dobré v novém roce
V novém roce hodně zajímavých zážitků vám přeje Správa Národního parku Podyjí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal v krajích Hamáček
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal na krajských konferencích současný místopředseda strany Jan Hamáček. Podpořili ho sociální demokraté v pěti krajích. Tři nominace má úřadující šéf ČSSD Milan Chovanec a po jedné bývalý šéf Vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík, jihočeský hejtman a kritik dosavadního vedení Jiří Zimola, starostka České Lípy Romana Žatecká a primátor Olomouce Antonín Staněk. O předsednické křeslo se uchází i zastupitel a ředitel městské knihovny v Poličce Jan Jukl. Mimořádný sjezd ČSSD se koná 18. února v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal v krajích Hamáček, mimořádný sjezd rozhodne
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal na krajských konferencích současný místopředseda strany Jan Hamáček. Podpořili ho sociální demokraté v pěti krajích. Tři nominace má úřadující šéf ČSSD Milan Chovanec a po jedné bývalý šéf Vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík, jihočeský hejtman a kritik dosavadního vedení Jiří Zimola, starostka České Lípy Romana Žatecká a primátor Olomouce Antonín Staněk. O předsednické křeslo se uchází i zastupitel a ředitel Městské knihovny v Poličce Jan Jukl. Mimořádný sjezd ČSSD se koná 18. února v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist