Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.753x, což odpovídá cca 195.826-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kdo je muž, jemuž Slonková s Kubíkem v noci lezli do domu? Seznamte se s manželi Protopopovými
Ještě v neděli 11. listopadu znal manžele Protopopovi jen pár lidí. Občané Prahy 8 pravděpodobně věděli, že lékařka Dita Protopopová bude jejich zastupitelkou. Někteří zaměstnanci Agrofertu pravděpodobně věděli, že Petr Protopopov je řidičem firmy v tuto chvíli odložené ve svěřeneckém fondu. V pondělí se ale ukázalo, že Protopopov možná odvezl premiérova syna Andreje Babiše mladšího na Krym, a to údajně proti jeho vůli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 18:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 13. 11. 2018

Související články

Kdyby Slonková s Kubíkem lezli do domu v Americe, tak je zastřelí. A ty demonstrace, to bylo typické chování Pražáků, říká advokát Kříženecký
ROZHOVOR „Sabina Slonková s Jiřím Kubíkem chtěli vyvolal senzaci. Ale kdyby je Babiš zaplatil, tak to pro něj nemohlo dopadnout lépe,“ říká známý advokát Miroslav Kříženecký. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vrátil nejen k reportáži, ve které mluví Andrej Babiš mladší, ale vyjádřil se například i k údajnému střetu zájmů ohledně premiéra Babiše a čerpání fondů z EU. Prozradil také svůj pohled na to, co se v těchto dnech děje ve Francii. Velmi rázně pak promluvil k BIS a jejich nové zprávě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Nějakej prasák vytáhne na pseudokoncentrák tři čtvrtě miliardy? To je na zabití,“ řekl přítel Okamury a Slonková s Kubíkem jen zírali
Investigativní duo Seznam.cz Sabina Slonková – Jiří Kubík se tentokrát zaměřilo na Tomia Okamuru a způsob, jakým hospodaří s veřejnými prostředky, které jeho sněmovní hnutí dostává. Sehnali si k tomu několik bývalých poslanců, kteří se s Okamurou dostali do Sněmovny v minulém období za hnutí Úsvit a pak se s ním rozešli ve zlém. A v režii Víta Klusáka a Filipa Remundy nechyběly samozřejmě ani záběry pronásledování Okamury či jeho spolupracovníků s kamerou a mikrofonem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Sebevražda kvůli Babišovi?
Nedávno se ve Zvláštním vyšetřování Seznamu.cz Sabina Slonková s Jiřím Kubíkem zabývali sebevraždou podnikatele Milana Sládečka. Jeho smrt dávali do souvislosti s obchody, které měl Sládeček s Agrofertem Andreje Babiše. Stejnému tématu se nyní věnuje také zpravodajský portál Info.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Analytik: V Bruselu už nyní vzniká cosi, co není naprosto pod kontrolou lidu, natož voličů. Seznamte se s nejmocnějším mužem z blízkosti Junckera
Říká se mu Monstrum. Nebo také Rasputin, Princ noci, Šedá eminence či Velký lhář. Posledních čtrnáct dní, od jeho nominace na funkci generálního sekretáře Evropské komise dne 21. února, se v Bruselu nemluví o nikom jiném. Seznamte se: Martin Selmayr, profesí právník, národnost německá, věk 47 let. Proč náhle tolik povyku v bruselské bublině? O tom všem ve svém textu pro ParlamentníListy.cz píše publicista a analytik Josef Brož.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek si to vyřídil se Slonkovou a Kubíkem
Expremiér a bývalý předseda sociální demokracie a strany LEV 21 Jiří Paroubek se ohrazuje proti článku, který o něm napsali redaktoři Jiří Kubík a Sabina Slonková. Oba redaktory označuje Paroubek jako „známé konspirátory a vykonavatele mediálních poprav“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Slonková s Kubíkem vrací úder. A jiní mají z dojemného rozhovoru „staršího bratra“ srandu
V dnešním vydání deníku Právo vyšel rozhovor s Petrem Protopopovem. Mužem, jenž měl podle slov Andreje Babiše juniora spáchat jeho únos na Ukrajinu a do Ruska. Sociální sítě se hned plnily reakcemi na jeho slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Thomayerova nemocnice se po mnoha letech spolupráce rozloučila s manželi Sedláčkovými
Vedení Thomayerovy nemocnice se na svém posledním setkání v minulém roce oficiálně rozloučilo s manželi Sedláčkovými a poděkovalo jim za jejich mnohaletou spolupráci a kvalitní odborné vedení svých pracovišť. Z rukou ředitele TN si kytici a pamětní diplom převzala primářka Revmatologického a rehabilitačního oddělení MUDr. Marie Sedláčková a také primář Očního odd. MUDr. Karel Sedláček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Proč Slonková s Kubíkem tak nápadně ukazovali na kameru, kde mladý Babiš bydlí? Advokát Hrádela připomíná minulou záležitost s Kalouskem a církevními restitucemi
ROZHOVOR Mnoho otazníků, šok, šok a zase šok. Advokát Karol Hrádela pro ParlamentníListy.cz podrobně analyzuje mnohé dosud opomíjené záležitosti kolem kauzy údajného únosu Babišova syna. Podle doktora Hrádely jsme sice mnoho věcí slyšeli, ale nikdo neví, kde je pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo se rád ,,peleší", má prý problém. Ti, co sestřelili Forejta, toho prý mají mnohem víc. Může to být zlé
Prodejci, kteří dali do oběhu video s hradním protokolistou Jindřichem Forejtem, jemuž následně zničilo kariéru, mají prý další kompro. Tentokrát na ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Tvrdí to alespoň investigativci Sabina Slonková a Jiří Kubík na serveru Seznam Zprávy. Chovanec dle svých slov o tom ví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Čapí hnízdo: Babiš nebude rád. Slonková prý zase něco zjistila
Novinářka Sabina Slonková se dlouhodobě věnuje předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) a jeho okolí. Ještě před tím, než z vlády skutečně zmizel ministr spravedlnosti za ANO Jan Kněžínek, Slonková psala, že by se ho Babiš rád zbavil. Teď dáma přichází s další úvahou. Teď se prý možná blíží další rošáda. Tentokrát ne přímo ve vládě, ale v policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist