Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.205x, což odpovídá cca 167.232-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš mladší, „papír o jeho hlavě“ a cesta na Krym: Informace, které vnášejí nové světlo
Kauza Andreje Babiše a jeho syna hýbe českou politickou i společenskou scénou. Jak to bylo s posudkem, který říká, že je Babiš junior psychicky nemocen a neschopen výslechu? A jak to bylo s cestou na Krym? To rozkrývají jednotlivá média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 08:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 14. 11. 2018

Související články

Jakub Janda je zneklidněn kauzou Babiš a chce vědět víc
Ke kauze Babišova syna, ve které běží spor o to, zda se jednalo o únos, či zda Babiš mladší jel na Ukrajinu a do Ruska dobrovolně, se znovu vyjádřil Jakub Janda, ředitel Think-tanku Evropské hodnoty. Zkoumá a spekuluje, jak a s čím svolením se Babiš mladší mohl dostat na ostře hlídaný Krym. Některé možnosti označuje jako „děsivé“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš mladší prý trpí schizofrenií. Jak takový člověk vnímá sebe a své okolí, promluvil expert
Premiérův syn Andrej Babiš mladší promluvil. Novinářům Seznamu Zpráv, kteří jej přepadli v jeho švýcarském bytě, sdělil, že ho manžel lékařky Protopopové, která napsala zprávu o jeho zdravotní nezpůsobilosti pro stíhání v kauze Čapí hnízdo, loni proti jeho vůli odvezl na Krym. Nakolik to ale brát vážně? Babiš zdůrazňuje, že jeho syn trpí schizofrenií. O nevyzpytatelnosti chování hovoří i jeho bývalý opatrovník Protopopov. Jak lidé se schizofrenií obvykle přemýšlejí a jak se chovají? Blíže o tom pohovořil pro deník Právo místopředseda České psychiatrické společnosti Martin Hollý. „Schizofrenici se bojí pronásledování a spiknutí,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Bulvár vypustil „poslední společné foto“ Andreje Babiše mladšího s rodinou v ČR
Ještě loni se premiérův syn Andrej Babiš mladší pohyboval v Česku na farmě Čapí hnízdo. Fotografie, které zveřejnil server Blesk.cz ukazují, že to bylo u příležitosti svatby, když šel za svědka svému otci, šéfovi hnutí ANO Andreje Babiše, který si bral jeho tenkrát dlouholetou partnerku Moniku. Tři měsíce poté pak Babiš junior odletěl na Krym.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Máte-li sílu, je tu nová epizoda kauzy „mladý Babiš“. Novináři vypátrali na Ukrajině matku jeho snoubenky
Kauza údajného únosu premiérova syna Andreje Babiše mladšího pokračuje. Reportéři Českého rozhlasu a Rádia Svobodná Evropa vypátrali třicetiletou Jelizavetu, se kterou se podle Babiše staršího jeho syn dokonce zasnoubil. Matka Jelizavety novinářům řekla, že Andrej Babiš mladší není psychicky nemocný. Český rozhlas také uveřejnil informace z dopisu, který psal Andrej Babiš mladší policii na počátku tohoto roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Máte-li sílu, je tu nová epizody kauzy „mladý Babiš“. Novináři vypátrali na Ukrajině matku jeho snoubenky
Kauza údajného únosu premiérova syna Andreje Babiše mladšího pokračuje. Reportéři Českého rozhlasu a Rádia Svobodná Evropa vypátrali třicetiletou Jelizavetu, se kterou se podle Babiše staršího jeho syn dokonce zasnoubil. Matka Jelizavety novinářům řekla, že Andrej Babiš mladší není psychicky nemocný. Český rozhlas také uveřejnil informace z dopisu, který psal Andrej Babiš mladší policii na počátku tohoto roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skauti přivezou ČD railjetem do Česka Betlémské světlo
Každoroční cesta Betlémského světla z Vídně do Brna se uskuteční tuto sobotu 16. prosince. Symbol Vánoc přivezou členové Junáku vlakem railjet 370 Joseph Haydn. V neděli 17. prosince pak budou skauti světlo rozvážet za pomoci Českých drah do všech koutů republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zpěvák Klus svolává na barikády: Jakékoliv zakleknutí novinářů je ohrožení demokracie. Oni vnášejí světlo
Zpěvák Tomáš Klus se na svém facebookovém profilu vyjádřil k prohlášení investigativních novinářů Janka Kroupy, Sabiny Slonkové a Jaroslava Kmenty, v němž zmínili, že se je policie a Generální inspekce bezpečnostních sborů snaží zastrašit od další práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš do vazby! Takto promluvil senátor, který mu kdysi dělal náměstka
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) je pod tlakem kvůli reportáži serveru Seznam zprávy.cz, kde vystupuje jeho syn a tvrdí, že byl proti své vůli odvezen na ukrajinský Krym. Možná proto, aby se nemohl vyjádřit ke kauze Čapí hnízdo, ve které hraje důležitou roli. Opoziční politici vyzývají Andreje Babiše k odchodu z vlády. Jeho bývalý spolupracovník Lukáš Wagenknecht zašel ještě dál. Myslí si, že by Babiš měl zamířit přímo do vězeňské vazby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jak je to tedy se svéprávností Andreje Babiše mladšího? Hovoří uznávaný právník, profesor Jelínek
Vedoucí katedry trestního práva Univerzity Karlovy Jiří Jelínek se v České televizi vyjádřil k aktuálnímu vývoji v kauze firmy Čapí hnízdo premiéra Andreje Babiše (ANO). Jeho syn Andrej Babiš mladší tvrdí, že byl odvezen na ukrajinský Krym. Možná proto, aby nemohl být v kauze vyslechnut jako klíčová osoba. Co na to Jelínek? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Další šok: Andrej Babiš mladší popřel, že je blázen, a chce mluvit s policií
Andrej Babiš mladší promluvil! V e-mailu, který podle SeznamZpravy.cz poslal, se vyjadřuje ke slovům svého otce i ke kauze. Jeho otec prý překročil červenou čáru, když ho označil jako někoho, kdo musí být pod neustálým dozorem. A chce být v telefonickém spojení s policií. Informaci přinesly Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist