Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Těžko po Babišovi můžeme chtít, aby svým odstupem reagoval na sdělení dvou novinářů, oponoval Takáčovi v ČT Grospič
„Je to puč Palermo,“ tak premiér Andrej Babiš označil svou poslední kauzu, ve které jeho syn mluvil o únosu na Krym. Informace, které přinesly zprávy Seznamu, premiér odmítá s tím, že jde o naplánovanou akci. Odmítá tak i výzvy opozičních stran k rezignaci. Do středečního Interview přišel na toto téma promluvit místopředseda KSČM Stanislav Grospič. Odpovídal například na otázky, zda komunisté podpoří Babišovu vládu, až se bude v Parlamentu hlasovat o jejím pádu, a zda jsou pro ně tato nová zjištění o Babišově kauze důležitá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 21:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 14. 11. 2018

Související články

„Občan“ Kalousek tvrdl na dálnici, tak napsal Babišovi. Těžko se to popisuje
Na sociálních sítích bývalého ministra financí Miroslava Kalouska lze najít množství příspěvků adresovaných jeho nástupci a současnému premiérovi Andreji Babišovi. Tentokrát se Kalousek pokusil Babišovi „vstoupit do snů“, podle všeho pod vlivem smutného cestovatelského zážitku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dnešní Sněmovna? Totální maglajz a nadávky: Vy jste nám po roce 48 ubližovali. Vy o nás lžete. Vy jste nám něco slíbili. Vy to pečete s nimi...
V Poslanecké sněmovně to začalo před polednem pěkně vřít. A to proto, že byl předsedou mandátového a imunitního výboru zvolen Stanislav Grospič z KSČM. Opozice ale s tímto zvolením nesouhlasila, neboť za ni se o post ucházel předseda STAN Petr Gazdík, který ale dostal v tajné volbě jen sedm hlasů. „Víte, koho jste si vlastně zvolili?“ otázal se vzápětí celé Sněmovny předseda klubu ODS Zbyněk Stanjura a nastínil, že Grospič je „stalinistou“ a hlásí se ke „starým pořádkům někdejší KSČ“. Jeho sdělení ale vydrážilo další poslance, a ti se tak začali hádat o vedení výborů a formující se koalici ANO, SPD a KSČM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Předseda Syndikátu novinářů: Prezident Zeman přirovnal média k organizovanému zločinu, to nejde. Můžeme se dočkat i toho, co se stalo na Slovensku
ROZHOVOR Když hrubne atmosféra ve společnosti, když se přehlížejí hrozby, můžeme se dočkat i takových konců, jako je vražda novináře, říká předseda Syndikátu novinářů ČR Adam Černý. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil problém, na který si stěžují slovenští novináři a který zřejmě vedl k vraždě investigativního novináře Jána Kuciaka. U nás zdravá atmosféra také nepanuje, připomíná šéf Syndikátu novinářů, jakému tlaku a kritice ze strany politiků včetně prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše dnes čelí novináři a zejména veřejnoprávní média. „Je to už pět let, kdy v inauguračním projevu hlavy státu zaznělo přirovnání médií k organizovanému zločinu. To je něco jiného než vtipkování na chodbě, že se mají novináři likvidovat,“ prohlásil Černý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
ÚOOÚ: Za šíření obchodních sdělení je odpovědný nejen rozesílatel, ale i objednatel
Odpovědnost za šíření obchodních sdělení nenese výhradně rozesílatel, ale také ten subjekt, v jehož prospěch bylo obchodní sdělení zasíláno. Úřad pro ochranu osobních údajů na tuto skutečnost upozorňuje na základě závěrů své dozorové činnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Proč Putina vždy rozesmějí Zemanovy bonmoty
Proč se Vladimír Putin tak potutelně usmíval, když mu Miloš Zeman sdělil v ruštině jeden ze svých bonmotů v čínském Pekingu. Že by se mu líbilo sdělení o tom, že novinářů je jak much, a tak by se měli likvidovat
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.5.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Babišovi voliči nechápou, co je to demokracie, píše komentátor od Bakaly
Komentátor serveru iHNed.cz Martin Malý se rozepsal o premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO). Podle komentátora prodává příběh o tom, jak likviduje staré struktury. „Jeho vláda je v demisi, neměla by tedy dělat žádná zásadní rozhodnutí, ale pak by se špatně prodávalo hlavní sdělení Babišova týmu,“ poukázal Malý na heslo „Makáme“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Paroubek: Kubík, Bisoni a Petra Paroubková
Když jsem před rokem a něco byl podroben v TV Seznam nevybíravému útoku dvou zcela zkompromitovaných novinářů, pracujících dlouhá léta pro MF DNES, Kubíka a Slonkové, nechápal jsem to. Ve zcela vyfabulované reportáži tehdy mj. napadali občanské sdružení mé bývalé ženy Zuzany s tím, že já jsem byl prý ten, kdo pro ně měl garantovat peníze. Nevím sice, kde to vzali, ale lhát je přirozená záležitost tzv. investigativních novinářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vládní zmocněnec pro IT se Takáčovi pochlubil, jaký dostal od ministerstva tarif. Zhluboka se nadechněte
Hostem pátečního Interview ČT24 byl vládní zmocněnec pro IT a digitalizaci Vladimír Dzurilla. Moderátorovi vysvětloval, proč máme tak drahá mobilní data. Nepoužil přitom argument ministryně průmyslu a obchodu za hnutí ANO Marty Novákové, která sklidila u Čechů posměch za tvrzení, že si za drahá data můžeme trochu sami. Dzurilla prozradil, jaký tarif má on sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 38 – Konec světa Gutenbergova, ale čeho začátek?
Jakkoli se s odstupem pěti a půl století jen těžko dohledává úplně konkrétní datum události méně dramatické, než je třeba vyhlášení války nebo politický převrat, věřme pro jednou na to, že se anály (alespoň rámcově) nemýlí, když uvádějí, že 30. září roku 1452 – před 565 lety - byla vytištěna první kniha na světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Žádná faktická ani nepřiznaná koalice nevznikla! Komunista Grospič vrací úder těm, kteří brojí proti Babišovi, Okamurovi a komunistům
ROZHOVOR "Žádná faktická ani nepřiznaná koalice nevznikla. Ostatně je velice zajímavé, jak některé pravicové strany a jejich činitelé uzurpují práva na koalice, či na vzájemnou podporu při shodě na řešení určitých konkrétních problémů jen pro sebe. Otázka stojí, zda právě tyto pravicové subjekty nechtějí vládnou za každou cenu, bez ohledu na zájmy občanů a celé společnosti jen ve svůj prospěch," hájí jednání KSČM ve Sněmovně čerstvý předseda Mandátového a imunitního výboru Stanislav Grospič. K žádosti Policie ČR na vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání prý nemůže nic prozradit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist