Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO Nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, varuje Slonkovou s Kubíkem Erik Best. A pronáší jasná slova o Babišově budoucnosti
HORKÉ TÉMA Jak to bylo s příběhem Rusa Protopopova o výletě s Babišovým synem na Krym a východní Ukrajinu? Nakolik uvěřitelná je verze novinářů Slonkové s Kubíkem, nebo naopak vysvětlení premiéra Babiše? Odpovědi na řadu nesrovnalostí se ve studiu PL TV v pořadu Horké téma snažil najít politický analytik Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 19. 11. 2018

Související články

Toto krátké, ale o to brutálnější video z Německa obletělo celou Evropu. Nyní začal soud
Včera začal v Berlíně proces s přistěhovalcem, který loni v říjnu srazil ženu ze schodů. Obžalovaný se sice své oběti omluvil, ale tvrdí, že si na samotné spáchání trestného činu nepamatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Moroz (Realisté): Účelovka? Sorry jako
Andrej Babiš je podle policie podezřelý ze spáchání trestného činu. Policie požádala sněmovnu o jeho vydání a ta jí pravděpodobně vyhoví. Detaily obvinění se teprve dozvíme, ale reakce předsedy hnutí ANO byla dopředu jasná. Bude se stylizovat do role oběti, bude vykřikovat, že to na něj ušili, že je to pokus kmotrů zbavit se ho a vystrnadit jej z politiky. Palermo, Matrix.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
MSD podali podnět k Úřadu pro ochranu osobních údajů ve věci Babišova seznamu
Zapsaný spolek Mladí sociální demokraté dnes odeslal podnět Úřadu pro ochranu osobních údajů s návrhem na zahájení incidentního správního dozoru a prověření, zda nedošlo ke spáchání přestupku či zda nenastaly skutečnosti nasvědčující spáchání trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Tahle příšerná vláda nemá mou důvěru.
Nemohu důvěřovat vládě, kterou vede nedůvěryhodný člověk, vyšetřovaný policií ze spáchání trestného činu podvodu. Který byl rozhodnutím slovenských soudů prokazatelným spolupracovníkem STB
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.7.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Stropnický a údajná příprava trestného činu vlastizrady. Bezpečnostní expert Štefec jde do voleb a hned vytáhl silný kalibr
ROZHOVOR Bezpečnostní expert a bývalý člen rady národních ředitelů pro vyzbrojování spadající pod NATO Jaroslav Štefec se během představování politického programu hnutí Bezpečnost Odpovědnost Solidarita (BOS) ParlamentnímListum.cz svěřil, co si myslí o afiliaci (přidružení) českých vojenských sborů k německému velení. A není to nic pěkného. Padla slova o vlastizradě a přípravě trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Rejmont (TOP 09): Dočkáme se obvinění Andreje Babiše?
V roce 2014 byla v morálním kodexu ANO uvedena rezignace v případu jakéhokoli trestního stíhání. Najednou změna, rezignace v případu obžaloby z úmyslného trestného činu nebo nedbalostního trestného činu v souvislosti s výkonem veřejné funkce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rakouské úřady nezvládly deportovat neúspěšného žadatele o azyl z Maroka. Bohužel to mělo následky
Spravedlnost dostihla v sousedním Rakousku dalšího z celé řady muslimských migrantů, kteří se dopustili sexuálního obtěžování či přímo znásilnění. Policie naštěstí pachatele zatkla jen pár dní po spáchání trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Při útěku lva a dvou tygrů nebyl spáchán žádný trestný čin
Prověřování úniku šelem z Bioparku u obce Štít, ke kterému došlo 16. července 2018, uzavřel policejní komisař ve spolupráci s Okresním státním zastupitelstvím v Hradci Králové s konstatováním, že nebyla naplněna skutková podstata trestného činu obecné ohrožení, ani žádného jiného trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Akce proti politice Západu: Zasáhla policie. Postavil se jí Josef Skála a vysmál se jí
V neděli se na Václavském náměstí konalo shromáždění Přízrak Mnichova se vrací. Na tomto shromáždění měl jeden z účastníků vlajku s portrétem revolucionáře Ernesta „Che“ Guevary. Shromáždění údajně organizovala iniciativa Ne základnám, České mírové hnutí, Alternativa zdola a jiné organizace. Po skončení akce přistoupili k členovi KSM, který předtím držel uvedený prapor, příslušníci Policie České republiky a uvedli, že je zde podezření na spáchání trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Klidná a tichá migrantská rodina. A pak otec povraždil manželku a tři děti
Dánskem otřásá hrůzná rodinná tragédie, po které zůstali čtyři mrtví. Osmatřicetiletý afghánský migrant po hádce zavraždil svoji manželku a tři společné děti. Bezprostředně po spáchání trestného činu byl zatčen a ke všemu se přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist