Piráti prosazují veřejné videozáznamy ze zastupitelstev
Pirátští zastupitelé v čele s předsedkyní klubu Magdalénou Daňkovou na zasedání zastupitelstva městského obvodu Plzeň 1 předložili návrh usnesení, které umožní pořízení systému pro audiovizuální přenos a záznam každého zasedání zastupitelstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 04. 12. 2018

Související články

Flaková (Piráti): Sokolov a jeho občané si zaslouží politiku 21.století
Sokolovští Piráti prosazují zajištění audiovizuálních záznamů z jednání zastupitelstva města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Individuální vzdělávání zjednodušeno nebude. Piráti rozhodnutí Sněmovny kritizují
Piráti dlouhodobě prosazují svobodu volby v přístupu ke vzdělání. Považují proto za chybné, že Sněmovna v pátek nepřijala pirátský pozměňovací návrh školského zákona, který by zjednodušil možnost individuálního vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Piráti navrhují dva typy referend a slibují, že rizika ohlídají
Piráti včera jednali se zástupci ANO, SPD a KSČM, tedy stranami, které mají v programu zavedení obecného referenda. Vyjednavači všech stran se shodují na tom, že referenda by měla být závazná. Oproti zmíněným stranám však Piráti prosazují náročnější podmínky v případě rozhodování o změnách ústavy a EU. Jde především o zavedení ústavního referenda s 60% většinou, která je dnes nutná u ústavních zákonů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Návrhy Pirátů jsou bezpečnostním rizikem, varují právníci. Když to slyšel Jakub Michálek, začal se domáhat veřejného striptýzu
Českou společnost před několika lety prostoupila myšlenka, že korupce je všude kolem nás a musí se s ní bojovat stůj co stůj. Na této vlně se do Poslanecké sněmovny vyvezly Věci veřejné a později i šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Komentátor Bohumil Pečinka však v textu pro Reflex.cz upozorňuje, že Piráti dnes prosazují něco jako veřejný striptýz, a to je problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kandidátní listiny do zastupitelstev obcí
Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstev obcí, konaných dne 5. 10. – 6. 10. 2018, rozdělený přehledně podle krajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Karas (Piráti): Nám jde o zdraví obyvatel, náměstkyni pro životní prostředí o zájmy elektrárny
Pardubičtí Piráti prosazují, aby město odmítlo udělení výjimek na vypouštění emisí oxidů dusíku a rtuti pro Elektrárnu Chvaletice. Jejich návrh na lednovém zastupitelstvu neprošel. Místo toho vedení města v čele s ANO pro zastupitele uspořádalo prezentaci vlastníka elektrárny, firmy Sev.en EC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Piráti: Není důležité, kolik peněz napíše vláda na papír, ale kolik skutečně investuje
Piráti dlouhodobě prosazují myšlenku vyrovnaného rozpočtu. K ní se donedávna hlásil i premiér Andrej Babiš. Jenže i když jsou předpokládané příjmy státního rozpočtu o 100 miliard korun vyšší než v loňském roce, zůstává plánovaný deficit stejný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti kvůli pochybení SPD zpochybňují volby v Ostravě
Piráti zpochybňují platnost hlasování ve volbách do zastupitelstev Ostravy a městského obvodu Slezská Ostrava. Důvodem je to, že předseda volební komise nominovaný za SPD v jednom volebním okrsku zároveň figuroval na kandidátce strany v obvodu Slezská Ostrava. SPD pochybení přiznala. Ostravský lídr SPD Václav Kubín ČTK řekl, že rozhodně nešlo o úmysl. Krajský soud v Ostravě o návrhu na neplatnost hlasování, který Piráti podali v pátek, zatím nerozhodl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Piráti chtěli té mezinárodní ostudě zabránit, ale Babiš prostě dělal jen kampaň
Je známo, že Piráti veřejné peníze neutrácejí za chlebíčky a večírky, ani za billboardy, ani je neodklánějí na své soukromé účty. Naopak zaměstnávají schopné lidi v analytickém týmu, a tak již v srpnu tušili, že Česko čeká velká ostuda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VÝSLEDKY voleb do zastupitelstev obcí
Výsledky voleb do zastupitelstev obcí, měst a městských částí, konaných dne 5. 10. – 6. 10. 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist