Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.205x, což odpovídá cca 167.232-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tak ti Rusové zase lžou...
sice není zcela jasné o čem, ale jelikož říkají něco jiného než Trump, USA, EU a rusobijci na tomto blogu, tak je to nepochybně pravda! Kromě toho lže i Babiš a za všechno může Zeman protože sem přivedl čínské a ruské špiony!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.12.2018 v 06:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 06. 12. 2018

Související články

Rusové často úmyslně lžou, zaznělo v Událostech ČT. Vostal a Szántó předložili příběh ze Sýrie
Ve čtvrtečních Událostech ČT se objevila zpráva, uvedená slovy moderátora Michala Kubala, že mezinárodní instituce nazvaná Organizace pro zákaz chemických zbraní už poněkolikáté potvrdila výrok syrské civilní obrany známé jako Bílé přilby. Podle redaktorů České televize se tak znovu potvrdila důležitost této instituce, která prý čelí systematické kampani proruských a proasadovských médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
A zase ti Rusové. Teď se píše o tom, jak ovlivnili volby v Itálii
Španělský deník El País přinesl informace o tom, jak Rusko ovlivňovalo nedělní parlamentní volby v Itálii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Rusové skutečně ovlivňovali americké prezidentské volby. CNN přinesla svědectví zpravodajců
FBI tvrdí, že se Rusové skutečně pokusili ovlivnit americké prezidentské volby, a to nejen s pomocí hackerů. Podle amerických agentů to Rusové zkoušeli i přes Cartera Page, Trumpova bývalého poradce. Informuje o tom americká zpravodajská stanice CNN. Page tyto informace důrazně odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Rusko. Rusové a Rusáci. A Miloš Zeman
Miluju Rusko. Třeba v literatuře. Puškin, Bulgakov, Solženicyn, Ajtmatov, Strugačtí. Co jméno, to ikona. To jsou pro mne Rusové.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.8.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Rusko. Rusové a Rusáci. A Miloš Zeman
Miluju Rusko. Třeba v literatuře. Puškin, Bulgakov, Solženicyn, Ajtmatov, Strugačtí. Co jméno, to ikona. To jsou pro mne Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Spojencům věřit musíme – i když lžou
No přesně takhle to na Novinkách CZ pan Pelikán neřekl, ale přesně takový význam to mělo. Řekl to totiž takto: „Spojencům věřit musíme, i když Sýrie a Rusko mají pravdu“. A spojenci lžou, až se jim od huby práší, doplní si už každý, kdo v posledních dnech sledoval nepředstavitelnou západní blamáž, ty neuvěřitelné lží, jdoucí rychle za sebou a doprovázené mamutími tresty lživě obviněných a vzápětí též nespravedlivě odsouzených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Vrchní bolševik Filip zase lže, tentokrát o osmašedesátém
Od šéfa komunistů Vojtěcha Filipa by nás nesmysly neměli překvapit. Tentokrát ovšem to hodně přehnal. Za srpen před padesáti lety prý mohou hlavně Ukrajinci a nikoliv Rusové. To už je fakt zoufalství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko se chlubí úspěchy, ale letadla furt padají
Někde jsem četl, jak Rusové zase vypustili fámu, že jejich armáda je ve skvělé kondici. Ovšem nedávné problémy s letadlovou lodí Admirál Kuzněcov a tragédie letadla s Alexandrovci dokazují opak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kalousek: Zeman vyhrál, protože Rusové zmanipulovali volby
Miroslav Kalousek zase perlil. Na svém twitteru se opřel do Babiše, Ruska nebo Klause mladšího. A promluvil o „znárodnění studen“. Za jeho slova ho zkritizovali například Petr Honzejk z Hospodářských novin a novinář Jan Moláček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Oni nepokrytě lžou. Něco se chystá. Tereza Spencerová podává svědectví po návratu ze Sýrie
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Je fascinující sledovat lídry západního světa, jak nepokrytě lžou. Ne že by se třeba jen pletli – omyly jsou přece lidské a i vrcholný politik je koneckonců člověk, i když se to často nezdá – ale oni vědomě lžou a všichni ostatní ‚spojenci‘ stojí ‚solidárně‘ za nimi, i když pravdu jistě znají také. Když už jsme ale totiž toho Asada nedokázali svrhnout, jak jsme se kdysi mýrnyx týrnyx rozhodli, tak alespoň budeme prodlužovat válku v Sýrii, jak jen to bude možné. Žádné jiné logické vysvětlení už neexistuje,“ uvádí editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová po návratu z válčící Sýrie. Co tam viděla? A co bude dál? I na to odpovídá v pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist