Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.283x, což odpovídá cca 223.481-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Nahlaste, kdo protestoval proti migraci, a dostanete prachy.“ Pozor. Nakonec to je jinak. Zde jsou nejnovější zprávy
Protesty ve východoněmecké Saské Kamenici mají zajímavou dohru. Skupina Centrum pro politickou krásu (Zentrum für politische Schönheit) oznámila, že chce identifikovat „krajně pravicové“ demonstranty. A dokonce slibovala finanční odměnu. Informoval o tom německý server Deutsche Welle. Ale ukázalo se, že celá věc byla jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2018 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 12. 2018

Související články

Polský farář Czendlik zcela otevřeně: Nás Rusové vždycky podvedli. Pelikán je pro mě hrdina
ROZHOVOR „V tuto chvíli je pro mne pan ministr Pelikán hrdinou. Protože když se dostanete do tlaku mezi dvě světové mocnosti, jako jsou Rusko a Spojené státy, pak se dostanete zároveň i pod tlak veřejnosti, médií a nakonec i nejbližších. Já se panu ministrovi vůbec nedivím, ovšem bohužel si myslím, že tato kauza se za ním poměrně dost dlouho potáhne...,“ říká římskokatolický kněz polské národnosti Zbigniew Czendlik k aféře Jevgenije Nikulina. Kromě toho se ale poněkud otevřeněji než jindy vyjadřuje třeba ke vztahu Poláků k Rusku: „Rusové nás vždycky podvedli, vždycky to ve finále bylo jinak, než Rusko deklarovalo. My jsme ze strany Ruska vždycky dostali kudlu do zad!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Víte, že EU odsouhlasila nové prachy pro Afriku? Celé se to bortí. Hnusné Rusko? Je to jinak
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Všiml jste si, že EU zprovoznila ‚evropský mírový fond‘ pro subsaharskou Afriku? Je v něm přes 10 miliard eur, mimo jiné i na to, aby si Somálsko, Mali a Středoafrická republika mohly nakoupit (naše) zbraně a bránit s nimi migraci do Evropy. Jinými slovy, dali jsme tamním režimům další prachy na to, aby zarazili migrační vlnu a vraždili za nás," doplňuje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová informace týkající se problému migrace do Evropy. V rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz se věnuje i začínajícímu fotbalovému mistrovství světa v Rusku či summitu Donalda J. Trumpa a Kim Čong-una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Střelba v USA a zbraně v Česku
Zprávy o masakrech střelnými zbraněmi jsou na denním pořádku. Nejnovější jsou opět z USA. Co s tím dělat? A jak to řešit u nás? Byla by cesta správným směrem poslechnout nařízení EU, snažící se omezit držení střelných zbraní? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Babiš je proti paktu o migraci. Zde jsou tři důvody, proč by prý měl změnit názor
Globální pakt OSN o migraci je v poslední době stále častěji podrobován kritice. Spojené státy i Maďarsko už se rozhodly od této úmluvy odstoupit. S vysokou pravděpodobností se k témuž kroku chystá i český předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Experti světového ekonomického fóra však nabídli všem státům světa tři důvody, proč by měly své případné odmítnutí ještě zvážit a nakonec dohodu přece jen přijmout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: Máme k dispozici neuvěřitelné stranické prohlášení, při jehož čtení dostanete extázi. Bez legrace
Dostala se mi do rukou jedna ze dvou variant tiskového prohlášení ODS ke druhému kolu prezidentských voleb. Bohužel, zrovna tuto verzi nakonec nepoužili. Škoda. Mně se docela líbí. (Ale jsou v té ODS grafomani, což?)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
František Dostál: Prachy a zase jen prachy. Eden už v Praze končí?
Fotoblog Františka Dostála
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Cesta na hovno, pošta není. Prý podpora venkova, hehe. Vesnice je dneska fuj, hnus. Bohem zapomenutá ves Bohy, kam se bez auta dostanete leda výsadkem
REPORTÁŽ Jsou obce, do kterých se o prázdninách dostanete nanejvýš paradesantním výsadkem. To mně kdysi v takové útulné hospůdce říkal jeden starousedlík, notně znavený pivem, a já jsem si myslel, že těžko takovou nějakou obec najdu. A hle, pár let uběhlo a jsou tady. A nejedná se o nějaká místa v pohraničí, ale na severním Plzeňsku. Kde jsou ovšem místa, Bohem ještě více zapomenutá. Třeba takové Bohy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Konec srandy, neziskovky v Polsku: Prachy dostanete centrálně, ne jako doteď. EU už naříká
Server Deutsche Welle obrací svou pozornost opět k Polsku. Tamní vláda se podle všeho rozhodla pořádně potrápit neziskové organizace. O penězích pro neziskové organizace se má napříště rozhodovat centrálně, což bude v praxi znamenat, že na ně stát bude mít větší vliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vojenský úder USA proti KLDR? Rusko i Čína jsou proti
Jak postupovat vůči Severní Koreji po její nejnovější raketové zkoušce? To včera řešila Rada bezpečnosti OSN. A země ke shodě nedošly, informují zahraniční média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Dezinformační e-maily ovlivnily prezidentské volby a zabránily propadu některých stran, říká analytik
Před letošními prezidentskými volbami se to jen hemžilo lživými e-maily, které nakonec do značné míry dokázaly ovlivnit i to, kdo k volbám nakonec dorazil. „Lživé e-maily jsou mezi lidmi fenoménem už delší dobu a úspěšnější jsou hlavně ty, které přinášejí senzační zprávy a vyvolávají pocit ohrožení,“ řekl v rozhovoru pro iROZHLAS.cz analytik Josef Šlerka z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist