Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.918x, což odpovídá cca 204.436-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Nevykládejte mi tady ideologické kecy!“ Brutální roztržka ve Sněmovně mezi komunisty a ODS kvůli privatizacím
Dnešní sněmovní debata o nezaplacených státních podnicích privatizovaných v 90. letech, kterou vyvolala KSČM, se místy zvrhla ve spory mezi komunisty a občanskými demokraty a vzájemné vyčítání činů z minulosti. Komunisté tvrdí, že při privatizaci v letech 1992 až 1998 vznikly stamiliardové škody, které vlády dosud nedořešily. Zvláště tvrdě vystupoval předseda komunistů Vojtěch Filip.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2018 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 12. 2018

Související články

Paroubek: Novičok opět rozděluje
Část funkcionářů sociální demokracie uvádí jako příklad hlasovací mašinérie, která funguje v poslanecké sněmovně mezi hnutím ANO, komunisty a okamurovci, včerejší hlasování těchto stran v poslanecké sněmovně, proti zařazení projednávání kauzy novičok v Poslanecké sněmovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Analytik Haas odkrývá, k čemu povede roztržka mezi Trumpem a Merkelovou. Pro odpůrce brutální evropské integrace je to spíš noční můra
ROZHOVOR Setkání G7 vyústilo ve výrazné ochlazení vztahů mezi Donaldem Trumpem, zastupujícícm USA, a Angelou Merkelovou, zastupující Německo a tak trochu i Evropskou unii. Analytik Tomáš Haas se pro ParlamentníListy.cz zamyslel, co bude tento rozpad tradičního západního spojenectví znamenat pro globální politiku, ale například i pro chování Německa v rámci Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Roztržka mezi Trumpem a starostou Londýna je jen bouří ve sklenici vody. Trump testuje UK
Mezinárodní diplomatická přestřelka se odehrála mezi Spojenými státy a Spojeným Královstvím. Konkrétně mezi prezidentem USA Trumpem a londýnským starostou. Situace došla tak daleko, že se do ní vložila i britská premiérka Mayová.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.6.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Brutální roztržka: Čulík zveřejnil soukromou korespondenci Bělobrádka a vicepremiéra to zvedlo ze židle
Vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) se pustil do serveru Britské listy Jana Čulíka za to, že server uveřejnil jeho soukromý e-mail. Jan Čulík se předsedovi lidovců jal odpovědět. Vedle toho varoval před údajně přicházejícím obdobím temného věku, v němž svět nebude stát o práci kvalitních novinářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Žaloba kvůli kvótám je brutální diktát Bruselu, tvrdí Okamura
Za brutální diktát Bruselu označil žalobu Evropské komise na Česko kvůli migračním kvótám předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Podle místopředsedy KDU-ČSL Ondřeje Benešíka může záležitost s kvótami záporně ovlivnit názor veřejnosti na Evropskou unii a nahrát politickým uskupením, jako je Okamurovo hnutí. Nesouhlasné reakce znějí také od politiků ODS, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
P*čou ke zdi
Nic lepšího mne nenapadá jako reakce na Římské prohlášení EU. Novořeč, kecy a plky jako prohlášení ze sjezdu KSČ. Tady je v plném znění:
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.3.2017 v 06:40, zobrazit podobné
„Chcete premiéry po celý rok, musíte si připlatit!“ Brutální roztržka mezi programovým šéfem ČT a publicistou. A do toho silně vstoupil i exředitel veřejnoprávní televize
Drsnou polemiku o letním programovém schématu České televize odstartoval na sociálních sítích publicista a scénárista Luděk Staněk, podle něhož by bylo férové neplatit o prázdninách koncesionářské poplatky, když ČT jen cynicky a bezskrupulózně vymetá archiv a vysílá komoušské seriály. Stávající praxi se jal vehementně hájit programový ředitel České televize Milan Fridrich, který argumentoval nedostatkem peněz, ale i oblíbeností těchto pořadů. Mediální analytik Radim Hreha k tomu pro ParlamentníListy.cz ironicky poznamenal, že od ČT jde o ideologickou diverzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ve Sněmovně prošel návrh na zdanění církevních náhrad. Před tím se ale křičelo. Kalousek dokonce vytáhl z minulosti něco o muslimech v ČR
Většina poslanců dnes ve Sněmovně podpořila návrh komunistů na zdanění církevních náhrad. Tomuto rozhodnutí však předcházela bouřlivá diskuse, ve které to pořádně jiskřilo mezi komunisty stojícími na jedné straně sporu a ODS, TOP 09 či lidovci stojícími na straně druhé. Po bok komunistů se postavilo také hnutí ANO, SPD Tomia Okamury a Václav Klaus mladší z ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Po schůzce lídrů zbývá dohoda na komisi ke GIBS mezi KSČM a ČSSD
Poslanci ANO ve Sněmovně nebudou řídit žádnou z komisí pro dohled nad bezpečnostními složkami, dohodli se na tom dnes ráno lídři parlamentních stran. Šéf sněmovní frakce hnutí ANO Jaroslav Faltýnek novinářům řekl, že zbývá dohoda na komisi k dohledu nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS) mezi komunisty a ČSSD, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ochrana spotřebitele podle ČSSD – kecy, kecy!
ČSSD musí zaplatit Altnerovi,chce si najmout poradenskou firmu z USA k volbám,politický důchod se blíží a rozežraní a zkorumpovaní politici potřebují zajistit sebe a své rodiny na standard,na který jsou zvyklí. Jak toho dosáhnout?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.2.2017 v 13:40, zobrazit podobné
TOPlist