Tato slova také zazněla na dnešní akci komunistů. Jen na PL
Komunisté měli v sobotu spoustu práce. Jednak vybírali lídra kandidátky, ale hodlali také probrat program. V programových bodech dokázala jeden z nápadů prosadit i bývalá pražská zastupitelka KSČM Marta Semelová. Ke slovu se dostali i nespokojenci, kteří mají za to, že volby do europarlamentu plánované na květen 2019 nedopadnou pro komunisty nijak slavně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 18:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 15. 12. 2018

Související články

Na vzpomínkové akci zazněla jména obětí komunistického režimu. Včetně dětí
Jména dospělých i dětí, které připravil o život komunistický režim, zazněla dnes odpoledne na vzpomínkové akci na pražské Kampě. Mezi oběťmi byli popravení v politických procesech i lidé, kteří zemřeli ve věznicích, lágrech, při útěku přes hranice či při okupaci v roce 1968. Čtení jmen, které pořádala platforma Bez komunistů.cz, bylo součástí desetidenní kampaně s názvem Jdu s hlavou vztyčenou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zazněla drsná slova na adresu kancléřky Merkelová. Ta bude zuřit!
„Kobercový nálet“ levicových extremistů na Hamburk v době konání summitu zemí G20 stále rezonuje v německých médiích i politice. Z úst někdejšího šéfa SPD dokonce zazněla slova o možné rezignaci kancléřky Angely Merkelové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
21. srpen: Umělci promluvili. Chystají akci a mají strach. Zazněla i drsná slova proti proudu
Úterním koncertem na pražském Václavském náměstí, kde zazní největší hity 60. let v podání současných zpěváků, vyvrcholí připomínka 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy z 21. srpna 1968. Koncert pořádá Český rozhlas ve spolupráci s pražským magistrátem. Před budovou rozhlasu se v úterý uskuteční několik akcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 22:34, zobrazit podobné
Úmrtí Věry Špinarové: Pražský hrad kondoluje, osobnosti smutní. Ale také padla slova „sát rum jako pumpa a hulit jako komín“
Ve věku 65 let zemřela zpěvačka Věra Špinarová. A sociální sítě se zaplnily reakcemi. Mimo jiné se vyjádřil i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) či prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Ale samozřejmě také kolegové z branže. Bohužel zazněla i nelichotivá slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Kalousek: Já v práci nepiju
„Já v práci nepiju a TOP 09 není mrtvá.“ Tato rezolutní slova zazněla v duelu Miroslava Kalouska s Václavem Klausem mladším, který přinesl v pořadu Proti sobě reflex.cz 10. července, tedy ještě před zasedáním o důvěře vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Generál Josef Bečvář se rozloučil s vojáky a všem poděkoval za dosavadní spolupráci
Bylo mi ctí stát v čele Armády ČR a spolupracovat s lidmi jako jste vy. Tato slova zazněla z úst náčelníka Generálního štábu Armády ČR armádního generála Josefa Bečváře na velitelském shromáždění, které se uskutečnilo ve čtvrtek 26. dubna v konferenčním sále Domu armády Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Tak kdo to vymyslel, soudruzi? U komunistů vypukl skandál
Pořad 168 hodin veřejnoprávní České televize se věnoval mimo jiné i výročí komunistického převratu v Československu. Všímá si mimo jiné toho, jak se na facebooku mladých brněnských komunistů objevil citát znevažující smrt Milady Horákové. Po natáčení tato stránka zmizela, což však nic nemění na faktu, že jihomoravská metropole je silnou základnou mladých komunistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Schwarzenberg za pravdu se bijící
Pane Čestný předsedo TOP 09, Karle Schwarzenbergu, „Nebojme se a říkejme pravdu. Je to nesmírně osvobozující, vzhledem k nadcházejícím svátkům Vás ujišťuji, že Vám to přinese také velkou radost. Zůstanete-li v pravdě a nebojíte se, budete mít opravdu veselé Vánoce a šťastný nový rok. To vám ze srdce přeji!“ Slova jako z kazatelny, která hodně připomínají Masarykova slova: „Nebát se a nekrást“, i když tato slova se u nás, hlavně za posledních 27 let, změnilo na „Nebát se krást“!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Populisté, falešné ideologie, „šmejdi“. Z Velehradu zazněla varovná slova arcibiskupa Graubnera
Informace nestačí, musíme hledat moudrost, to jsou slova Jana Graubnera, olomouckého arcibiskupa. A promluvil i kardinál Dominik Duka: vyčetl společnosti, že vyznává špatné vlastnosti. Zprávu z Velehradu přinesly novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Dejte sudetskou lež mimo zákon a my Češi vám budeme tleskat. Tak zní vzkaz pro Angelu Merkelovou ze vzpomínkové akce komunistů
REPORTÁŽ Dějiny kořenů, příčin, průběhu a politických výsledků druhé světové války jsou jedním z největších bojišť v dnešní politice. Mnichovská konference byla zcela podřízena expanzi německého kapitálu. Levice je mezinárodní, umí spolupracovat a nezapomíná, ze kterého národa pochází, kdežto pravice toho není schopná. To mimo jiného řekli popořadě Josef Skála, August Ballin a Jaromír Kohlíček. Stalo se na vzpomínkové akci komunistů i několika dalších organizací a občanských iniciativ v Holanech nedaleko České Lípy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist