Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.319x, což odpovídá cca 173.181-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Smyslem sankcí je nasrat obyvatelstvo postižené země, aby... Biolog Jírovec spustil těžkou kanonádu. I na neziskovky či vyhrožování cizími agenty
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Obávám se, že demonstrantům ve Francii nejde o sociální nerovnost, ale jde o boj o přežití. V relativně bohatém Česku je deset procent populace ohroženo chudobou a exekucemi. Máme tisíce bezdomovců a na druhé straně člověka, který dá půl miliardy za koně pro dceru. Přírodovědec Jiří Jírovec se ohlíží za uplynulým rokem a nezní to dvakrát pozitivně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 05:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2018

Související články

Je nebezpečí, že nakonec dojde k jaderné válce, vysílá varovná slova biolog Jírovec
ROZHOVOR Myslím, že větší nebezpečí než terorismus představují média, která každou událost rozpitvávají do detailů. Z Londýna, Petrohradu, Stockholmu se okamžitě stane světová inspirace pro další teroristy. Existuje takzvaný copycat, tedy opičení se, které vede k opakování, aby se člověk proslavil. Tak hovoří krajan z Kanady a biolog Jiří Jírovec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Jírovec má jasno: Veřejnost má dva měsíce na to, aby pochopila, že v kauze Čapí hnízdo nejde o 50 milionů, ale...
JINÝMA OČIMA Biolog Jiří Jírovec uvažuje nad souvislostmi, které provázejí stále nové a nové kauzy pravidelně se vynořující kolem Andreje Babiše. A předkládá svůj pohled na věc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Není co slavit! Biolog Jírovec sepsal drsné hodnocení dnešního stavu naší země. A zúčtoval i s Taberym a jeho knihou
ROZHOVOR V Česku někteří kupčíci s lidskými právy nehorázně zbohatli, to je pravda. Jenže není dost bytů na nábřeží a vil ve Střešovicích. Máme milion a půl králíkáren první kategorie. Jejich majitelé by mohli komunistům ruce líbat, kdyby to nebylo proti zákonu. Tak hovoří o století republiky přírodovědec Jiří Jírovec, který žil donedávna v Kanadě. Vyjadřuje se i k šéfredaktorovi Respektu Eriku Taberymu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Proč se radujete? Čechokanaďan Jírovec odhaluje, proč Trump ve skutečnosti pozval Babiše do Bílého domu
Biolog Jiří Jírovec se vysmál těm politikům, kteří se radují z cesty českého premiéra Andreje Babiše do Washingtonu za 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. Tito politici by podle Jírovce neměli zapomínat, že car si k sobě volá své gubernátory, jen když od nich něco potřebuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
V zavedených demokraciích občan dávno ví, že jsou jeho názory moci u prdele. Krajan Jírovec srovnává ideje Charty 77 s realitou dnešního světa
JINÝMA OČIMA Chartisté se nemají za čím ohlédnout, a tak se připomínají připitomělým happeningem. K tomu lze říct jen jedno: „Když vás zajímají jen pomníčky a vzájemné plácání po ramenou, táhněte ke všem čertům a už tam zůstaňte.“ Tak drsně se postavil k výročí čtyřiceti let od zveřejnění dokumentu Prohlášení Charty 77 biolog Jiří Jírovec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš za Čapí hnízdo souzen nebude, tuší biolog Jírovec. Důvod? Podívejte se směrem k ČSSD a Milanu Chovancovi
ROZHOVOR Andrej Babiš patrně nebude souzen, protože není v zájmu ČSSD, aby se probírala činnost policie v době, kdy byl ministrem vnitra Chovanec. Pravici to nepomůže, protože má sama minulé máslo na hlavě. Tak spekuluje o kauze premiéra přírodovědec a politický komentátor Jiří Jírovec. Vyjadřuje se i k volbám na východ od našich hranic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
V posametovém Československu vznikl havlovský mýtus, ne nepodobný Kristovu. On z nás sňal hříchy... Biolog Jírovec napsal knihu, která mnohé nadzvedne
Radio Jerevan kdysi nebylo schopno odpovědět na otázku, kde bude SSSR kupovat obilí, až na celém světě zvítězí komunismus. Stejně obtížné je najít odpověď na otázku, kde si budou USA půjčovat peníze, až ovládnou raketami celý svět. Tak se mimo jiné přírodovědec Jiří Jírovec, který se z Kanady vrátil do Česka, zamýšlí nad žalostným stavem dnešního světa. Ve formě dopisů o tom napsal knihu Mé přítelkyni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kam dospějeme, když jacísi kreténi po skončení G20 prohlásí, že vyvinou ještě dokonalejší stíhačku pro další války! Jiří Jírovec se rozpálil kvůli Macronovi a Merkelové
ROZHOVOR Kam dospějeme, když jacísi kreténi patřící do G20 pár dní po ukončení schůzky prohlásili, že Evropa vyvine ještě dokonalejší stíhačku pro další války. Takovou otázku pokládá biolog a krajan z Kanady Jiří Jírovec. Česko by podle něj mělo spolupracovat s každým státem v Evropské unii, který je ochoten jít proti šílenství dalšího zbrojení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nebojte se, nasaďte si je... Zimola rozdal mezi delegáty růžové brýle a spustil...
Když se k řečnickému pultíku postavil bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola, pojal svůj kandidátský projev trochu jinak než jeho předřečníci. Nejprve nechal svým spolustraníkům rozdat růžové brýle. A pak spustil kanonádu, ve které nešetřil ani staré vedení ČSSD, ani Evropskou unii, ani premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Diktát a vyhrožování neomarxisty Macrona musíme zásadně odmítnout
Komentář na prohlášení francouzského prezidenta Emmanuela Macrona ohledně finančních sankcí vůči zemím EU, které by odmítaly přijímat migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist