Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.009x, což odpovídá cca 209.184-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zásadní slova prezidenta Zemana: Klausova prezidentská kandidatura, další rána šéfovi NÚKIB a také Chovancovu „ministerstvu pravdy“
Další Týden s prezidentem na TV Barrandov s Jaromírem Soukupem přinesl jako vždy mnoho zajímavých postřehů. Zazněly názory na státní rozpočet, „kauzu Huawei“, i na téma hodnocení euroatlantických vztahů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

„Je to odstrašující a urážka!“ Prezident Evropské federace novinářů posílá přes PL důrazný vzkaz Chovancovu „ministerstvu pravdy“
ROZHOVOR „Je to odstrašující a urážlivé,“ reaguje na existenci „závadových“ osob na „ministerstvu pravdy“ pod Milanem Chovancem prezident Evropské federace novinářů Mogens Blicher Bjerregard. Samotní novináři by měli dát podnět k vyšetření této skandální záležitosti. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se věnuje perzekuci novinářů v Turecku a zabývá se konkrétním případem jednoho istanbulského deníku, jehož žurnalisté byli uvězněni a v nedávné době stanuli před soudem. Bjerregard, který pochází z Dánska, kde je jedna z nejsilnějších odborových novinářských organizací, rovněž překvapivě komentuje vlastnictví médií bývalým ministrem financí Andrejem Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Schlimbach: Kandidatura Miloše Zemana aneb vášně lidem cloumají
Je kandidatura Miloše Zemana na prezidenta pro druhé volební období žádoucí nebo ne?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Čuňárna! John Bok se ostře pustil do Zemana. A o Chovancovu „útvaru pravdy“ jasně říká...
ROZHOVOR Vážně uvažuji o tom, jestli jeho demence nepostoupila natolik, že je to státu nebezpečné. Přinejmenším je nezpůsobilý. Když už ho nemohou odstavit, tak by vláda měla rozhodnout, že informace nedostane, protože je zde riziko úniku. Je neuvěřitelné, že se prezident stane bezpečnostním rizikem. Tak kritizuje Miloše Zemana bývalý disident John Bok. Hovoří ale i o Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Livia Klausová prozradila důvody, proč odchází z českého velvyslanectví na Slovensku
Česká velvyslankyně na Slovensku Livia Klausová zdůvodnila chystané ukončení svého působení v roli diplomatky v zemi pod Tatrami pravidlem, že velvyslanci jsou obvykle vysíláni do ciziny na dobu čtyř let. Tato doba v jejím případě již uplynula. Klausová to dnes řekla novinářům na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách, kde se účastní návštěvy českého prezidenta Miloše Zemana na Slovensku. Mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová deníku Blesk dříve řekla, že Klausová končí na současném diplomatickém postu na vlastní žádost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Hřebejk si odplivl před voliči Zemana a přišel protiúder. Hned tři režiséři mu narovinu vzkázali...
ANKETA Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a také sdělil své pocity z osoby prezidenta Miloše Zemana. Rozhovor sice Hřebejk poskytl před Zemanovým - pro někoho sporným - projevem na Pražském hradě při prezidentské inauguraci, i tak ale jeho slova byla velmi tvrdá. Krom toho se ještě Hřebejk obul do komunisty Zdeňka Ondráčka, nekompromisní byl také vůči předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi a vůči šéfovi SPD Tomiu Okamurovi. Na režisérova slova vyřčená před kamerou seznamzprávy.cz pak pro ParlamentníListy.cz reagovali umělci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
NÚKIB našel další nebezpečný program. Tentokrát je z Ruska a používá ho třeba VZP
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) vydal další varování. Tentokrát v něm nezmiňuje čínské telefony Huawei, nýbrž ruský antivirový program.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Slavný sociolog Herzmann jmenoval dvě nebezpečí pro Miloše Zemana. Obě jsou v hnutí ANO. Jinak se znovu stane prezidentem
Opětovná kandidatura Miloše Zemana na post prezidenta znamená, že se sníží počet kandidátů v prezidentské volbě. V rozhovoru pro server Lidovky.cz to uvedl sociolog Jan Herzmann. Řekl také, kteří politici by měli šanci v souboji s Milošem Zemanem uspět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Chaloupka: Prezidentská kandidatura je výzva, kterou přijímám
Na začátku velikonočního týdne oznámil svou kandidaturu na prezidenta Otto Chaloupka, který na sebe v minulosti upozornil nekompromisní obhajobou České republiky před nařčením z rasismu v Radě Evropy či ústavní žalobou na církevní restituce, pro kterou zajistil podpisy senátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Livia Klausová se vrací do Prahy
Livia Klausová (74) končí na vlastní žádost v roli velvyslankyně na Slovensku. Deníku Blesk to potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Manželka bývalého prezidenta Václava Klause se podle deníku cítí unavená a chce se věnovat vnoučatům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle přijde do škol! Burcuje mladý Klaus
Komentátor Petr Honzejk zareagoval na svém facebookovém profilu na slova poslance za ODS Václava Klause mladšího, jenž se v posledním komentáři vyděsil, že se děti budou učit rozeznávat fake news. „Namísto toho, aby je učili o svobodě slova a toleranci jiných názorů,“ doplnil Honzejk Klausova slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist