Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ČT naděluje. Moravec dostal prezent za 1.755.000 korun
Že si řada agentur pro výzkum veřejného mínění dělá z ČT a Českého rozhlasu dojnou krávu, o tom ParlamentníListy.cz psaly opakovaně. Nezměnilo se nic, miliony tečou dál. Nejnovějším úlovkem naší redakce je smlouva mezi Českou televizi a firmou Kantar CZ. Ta vyjde na 1.755.000 korun a čerpat z jejího plnění bude například moderátor Moravec. Tak je to ostatně uvedeno v platných podkladech, které máme k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

ČSSD naděluje ještě před Vánoci: Pro lidi, odkázané na pomoc druhých, vybojovala až o 6000 navíc
Poslanecká sněmovna na dnešním zasedání schválila bez větších námitek návrhy ČSSD, které zdravotně postiženým lidem s úplnou závislostí zvýší příspěvek na péči o 6000 korun a lidem s těžkou závislostí o 4000 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Václav Moravec pryč z nedělního poledne! Ozývá se i z nečekaných stran
Moderátor Václav Moravec se ocitl pod palbou kvůli hostům, které si volí. Za fakt, že si Moravec pozval do Žižkovské věže předsedu ČSSD Jana Hamáčka, to schytal od bývalé poslankyně ODS Kateřiny Dostálové i od historika Petra Blažka. Padla slova o tom, že Moravec jako moderátor vyhořel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Moravec hledal 18 miliard, na které sáhl Babiš. Bude nás to bolet, padlo o dalších letech
Václav Moravec si na nedělní poledne pozval do studia tři bývalé ministry financí – Ivana Pilného, Jana Fischera a Pavla Mertlíka. Moravec debatu odstartoval zostra. Zeptal se vlády, kam se podělo 18 miliard korun, které měla k dispozici. Hosté se shodli na tom, že ekonomika zpomaluje. A až bude opravdu zle, bude nás to hodně bolet, protože se kabinet nechová zodpovědně. Pilný smetl se stolu zavedení digitální mzdy. „Když jsem byl šéfem Microsoftu...,“ spustil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Moravec se divákům přiznal: Původně měli přijít úplně jiní hosté, ale odmítli mi to
Druhými hosty nedělních Otázek Václava Moravce České televize byli bývalý ministr dopravy Antonín Prachař a bývalý děkan Fakulty dopravní ČVUT Petr Moos. Rozmlouvali spolu o tom, jak to bude dál se stavbou dálnic v naší zemi a také s výběrem mýta na nich. Moderátor prozradil, že původně měli přijít jiní hosté, jenže Moravec od nich dostal košem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Otázky mají informace, co má prezident v plánu, ohlásil dramaticky Moravec. Když to slyšel profesor Fiala, byl zděšen
V neděli v poledne uvítal v Žižkovské věži moderátor Václav Moravec předsedu ODS Petra Fialu, předsedu Pirátů Ivana Bartoše a ministra pro životní prostředí v demisi Richarda Brabce (ANO). Brabec dostal od svých oponentů pořádně nařezáno, byť většina ran mířila ve skutečnosti na Andreje Babiše. Výprasku nebyl ušetřen ani prezident Miloš Zeman. Poslední úder dostala ministryně obrany Karla Šlechtová za hnutí ANO. Od Brabce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Klaus to spáchal dobře, Moravec to nezvládá. Jakl? To je dobře. ČT, RRTV, ODS. Publicista nešetřil nikoho
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Petru Fialovi zřejmě poradci a PR manažeři poradili, aby přitlačil na pilu a takzvaně ukázal ramena,“ hodnotí aktuální počínání předsedy ODS publicista Tomáš Vyoral. Podle něj ze souboje v ODS vyšel lépe Václav Klaus mladší, který se dostal do pozice „mučedníka“. Pořádně to schytal Václav Moravec, jehož pořad by se měl podle Vyorala přejmenovat na „Exhibice Václava Moravce“. Ale nejen on, mluvilo se i o Miroslavě Němcové, Marku Wollnerovi a dalších. Nakonec přišla řada i na to, jakým způsobem s RRTV zahýbe nominace Ladislava Jakla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Václav Moravec si musel vyslechnout doporučení: Jděte mezi lidi, kteří dřou
Václav Moravec ve studiu tentokrát přivítal ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) a někdejšího člena Bankovní rady České národní banky, europoslance Luďka Niedermayera (TOP 09). Přeli se, zda se české ekonomice daří tak dobře, aby bylo možné zvyšovat důchody již podruhé za zebou o 900 korun, či zda se obejdeme i bez slev na jízdné pro studenty a seniory. „Já vám doporučuju jít mezi lidi, kteří dřou,“ obrátila se Maláčová na Moravce s Niedermayerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Útoky Zemana se stupňují, hrozil se Moravec. A Kubera ironicky navrhl přejmenovat ČR
Moderátor Václav Moravec tuto neděli ve studiu České televize přivítal předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS) a vicepremiéra Jana Hamáčka. Moravec debatu zahájil prohlášením, že prezident Miloš Zeman útočí na státní zástupce. Došlo i na ministryni práce Janu Maláčovou a na rodičovskou dovolenou. Kubera před kamerami také konstatoval, že už dávno nejsme svobodnou zemí. Totalitáři se k nám prý vrací ze západu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Václav Moravec už se neudržel: Znovuzvolení Zemana. Novinářské žně začínají. Bude to jízda
Moderátor Václav Moravec se na svém twitteru vyjádřil k novinářským žním, které podle něj nyní nastanou. A rozjela se bouřlivá diskuse.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Národní galerie naděluje k Vánocům svá díla online
V sobotu 23. prosince začíná Národní galerie v Praze zpřístupňovat své umělecké sbírky online.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist