Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ten soudce je zločinec, řádil John Bok. Už nejsme normální stát. Trochu jiná verze kauzy, kvůli které hrozí basa Aleně Vitáskové
Spravedlnost pláče, nevinní lidé jsou odsouzeni do vězení. Legální podnikání je kriminalizováno a lidé odsuzováni na základě zájmů energetické mafie, po mediální štvanici a prostřednictvím selhání justice, které je minimálně omylem, ne-li zločinem. Takto byl ve čtvrtek odpoledne v Praze prezentován příběh solárních elektráren v Chomutově, kvůli kterým skončili ve vězení podnikatelští bratři Zdeněk a Alexander Zemkové a s nimi několik dalších lidí. Jedná se o diametrálně odlišnou verzi, než byla prezentována v médiích, například v Reportérech ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Stanovisko spolku Chamurappi k dovolání nejvyššího státního zástupce v neprospěch Aleny Vitáskové
Spolek Chamurappi z.s. převzal od listopadu r.2017 se souhlasem obou obžalovaných sledování kauzy Ing. Aleny Vitáskové a Ing. Michaely Schneidrové, které od r.2013 až do té doby prováděl Spolek na podporu nezávislé justice v ČR Šalamoun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Grázl Radek Banga. A vtip. Kauza ,,basa za nadávky kvůli Ortelu" bují dále
Sociolog Petr Hampl se vymezil proti raperovi Radku Bangovi alias Gipsy.cz. Vadí mu totiž to, že dvěma mužům kvůli jejich nenávistným příspěvkům vůči Bangovi hrozí vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Žalobci a policisté nevidí, co nechtějí
Věnováno Aleně Vitáskové, ohrožené dovoláním nejvyššího státního zástupce, a nevinné Michaele Schneidrové, strádající ve Věznici Světlá n. S.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Štvanice na Alenu Vitáskovou pokračuje
Orgány činné v trestním řízení věnují Aleně Vitáskové, bývalé předsedkyni Energetického regulačního úřadu (dále jen ERÚ), „péči“, přiměřenou těžkým zločincům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Alena Vitásková: Nesmírně si vážím nejvyššího ocenění mé práce
Prezident Miloš Zeman udělil dne 28. října 2018 na Pražském hradě u příležitosti významného státního svátku – Dne státnosti a 100. Výročí vzniku Československa státní vyznamenání Aleně Vitáskové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
John Bok: Já jsem taky „pražská kavárna“! A řeknu vám pravdu o protestech proti Zemanovi a červených kartách
Politický aktivista a signatář Charty 77 John Bok poskytl ParlamentnímListům.cz rozhovor na téma aktuální kauzy Andreje Babiše a údajného únosu jeho syna do Švýcarska. Kromě možného pozadí a reálných dopadů celé kauzy ale Bok začal hovořit i o stavu českých médií nebo o osobě Miloše Zemana, kterého tvrdošíjně tituluje „pan inženýr Zeman“. Pohled Johna Boka na českou mediální scénu vás rozhodně překvapí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Ať pan Čunek sdělí, co s panem Smetkou projednávali na návštěvách v pankrácké věznici.“ Soudce Kydalka vnáší nové světlo do kauzy H-System
ROZHOVOR Jediný důvod nevidí soudce Městského soudu v Praze Kamil Kydalka k tomu, abychom se jako daňoví poplatníci skládali na náhradu škody, kterou způsobil někdo, kdo si za ni odseděl dvanáct let. Právě on tento trest uložil v kauze H-System Petru Smetkovi, a to jen proto, že byl maximálně možný, protože jinak by si za podvod více než tisícovky lidí bezpochyby zasloužil trest vyšší. Na výkřiky politiků, že by stát měl podvedené z této kauzy odškodnit, namítá, zda totéž učiní v případě poškozených kampeličkami, zkrachovalými bankami či úvěrovými družstvy, a proč by měl jednu skupinu zvýhodňovat proti jiným z podobných švindl projektů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš a Čapí hnízdo: John Bok, bojovník s bezprávím, nastolil nová fakta
ROZHOVOR Česká justice je podle aktivisty Johna Boka v podstatě odrazem české společnosti. Předseda spolku Šalamoun, který se zabývá chybami ve vyšetřováních i během soudu, tvrdí, že soudce má soudit, a ne vyšetřovat. „V jiných zemích spolu bojuje obhajoba se státním zastupitelstvím a soudce dělá rozhodčího. U nás to tak není, my pokračujeme v bolševickém udržování práva,“ vysvětlil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Bok. Podle něj často nerozhoduje spravedlnost, ale to, jakého soudce náhodou případ dostane.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Naštvaný Kajínek: Podrazák Josef Klíma mě zklamal. Může čekat mé další kroky
Josef Klíma byl dlouhé roky zastáncem Jiřího Kajínka a jeho zpochybňování oficiální verze trestní kauzy, kvůli které skončil Kajínek na doživotí ve vězení. Nyní však omilostněného vraha naštval, když dal v reportáži prostor svědkovi proti němu. Bulvár chtěl oba muže usmířit a zprostředkoval jejich telefonický rozhovor. Skončilo to však fiaskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Orgie herců a politiků z Brna. Řezání žiletkou, pálení cigaretami a prasečiny. John Bok promlouvá o kauze Škrlová a roli Šabatové
ROZHOVOR Od vypuknutí Kuřimské kauzy uplynulo tento měsíc už deset let, ale zřejmě byla jen vyústěním neméně odpudivých událostí, které jí předcházely. Předseda Spolku Šalamoun John Bok je nazývá předkuřimskou fází, kterou provázely radovánky tehdejší brněnské společenské, politické a kulturní elity. Jako až neuvěřitelná naivka vystupovala v případu tehdejší zástupkyně ombudsmana a nyní už veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová. Té však prošlo i to, že podle ministerstva práce, ale i Fondu ohrožených dětí porušila zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist