Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Druhý den přebírá Kliniku exekutor, poslední squatteři se drží na střeše. Na Miladě tehdy vydrželi čtyři dny, fandí jim kolegové
REPORTÁŽ Jak to vypadá na pražské Klinice den po zahájení avizované exekuce?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

SŽDC převzala budovu žižkovské Kliniky
Exekutor Ivo Luhan po více než týdnu od začátku vyklízení bývalé plicní kliniky na Žižkově předal budovu, kde sídlilo Autonomní sociální centrum Klinika, Správě železniční a dopravní cesty (SŽDC), která jej vlastní. Exekutor to na místě řekl novinářům. Poslední squatteři, kteří na střeše domu strávili sedm nocí, opustili budovu ve čtvrtek odpoledne. SŽDC plánuje objekt zrekonstruovat, podle dřívějších informací začne s drobnějšími opravami už nyní. Vyjádření správy ČTK shání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Skupina aktivistů stále zůstává na střeše budovy centra Klinika
Skupina čtyř až pěti aktivistů stále zůstává na střeše budovy bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. Opustit střechu se dnes ani v neděli nechystají. ČTK to dnes řekl zástupce Autonomního sociálního centra Klinika Arnošt Novák. Kliniku začal ve čtvrtek vyklízet exekutor. Dům hlídá bezpečnostní agentura a je uzavřen proti vstupu cizích osob. Kromě aktivistů na střeše je budova prázdná. Dům vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), která ji chce rekonstruovat pro své úředníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Ve čtvrtek dorazí na Kliniku exekutor. Chce to zkusit po dobrém, obyvatelé však ustoupit nehodlají
Ve čtvrtek dopoledne zahájí soudní exekutor Ivo Luhan vyklizení budovy v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde sídlí Autonomní sociální centrum Klinika. Jak exekutor uvedl pro server Aktuálně.cz, nejprve zkusí situaci vyřešit po dobrém a ohledně případné asistence policie se rozhodne až podle situace. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Squatteři znovu obsadili usedlost Šatovka v Šáreckém údolí
Opuštěnou usedlost Šatovka v Šáreckém údolí v Praze obsadili squatteři. Informuje o tom server iRozhlas.cz. Policisté proti desítce lidí zatím nezasáhli, a to i vzhledem k tomu, že byli i na střeše, takže by mohlo dojít ke zraněním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Denisa Rohanová: Exekutor Jícha drží ptáčka v hrsti a ČSSD skáče, jak exekutor píská…
A zase ta teritorialita… Nechci vypočítávat její pro a proti, ale spíše hledám důvod, proč ČSSD hlasuje proti jejímu projednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Martin C. Putna hovoří: Exekutor vtrhl na Kliniku, rozmlátil zařízení, udělal nepořádek. Vždy to tam bylo uklizené, sympatické, bez drog. Doplatili na to, že podporovali uprchlíky
Exekuční vyklizení žižkovské Kliniky začalo ve čtvrtek, po odchodu aktivistů už jsou přízemní prostory budovy prázdné a začaly zabezpečovací práce. Někteří aktivisté však stále zůstávají na střeše Kliniky. Situaci v Interview Plus v Českém rozhlase okomentoval literární historik a pedagog Martin C. Putna, který se řadí mezi zastánce autonomního sociálního centra. „Klinika je fenomén. Politici jí nejprve fandili, zlom přišel s uprchlickou krizí,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Poslední naděje koruny – klesající zajištění exportérů
Koruna se den před zasedáním ČNB drží stále v silné defenzivě a tlačí se nad 25,90 EUR/CZK. Jedním z důvodů je bezesporu i slabý výsledek HDP v eurozóně za třetí kvartál - nejpomalejší za poslední více než čtyři roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Ona měla krámy, pak na to vlítli a nakonec...“ Fuj. Vůbec to nečtěte. Jde o Kliniku, psáno ve čtyři ráno
Vyklízení komunitního centra Klinika neušlo pozornosti médií. Nakonec k většímu incidentu nedošlo, pouze se aktivisté uhnízdili na střeše. Z médií a od politiků se ozývaly názory pro a proti. Jeden z těch drsnějších svěřil v brzkých sobotních hodinách sociálním médiím bývalý marketér Pirátů a publicista Jakub Horák. A přidává historku, která by slabším náturám mohla pokazit chuť k jídlu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Muž na střeše a muž na větvi
Je vlahé sobotní ráno. Muž sedí na ploché střeše a kouří. Je vlahé ráno šanghajského podzimu. Muž sedí na střeše, kouří a pozoruje holuby. Kdo v mládí choval holuby, potvrdí, že je to nekonečná práce. Holubi jsou všude na světě stejní. Lidi ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
SŽDC nechá žižkovskou Kliniku vyklidit 10. ledna
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zahájila exekuci na vyklizení budovy v Jeseniově ulici v Praze 3, kde působí Autonomní sociální centrum Klinika. Exekutor k vyklizení budovy přistoupí 10. ledna. ČTK to dnes sdělila mluvčí SŽDC Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist