Italský premiér schválil přijetí migrantů, když byl Salvini v Polsku. Po návratu spustil fičák
Češka Monika Pilloni už pár let žije v Itálii a české čtenáře pravidelně informuje o tom, co kolem sebe vidí. Jako dobrovolnice italské Ligy ministra vnitra Mattea Salviniho toho vidí hodně. Vidí třeba, jak to chodí v italské vládě. To, co se děje v Římě teď, možná dává za pravdu prezidentu Zemanovi, který rád svérázným způsobem skloňuje slovo nepřítel. „První stupeň nepřítel, druhý stupeň úhlavní nepřítel, třetí stupeň koaliční partner,“ říkává Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Chceme miliony, domáhají se migranti, které odmítla přijmout Itálie. Naštvaný Matteo Salvini jim vzkázal, co dostanou místo toho
K italským břehům připlula v loňském roce loď Diciotti s několika desítkami migrantů na palubě. Ministr vnitra Matteo Salvini je však dlouho odmítal vpustit na italskou půdu. Ustoupil až po deseti dnech. 41 migrantů teď Salviniho žaluje a žádá italský stát o náhradu škody. Salvini se jim však vysmál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Časovaná bomba. Orbán a Salvini jsou nadějí Evropy na svobodu. Varování Bena Kurase
Britsko-český spisovatel Benjamin Kuras doufá, že maďarský premiér Viktor Orbán a italský ministr vnitra Mattero Salvini zachrání Evropu. Před čím? Před bruselskou diktaturou i před přívalem migrantů. Pokud těmto fenoménům zabránit nedokážou, čeká nás prý tragický konec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jen u nás: Italský premiér setřel V4, když mu psala kvůli migrantům. Opoziční předák se za něj omlouvá a děkuje
Italský premiér se obul do zemí Visegrádské čtyřky a vzkázal Česku, Polsku. Slovensku a Maďarsku, že nemají poučovat Itálii, jak je třeba řešit migrační krizi. Místo toho by prý tyto země měly pomoct Itálii tím, že přijmou některé migranty, k čemuž je ostatně zavazuje odhlasovaný systém kvót. Ne každý italský politik se na to ale divá stejně. Ze severu Itálie zní směrem k Visegrádské čtyřce velké poděkování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Piráti, zločinci! Matteo Salvini utřel migranty, kteří unesli loď... A stejně dopadli zle
Nákladní loď El Hiblu 1 nedaleko libyjských břehů zachránila z moře více než 100 uprchlíků či migrantů. Jenže když zachránění ujistili, že loď mění kurs a míří zpátky do Libye, nikoli do Evropy, jak doufali, vrhli se na posádku, převzali nad lodí kontrolu a teď s ní plují na Maltu. Italský ministr vnitra Matteo Salvini mluví o těchto migrantech jako o pirátech a odmítl jim otevřít jakýkoli přístav.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zapomeňte, že zakotvíte u nás! Matteo Salvini hnal od břehů Itálie další loď nevládní organizace naloženou uprchlíky
Italský ministr vnitra Matteo Salvini odmítl přijmout loď španělské nevládní organizace Proactiva Open Arms, která dnes z gumového člunu u libyjských břehů na palubu vzala 60 migrantů, a vzkázal jí, že v Itálii nezakotví. Informovala o tom agentura AP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Itálii ochraňuje před přílivem imigrantů Salvini, Maďary Orbán, Čechy Okamura
Nebýt radikálních a nekompromisních opatření, které navzdor lídrům EU zavedli italský ministr vnitra Matteo Salvini a maďarský premiér Viktor Orbán, byl by příliv imigrantů do zemí EU několikanásobný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle vám v TV neukážou! Pravda o migrantech, zaútočil Matteo Salvini. Přidal VIDEO
Tento příběh jste již pravděpodobně slyšeli: Loď humanitární organizace zachránila migranty ze Středozemního moře a Matteo Salvini odmítá, aby jim bylo povoleno se vylodit v italském přístavu. Italská levice a média podle Salviniho podsouvají divákům falešný obraz migrantů, kteří se nemohou vylodit. „Já vidím muže s obnaženým hrudníkem, klidné moře, sluchátka a mobilní telefony...“ říká populární italský politik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Salvini chce sjednotit evropskou pravici, je tu ale problém Putin. Zde jsou čísla
Italský vicepremiér Matteo Salvini se snaží sjednotit evropskou ultrapravici do eurovoleb. O tématu se hovořilo na ČRo Plus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Matteo Salvini chystá velkou věc: Sezval vlastenecké strany z EU
Italský ministr vnitra Matteo Salvini prý plánuje stvořit velkou alianci protiimigračních stran ještě před Evropskými volbami, informuje britský Guardian. K setkání má dojít příští pondělí a podle italských médií mají být pozvány politické strany až ze dvaceti zemí Unie. Salvini se prý staví do čela euroskeptických sil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
A šmytec. Italský ministr Salvini škrtl dovozcům imigrantů příspěvek 42 milionů eur
Česko-italská blogerka Monika Pilloni upozornila ParlamentníListy.cz na zásadní změnu v italské imigrační politice. Ministr vnitra Matteo Salvini zavírá kohouty neziskovkám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist