Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 20x, což odpovídá cca 1.044-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ozval se nám geopolitický expert z Ruska: Jde o zahraniční misi Petříčka na Ukrajině. A měli byste o tom vědět
Do bouřlivé diskuze ohledně návštěvy ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) na Ukrajině se zapojil i geopolitický analytik Marek Kyncl. Ten pro ParlamentníListy.cz jeho aktivitu v této oblasti zhodnotil. „Návštěvu ministra Petříčka na Ukrajině jsem pečlivě sledoval a z mého pohledu pokazil, co se pokazit dalo. Pan Petříček má evidentní mezery ve znalosti geopolitiky a velmi pochybné morální postoje. Obojí nepovažuji u osoby, která vykonává tak závažnou funkci, jako je ministr zahraničí, za dobré pro Českou republiku,“ sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2019

Související články

dTest: Co byste měli vědět, než vzlétnete s dronem
Pro létání s drony platí jasná pravidla, která byste měli znát, než se pustíte do průzkumu okolí z ptačí perspektivy. Důležité je držet se v předepsané minimální vzdálenosti od letišť a zakázaných zón, neobtěžovat s dronem ostatní lidi a nepoužívat bez licence dron pro přivýdělek. Kde tedy smíte a nesmíte létat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
dTest: Vše, co potřebujete vědět o dani z nabytí nemovitosti
Máte v plánu koupit dům, byt nebo třeba zahradu? Nezapomeňte, že budete mít co do činění s finančním úřadem, kterému musíte odvést povinný desátek. Co byste měli vědět o dani z nabytí nemovité věci? Kdo ji platí, kdy a v jaké výši? A za jakých okolností naopak daň platit nemusíte?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Geopolitický analytik z Ruska: Myšlenka liberalismu je již definitivně překonaná
27. června poskytl Vladimír Putin britskému deníku The Financial Times rozsáhlý rozhovor, který se stal významnou událostí uplynulého týdne. Obzvláštní pozornost vyvolaly publikované myšlenky Vladimíra Putina o liberalismu. Prezident Ruska rozvířil, mnohdy hysterickou, diskuzi napříč politickým spektrem a mnohými státníky. Nám se ozval geopolitcký analytik z Ruska Marek Kyncl, podle kterého se tím pouze potvrdila nosná myšlenka Putinova rozhovoru, totiž, že liberalismus je hypertrofován a jeho nositelé vytěsnili ze společenského života kritickou diskuzi a oponentní názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Vítězové voleb
Páni vědečtí pracovníci, rektoři zejména těch vysokých škol, kde se přednáší matematika, i filosofové, měli byste vědět, co je pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Věc z ČT, kterou byste měli vidět. Nezletilí kluci se samopaly. Tajný tábor na Ukrajině, nebo fake news?
Cvičí Rusko a Ukrajina dětské vojáky? Podle České televize ano. V pořadu Horizont ČT proběhla reportáž o táborech, kde se děti od 8 let učí zacházet se zbraněmi, nakládat s minami a udržovat disciplínu. A samozřejmě se v táborech pěstuje vlastenectví. Redaktorka rádia Svobodná Evropa pak dodala slova o Ukrajině a Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
dTest: Co si počít s vouchery po krachu slevového portálu?
Slyšíte na slovo sleva a rádi využijete každou příležitost trochu ušetřit? Pak byste měli vědět co dělat, když váš oblíbený slevový portál zkrachuje a zakoupený voucher už vám nikde nechtějí vzít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
20 let v NATO: Víte, čím Putin zmařil dobytí Ruska? Píše expert. Topolánka srovnal s Vasilem Biľakem
V tomto týdnu si Česká republika připomíná dvě výročí, která spolu souvisejí nejen v symbolické, ale i v geopolitické rovině. Památnými dny jsou 12. březen 1999 a 14. březen 1939. Obě výročí mají mnoho podobného, proto si je připomeňme společně, uvádí ve svém textu pro ParlamentníListy.cz geopolitický analytik Marek Kyncl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
MH17: Kde se drolí vyšetřování Západu? Malajsie. A nejen ta, dává na stůl český expert z Ruska
17. června 2019 tomu bylo přesně pět let, co byl nad částmi Ukrajiny, kde probíhá občanská válka, sestřelen Boeing 777 Malajsijských aerolinií. Tento zločin nebyl dodnes vyšetřen, nicméně dne 19. června 2019 vydala nizozemská prokuratura, pod jejíž jurisdikci vyšetřování incidentu spadá, mezinárodní zatykač na několik podezřelých. Jedná se o tři občany Ruska (Igora Gyrkina-Strelkova, Sergeje Dubinského a Olega Pulatova) a občana Ukrajiny Leonida Charčenka. I po pěti letech však komise opět nedospěla k závěru vyšetřování. Geopolitický analytik Marek Kyncl nám k tomu řekl více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
dTest: Povinný 'desátek' finančnímu úřadu při koupi nemovitosti
Máte v plánu koupit dům, byt nebo třeba zahradu? Nezapomeňte, že budete mít co do činění s finančním úřadem, kterému musíte odvést povinný desátek. V tomto článku naleznete to nejdůležitější, co byste měli vědět o dani z nabytí nemovité věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
dTest: Musíte po sobě vymalovat? aneb Vše co potřebujete vědět, když opouštíte nájemní byt
Předat byt zpět pronajímateli většinou neznamená jen jednoduše vrátit klíče. V jakém stavu, kdy a jak byste měli po skončení nájmu byt odevzdat? K čemu všemu vám může posloužit předávací protokol a co se smlouvou o dodávkách elektřiny nebo plynu, jestliže je vedena na vás?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist