Ministr Hamáček: Hasiči fenomenálně reprezentují republiku v zahraničí
Dne 6. února 2019 se sešel ministr vnitra Jan Hamáček, generální ředitel HZS ČR genmjr. Drahoslav Ryba a starosta Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Jan Slámečka s nejlepšími hasičskými sportovci roku 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2019 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2019

Související články

Hamáček v OSN: Anexe Krymu byla chyba. Dějiny nás učí, že...
Ne všechny země včetně těch ve východní Evropě si mohou zvolit vlastní orientaci v zahraniční politice, aniž by ohrozily svou svrchovanost a územní celistvost. Ve svém vystoupení na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku to řekl český ministr zahraničí Jan Hamáček, který zastupuje Českou republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Musíme být aktivní a být slyšet
Ministr zahraničních věcí Jan Hamáček společně s předsedou vlády ČR Andrejem Babišem zahájil 27. srpna 2018 v Černínském paláci výroční poradu vedoucích zastupitelských úřadů České republiky v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kuriozity případu Poche: Hamáček možná bude muset vyšetřovat sám sebe
Někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) před pár dny prohlásil, že Vietnam představuje riziko pro Česko, tedy přesněji řečeno riziko prý představuje vietnamská mafie. Bude možná zajímavé sledovat, jak ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) prověří možné korupční pozadí přidělování víz Vietnamcům u ministra zahraničí Jana Hamáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček poseděl u piva s šéfem německé diplomacie. Řešili prý budoucnost Evropy
Ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) se včera vpodvečer sešel v Praze se šéfem německé diplomacie Heiko Maasem (SPD), který je v Česku na soukromé návštěvě. Hamáček na twitteru napsal, že se svým německým protějškem hovořili o budoucnosti Evropy, o vzájemných vztazích obou sousedních zemí a dalších otázkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Lubomír Zaorálek má průšvih. A bude ho žehlit zřejmě Hamáček
Někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) před pár dny varoval před vietnamskou mafií, která podle jeho názoru představuje riziko pro Českou republiku. Mafie prý zneužívá vietnamské studenty, kteří míří do Česka. Věc pokračuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hamáček kritizuje premiéra: Babiš chce platy zvyšovat příliš pomalu
Předseda ČSSD, ministr vnitra a pověřený ministr zahraničí v jedné osobě Jan Hamáček v sobotní MF Dnes kritizuje premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček je prý rád, že v koalici existuje rámcová shoda na tom, že by se v Česku měly zvyšovat platy. Jenže Babiš chce prý platy zvyšovat moc pomalu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle je ohavnost! Hamáček to schytal od Kalouskova muže za to, co napsal o nás a NATO
Ministr zahraničí Jan Hamáček seděl ve středu odpoledne na Pražském hradě vedle prezidenta Miloše Zemana a demonstroval tak, že čeští politici táhnou v zahraničních otázkách za jeden provaz. Někdejší první místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek má však za to, že se Hamáček dopustil jednoho hanebného přešlapu, za který by se měl omluvit. O co šlo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vojáky nestáhneme, změny v misích si neumím představit. Alternativa k NATO neexistuje, říká Hamáček
Pro bezpečnost Evropy je udržení aliance a transatlantické vazby naprosto klíčová věc, říká v rozhovoru ministr vnitra i zahraničí Jan Hamáček.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.8.2018 v 08:36, zobrazit podobné
Hamáček v Chicagu vyzdvihl roli Spojených státu při vzniku Československa
Ministr zahraničí Jan Hamáček na pátečním galavečeru uspořádaném v Chicagu u příležitosti 100. výročí oslav vzniku Československé republiky ocenil krajany, kteří se zasloužili o česko-americké vztahy. Ve svém projevu vyzdvihl historickou roli Spojených států při vzniku ČSR a historické vazby mezi oběma zeměmi. Hamáček se v Chicagu, kde působil Tomáš Garrigue Masaryk, zúčastnil několika slavnostních akcí a sešel se s krajany. Oznámilo to dnes ministerstvo zahraničí ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hamáček a Petříček odsoudili střelbu v nizozemském Utrechtu
Ministr zahraničí Tomáš Petříček a ministr vnitra Jan Hamáček (oba ČSSD) odsoudili dnešní útok v nizozemském Utrechtu, při němž střelec zabil v tramvaji tři lidi a devět dalších zranil. Hamáček zdůraznil, že terorismu se nesmí ustupovat, a dodal, že české bezpečnostní složky jsou v souvislosti s útokem v kontaktu se svými nizozemskými kolegy. Šéf české diplomacie uvedl, že násilí a nenávist v jakékoliv podobě nemá v demokratické společnosti místo a je třeba se jim rozhodně postavit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist