Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.186x, což odpovídá cca 114.062-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Grázlové, posvítím si na vás, udeřil Babiš. Martina Sáblíková? Premiér vysvětluje
Premiér Andrej Babiš (ANO) zveřejnil na svém facebookovém profilu své pravidelné týdenní hlášení. Hlavním dnešním tématem je utrpení pejsků v množírnách, které podle jeho slov definitivně končí. „Chystáme novelu zákona proti týrání zvířat. Platnou nejpozději od začátku příštího roku,“ poznamenal a ty, kteří množí psy, nazval grázly. A rozepsal se i o rychlobruslařce Martině Sáblíkové a odmítnutém stadionu v Brně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 19:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 10. 02. 2019

Související články

Zlatá Sáblíková: Babiš si její medaili pěkně „vyžral“
Rychlobruslařka Martina Sáblíková překonala v sobotu světový rekord na trati 3 000 metrů, v neděli pak i na trati 5 000 metrů a stala se mistryní světa. Opětovně se tak začalo hovořit o tom, že v Česku chybí profesionální hala pro její sport. Jak podotkl premiér Andrej Babiš (ANO), nejde to bohužel tak rychle, jak by si představoval. „Stát není firma,“ řekl serveru iROZHLAS.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Rychlobruslařka Martina Sáblíková dostala nejvyšší ocenění Kraje Vysočina
Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stala držitelkou nejvyššího ocenění Kraje Vysočina - kamenné medaile. Kraj ji dává osobnostem, které se dlouhodobou prací zasadily o významný prospěch obyvatel Vysočiny. Skleněné medaile, které jsou druhým nejvyšším oceněním, obdrželo dnes na slavnostním večeru v Horáckém divadle v Jihlavě dalších šest lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Prezident vyznamená Sáblíkovou, nevyznamená Vlka a „Zemanobijci“ jsou ihned v ráži…
Prezident Miloš Zeman při svém čtvrtečním rozhovoru na TV Barrandov s předstihem oznámil, že rychlobruslařka Martina Sáblíková od něj letos obdrží státní vyznamenání. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.6.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Premiér Sobotka udeřil na prezidenta: Respektujte ústavu!
Podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) odvolá prezident člena vlády, jestliže to navrhne premiér, žádné další podmínky v ústavě nejsou. Vyzval prezidenta Miloše Zemana, aby respektoval ústavu. Sobotka to prostřednictvím svého mluvčího Martina Ayrera sdělil ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Velký úspěch sportovců Olympu
V sobotu 12. ledna vybojovala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji Martina Sáblíková, o den později dojela ženská biatlonová štafeta ve světovém poháru třetí, na její výkon navázali čtvrtí čeští muži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
„Šmejdi. Normální grázlové. Bylo to brutální.“ Babišovo týdenní hlášení nabité emocemi
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se na svém facebookovém profilu rozepsal se svým nedělním hlášením. „Zítra letím do Finska, pozval mě pan premiér Juha Sipilä. Poprvé poletím i se svou paní. Chci se ho zeptat, jak řeší kůrovce, jak staví jadernou elektrárnu, na jejich vzdělávací systém a na to, jak bojují proti hybridním hrozbám, například lžím na sociálních sítích, které bohužel ovlivňují volby a veřejné mínění po celém světě. Budu vám průběžně psát. Mezi tím si ale dejte tohle moje hlášení,“ sdělil Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Andreji, končíme. Budou mizet lidé. Kalousek vyzval Babiše k chlapské rezignaci a pak se seběhlo toto
Andrej Babiš mladší dal jasně najevo, že by byl rád v kontaktu s českou policií a rozhodně není žádný blázen, jak to teď naznačuje jeho otec, český premiér Andrej Babiš. Miroslav Kalousek si toto vyjádření přečetl a tvrdě na předsedu vlády udeřil. Na sociální síti Twitter rozpoutal velmi živou diskusi, ve které zaznělo i tvrzení, že je český premiér Andrej Babiš starší z hnutí ANO „bezpáteřní zrůdou“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jakl udeřil na doktora, který proti němu kandiduje za Babiše. A vytáhl něco opravdu nepříjemného
Kandidát na post senátora Ladislav Jakl vyrazil do útoku. Udeřil na svého protikandidáta na Praze 2 Romana Kerekeše. Lékař Kerekeš kandiduje za hnutí ANO a zdá se, že Jakl mu nehodlá nechat nic zadarmo. Voličům i kandidátům připomněl, že senátor by měl mít nějaké politické názory. Tedy pokud vám šéf hnutí ANO a premiér Andrej Babiš nediktuje, co byste měli říkat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Martina Dlabajová, naše dvojka do Evropského parlamentu
Komentář na facebookovém profilu k práci europoslankyně Martiny Dlabajové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš právě vysvětluje poslancům ČSSD poslední dění v kauze Čapí hnízdo
Ve Sněmovně se za účasti premiéra Andreje Babiše (ANO) sešel poslanecký klub sociální demokracie. Premiér odpoledne avizoval, že klub koaličního partnera je připraven navštívit. Poslancům ČSSD chce Babiš vysvětlit informace o údajném únosu svého syna. Premiér dnes potvrdil, že jeho syn byl v minulosti na Ukrajině i na ukrajinském Krymu. Pobyt podle něj byl legální a v žádném případě nešlo o únos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist