Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Plynovku? Neváhat! Jinak vás skopou, varuje veterán z „Jugošky“: Bezpečnost se v Česku zvrhla, zde jsou příběhy ze života
ROZHOVOR Bezpečnostní situace se rapidně zhoršuje a není divu, že stoupá zájem nejen o palné zbraně, ale třeba i o plynové pistole či pepřové spreje nebo paralyzéry. Na rozdíl od kriminálních živlů, podsvětí, které si nepřidělává vrásky, se mnozí noví policisté svých zbraní doslova bojí. Nedivme se, protože požadavky pro přijetí nových adeptů nejen do státní, ale i městské policie se velmi změkčily. Bývalý voják, který se mj. zúčastnil misí v rozpadající se Jugoslávii, praporčík Waldemar Janeček si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nebere servítky. I když už je „jen“ záložák, stále trénuje domažlické děti a mládež a vychovává místní seniory, aby pokud možno byli stále ve střehu. Nebojme se při jakémkoliv problému volat policii, vždyť je to naše placená ochranka. Až když se něco stane, to už je pozdě…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

Telička v ČT: Kdybych byl na místě Babiše a chtěl ten problém navždy sprovodit ze světa...
České vládní úřady a významné instituce se začínají zbavovat mobilních technologií původem z Číny. Podle Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) jsou prostředkem ke špionáži. Europoslanec Pavel Telička (nestr.) v Interview na ČT24 uvedl, že je to překvapení, které se dalo čekat, a varuje před Čínou, která prý používá možná stejné hybridní zbraně jako Rusko. „Dnes jsou to mobily a informace, zítra to může být něco, co se dotkne zdraví a života lidí,“ varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vystrčil zadek na konvoj USA, opekl buřta na Koránu. Teď veterán vyzval k povstání: Defenestrace politiků! Chceme vlast zpět a hnát k odpovědnosti zrádce
Veterán Martin Zapletal otevřeně vyzývá k provedení další defenestrace v Česku. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Státní úřad pro jadernou bezpečnost varuje před poplašnou zprávou
Státní úřad pro jadernou bezpečnost na základě dotazů řady znepokojených občanů důrazně varuje před zavádějícími a poplašnými informacemi ve vztahu k zjištěnému výskytu stopového množství radioaktivního jódu v ovzduší v některých evropských zemích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Plzeň pořídila přístroje k záchraně života, jsou v bazénu, divadle i na úřadech
Deset nových moderních defibrilátorů zakoupilo město Plzeň v rámci konceptu Smart City Plzeň v sekci Bezpečnost. Pět z těchto přístrojů sloužících k záchraně lidského života má k dispozici Městská policie Plzeň, zbytek je rozmístěn v  budovách s větší koncentrací lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
O Rusku úplně jinak. Toto sepsal veterán české žurnalistiky Milan Syruček
V posledním týdnu, po ruských prezidentských volbách a aféře s otravou zběhlého ruského agenta Skripala, se stále častěji hovoří o Rusku. Veterán české žurnalistiky Milan Syruček, který poznal ruský obyčejný život stejně jako mezinárodní jednání jeho nejvyšších představitelů, nabízí svůj vlastní pohled na tuto velkou a rozmanitou zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Proboha, neberte euro. Němci jsou v pasti! varuje byznysmen, který vybudoval v Česku fabriku
Šéf značky Gran Moravia Roberto Brazzale se domnívá, že euro je nejhorší a nejhloupější věc hned po válce. Uvedl to v rozhovoru pro server E15.cz. Roberto Brazzale je Ital, jenž v Česku vyrábí sýry a vozí je do Itálie dozrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Michek: Historie varuje
Rčení "Historia magistra vitae aneb dějiny jsou učitelkou života", vždy platilo, platí to i dnes a platit to bude i v budoucnu. Historická paměť evropských národů varuje před bagatelizováním nebezpečí islamizace Evropy. Bohužel čelní představitelé Evropské unie si toto nebezpečí nepřipouštějí a důsledky své špatné politiky se prostřednictvím povinných kvót na přerozdělení ekonomických imigrantů pokoušejí přenést do dalších zemí střední a východní Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Lubomír Zaorálek: Ve Venezuele jsou nám boxeři k ničemu
John Bolton, poradce pro národní bezpečnost USA, si servítky ve svých tweetech rozhodně nebere: "Maduro má dva týdny, jinak skončí na Quantanamu", zní jeho vzkaz prezidentu do Venezuely.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.2.2019 v 17:41, zobrazit podobné
Zeman bude hradbou proti havloidním, kavárenským a sluníčkářským povalečům, i kdyby jezdil na vozíčku, udeřil veterán z misí v Kosovu a Kuvajtu
ROZHOVOR Komunisté v Česku jsou věčně v opozici. Sedmadvacet let jsou v opozici, za nic nezodpovídají, berou poslanecké platy. Jsou u koryt a to jim stačí. Podle mě je to málo. Míří kritikou do svých řad komunista Martin Zapletal, který volil Svobodu a přímou demokracii. Veřejnost tohoto veterána z misí v Kosovu a Kuvajtu zná hlavně jako aktivistu, který ukázal holý zadek na americký konvoj projíždějící Českem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
V Česku prý operují „falešní generálové“, varuje server
V České republice operují falešní generálové, jsou členy organizace ICOCRIM, mezinárodního výboru pro boj s organizovaným zločinem, terorismem a korupcí. Tváří se jako oficiální bezpečnostní složka státu. Jde o spolek, kterému v Česku šéfuje rádoby generál Jaroslav Vondra. Fungování této organizace blíže popsal reportér Seznamzprávy.cz Josef Mačí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist