Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.186x, což odpovídá cca 114.062-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
To jsem se smál, všechno je to pravda! „Rasista“ z Mostu o seriálu ČT „Most!“, a hlavně o Romech i bílých
ROZHOVOR „Žijeme v zemi, kde není nic ostuda,“ v rozhovoru nejen o seriálu Most! říká šéf největšího bytového družstva František Ryba, kterého někteří mají za rasistu. Přestože režisér Prušinovský tvrdí, že televizní Most! je fikce, podle něj jde naopak o koncentrovanou skutečnost. Muž, který se s Romy potkává denně, popisuje jejich mentalitu, se kterou „oblbli“ i manželku prezidenta. Také prozrazuje: zda filmaři přibarvili Chanov, proč musí být ombudsmanka v šoku, kdo je totálně hloupý nebo kdo ze sebe nechtěl kvůli seriálu dělat idiota a teď propaguje placky. Znáte další dvě skupiny „cigánů“ vedle těch domestikovaných?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

Milion korun! Vyšla pravda o „cikánu Frantovi“, hvězdě seriálu „Most!“
Zdeněk Godla se díky svému ztvárnění role Franty v seriálu Most! stal hvězdou, kterou si zve do své show Jan Kraus, točí o něm Nora Fridrichová a novináři se předhánějí, aby přinesli jeho příběh. I přes fenomenální úspěch jeho seriálové kreace ale Godlu stále dohání jeho ne tak slavná minulost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pozor: Seriál ČT „Most!“ je prý sprostý! A „cikán Franta“ do toho řekl další perly
Představitel Franty ze seriálu České televize Most! Zdeněk Godla byl hostem moderátora Martina Veselovského v pořadu DVTV.cz. A svůj poznatek k populárnímu seriálu pak na svém facebookovém profilu sdělil také marketingový expert Jakub Horák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Živí mě manželka.“ Kolem seriálu „Most!“ je zase sranda. A začala se zlobit kavárna
Zdeněk Godla, hlavní představitel ze seriálu Most! veřejnoprávní České televize, byl hostem Show Jana Krause na TV Prima. Seriál Most! se řeší také na serveru Deník Referendum, a to v souvislosti s transrolí. K ní se vyjádřila na serveru Rozhlas její protagonistka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Co to je?! Foldyna drsně o seriálu ČT „Most!“
Po multikulti zašla ČT ještě dál! Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) se zlobí na veřejnoprávní televizi. Prý podkopává dva tisíce let starou tradici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zdevastované byty, mejdany před domem, židle létající z oken. Senátorka a mostecká lékařka o tom, co seriál o nepřizpůsobivých neukázal
ROZHOVOR Senátorka a dětská neuroložka Alena Dernerová z Mostu prozradila, o čem ve své ordinaci mluví s Romy. Padla i slova o létajících židlích. Týden po skončení seriálu „Most!“ předpovídá, za jak dlouho ve skutečnosti pomine zájem o to, co se na severu opravdu děje. Ona sama se nyní podílí na petici ve prospěch „vydrancovaného“ Ústeckého kraje. Vyjádřila se i k čerstvému rozsudku vůči úřednici, kterou prý zbytečně vláčejí za to, že umožnila lékařce dostat se do horní komory Parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hejtman Bubeníček: Na rekonstrukci mostu čekali občané Štětí několik let
Na radnici ve Štětí byly dnes slavnostně podepsány smlouvy o dílo mezi Ústeckým krajem, Městem Štětí, papírnou Mondi Štětí a.s. a zhotovitelem akce „Most Štětí na silnici III/26119 ev.č.26119-1“, společností Strabag a.s. Dlouho očekávaná rekonstrukce mostu přes Labe, který je důležitý nejen pro běžnou dopravu, ale také pro zásobování papírny po železniční vlečce, začne na jaře příštího roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Snědá tíseň“ jede. Seriál ČT „Most!“ má dohru, s jakou tvůrci nepočítali
Seriál „Most!“ udělal pro dobrý obraz a integraci Romů víc než kdokoli dosud… To je jeden z názorů, který se v těchto dnech objevuje na původně fiktivní stránce „Snědá tíseň“. Ta se před pár dny doslova přes noc stala fenoménem nejen na televizní obrazovce, ale i na sociální síti. Objevují se na ní i nápady ve prospěch Chanova. Svou polívčičku si na ní přihřál i Jiří Maria Sieber, herec a autor knihy Šmoulové z Chanova, kvůli které měl před časem jeden z mosteckých novinářů problém s ombudsmankou. Koordinátor Snědé tísně tento týden mimochodem přivezl do Mostu šek na nemalou částku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Na Most jsem hrdý, seriál musíte brát s nadsázkou. Primátor promlouvá o unikátech města, které ovládlo obrazovky
ROZHOVOR „Jestli se kola na vyšších místech neroztočí teď, pak nevím, co víc...“ Ještě před odvysíláním posledního dílu seriálu „Most!“ promluvil o jedinečnosti i problémech města jeho nejvyšší představitel, primátor Jan Paparega. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil nejen k Chanovu a k reakcím veřejnosti, ale zejména k tomu, na co může být město i bez jakéhokoliv filmového počinu hrdé, přestože průzkumy mínění budou veřejnosti předkládat mýty o špatném ovzduší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Z cikána udělali Roma. A musel se omluvit. Teď hvězda ČT řekla, co si o tom myslí
Deník Express a reportérky Barbora Koukalová a Lucie Saleová vyrazily za Zdeňkem Godlou, představitelem role Franty v seriálu ČT Most! Ten okomentoval jak svou roli v seriálu, tak otázky rasismu. Vysvětlil, proč použil termín „cikán“. „Celej život jsem byl cikán, teď budu Rom,“ řekl herec o termínu, za který se potom omluvil. Roli v seriálu prý vzal také proto, aby se ukázalo, že se Romové jenom neurážejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Vláda by měla zamezit vstupu tureckých seriálů do země
Tedy do našich televizí. Po přečtení článku pana Peszynského ohledně zákazu vstupu Alexandrovců do Čr jsem pochopil podvratný a diverzní vliv seriálů ze země, jež vydírá naši zářnou EU.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.4.2017 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist