Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
To jste slyšeli? Babiš řekl Merkelové něco neskutečného. Ta koukala! FOTO VIDEO
Andrej Babiš (ANO) promluvil na summitu V4 v Bratislavě, kam na společná jednání přiletěla i Angela Merkelová. Podívejte se sami, co jí český předseda vlády sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

Babiš řekl Merkelové něco, na co jen koukala. A teď zní fakta o EU a penězích z Česka do ciziny
Premiér Andrej Babiš se na pondělním setkání zástupců Visegrádské čtyřky s německou kancléřkou Angelou Merkelovou v Bratislavě poměrně silně vymezil vůči obecně přijímanému obrazu východních zemí coby pouhých příjemců dotací. Jeho výroky jsme podrobili soudu ekonomů Pavla Kohouta, ředitele společnosti Algorithmic Investment Management a Štěpána Křečka, hlavního ekonoma BH Securities, kteří zároveň zhodnotili aktuální klima v Evropské unii. A například pro Slovensko to není vůbec příjemné čtení. Podívejte se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Česká diplomacie tlumí výrok Merkelové o vyhnaných Sudeťácích. Zato Zeman a Babiš ji natřeli
Prezident Miloš Zeman i premiér Andrej Babiš (ANO) dnes ostře kritizovali slova německé kancléřky Angely Merkelové, že pro poválečný odsun Němců ze zemí střední a východní Evropy nebylo morální ani politické ospravedlnění. Babiš v Olomouci novinářům řekl, že Merkelové výrok je absolutně nepřijatelný a jitří staré rány. Prezident Miloš Zeman s výrokem Merkelové "hluboce nesouhlasí", řekl ČTK prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Podle ministerstva zahraničí kancléřka svým vyjádřením nezpochybnila podstatu Česko-německé deklarace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Miloš Horký: O terorismu aneb tajemství Emila Holuba
Slyšeli jste kdy někdo něco o tom, že Emil Holub byl zločincem? A podle dnešních měřítek - že byl "teroristou“? Já vím, nikdo nám neřekl, že takové hledisko existuje...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Co jste to řekl o vlastenectví? Zopakujte to. Vy jste něco inhaloval, udeřil na Piráta poslanec SPD
Pirátský poslanec František Kopřiva se domnívá, že více nebezpečné než marrákešský protokol jsou výroky prezidenta Miloše Zemana o Novičoku. Své pak řekl také poslanec Volný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Na léčbu hemofilie vydala loni ZP 211 téměř 60 milionů
Už jste slyšeli o hemofilii? Je to porucha srážlivosti krve. Jde o vzácné dědičné onemocnění, projevující se zvýšeným krvácením. V celé ČR jí trpí něco přes tisíc lidí. ZP 211 má mezi svými 1,3 miliony klientů jen 65 pacientů s touto nemocí. Její léčení ovšem patří k těm nejnákladnějším.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Páchali jste zločiny! Nikdy vám nezapomeneme, utřel prezident Srbska Západ
„Zabíjeli jste nás kvůli své zločinecké politice. Nadešel čas, abyste nám také něco dali,“ řekl v projevu na připomínce 19 let od bombardování ze strany NATO srbský prezident Aleksandar Vučić. Odmítl opět, že by Srbsko kdy do Severoatlantické aliance vstoupilo. „To by bylo příliš soli na palčivou srbskou ránu,“ řekl na shromáždění před několika tísíci lidmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš vypustil naléhavé VIDEO: Já vím, je sobota ráno, víkend, ale chtěl bych vám něco říct
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš pověsil v sobotu v ranních hodinách na sociální síti Facebook video, na kterém komentuje tragické události posledních dnů. Konkrétně teroristický útok v Londýně a také pokus o něj v belgických Antverpách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Tak to je něco: O vydání Babiše ve věci Čapí hnízdo rozhodne... Prostě něco neskutečného. Podívejte se na to sami
Otázka trestního stíhání je opět na pořadu dne. Včera totiž policie opětovně požádala o vydání Babiše a Faltýnka. A zřejmě opět vydáni budou, neboť většina poslaneckých klubů avizovala, že budou hlasovat pro. O kauze píše dnešní deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Úder Jana Koukala: Akčnost Trumpa vystavuje zrcadlo nic neřešícím politikům typu Merkelové a Clintonové, které vehnaly naši civilizaci do katastrofické situace
ROZHOVOR „O neschopnosti vedení dnešní Evropské unie jsou napsané stohy publikací a bohužel pro nás, autoři v nich mají často pravdu,“ konstatuje někdejší primátor hlavního města a také exvelvyslanec v Rakousku Jan Koukal. Ten si také myslí, že francouzský prezident Hollande je neštěstím evropské politiky, protože nedokázal čelit vlivu kancléřky Merkelové. K současným problémům ministra financí, jež nyní hýbou českou mediální scénou, pak dodává: „Andrej Babiš posunuje republiku svým naprostým střetem zájmů hodně na východ k oligarchům, chánům a absolutním vládcům. Je samozřejmě kocourkovské, aby si člen vlády de facto přiděloval státní dotace.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Flek na kostýmku Merkelové: Rajčata, to je svinstvo, paní kancléřko
Z „trampot“ kancléřky Angely Merkelové na předvolebních setkáních s voliči se pomalu stává nekonečný seriál. V podstatě ve všech městech se setkává s neskrývaným odporem větší či menší části přítomných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist