Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Snědá tíseň“ jede. Seriál ČT „Most!“ má dohru, s jakou tvůrci nepočítali
Seriál „Most!“ udělal pro dobrý obraz a integraci Romů víc než kdokoli dosud… To je jeden z názorů, který se v těchto dnech objevuje na původně fiktivní stránce „Snědá tíseň“. Ta se před pár dny doslova přes noc stala fenoménem nejen na televizní obrazovce, ale i na sociální síti. Objevují se na ní i nápady ve prospěch Chanova. Svou polívčičku si na ní přihřál i Jiří Maria Sieber, herec a autor knihy Šmoulové z Chanova, kvůli které měl před časem jeden z mosteckých novinářů problém s ombudsmankou. Koordinátor Snědé tísně tento týden mimochodem přivezl do Mostu šek na nemalou částku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

ČT: Tereza Voříšková a Václav Neužil představí na Colours of Ostrava nový seriál Dabing Street
Program Colours of Ostrava se rozšíří o novou scénu. V Kompresorovně budou po čtyři dny konání festivalu filmoví a televizní tvůrci postupně představovat pozadí vzniku výrazných projektů, jako je nový seriál inspirovaný hrou Dejvického divadla Dabing Street, komediální minisérie Kosmo, která si velké množství fanoušků získala i v Polsku, nebo nový dokumentární projekt Vladimíra 518 o totalitní architektuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO „Most!“: Klára Samková se včera dívala. Raději nečíst
Seriál ČT Most! je v poslední době fenomén, který hýbe Českou republikou. Ale podle některých diváků pomalu, ale jistě, přechází v „agitku“. Jedním z těch, kdo na opěvované dílo ČT začal mít kritický názor, je advokátka Klára Samková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pozor: Seriál ČT „Most!“ je prý sprostý! A „cikán Franta“ do toho řekl další perly
Představitel Franty ze seriálu České televize Most! Zdeněk Godla byl hostem moderátora Martina Veselovského v pořadu DVTV.cz. A svůj poznatek k populárnímu seriálu pak na svém facebookovém profilu sdělil také marketingový expert Jakub Horák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Živí mě manželka.“ Kolem seriálu „Most!“ je zase sranda. A začala se zlobit kavárna
Zdeněk Godla, hlavní představitel ze seriálu Most! veřejnoprávní České televize, byl hostem Show Jana Krause na TV Prima. Seriál Most! se řeší také na serveru Deník Referendum, a to v souvislosti s transrolí. K ní se vyjádřila na serveru Rozhlas její protagonistka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Říkejte Rom, ne cikán? Ochránci korektního jazyka mi přijdou legrační. Seriál Most! není komedie, to je dokument. Pravicový politik ze severu udeřil
ROZHOVOR "Seriál Most! je spíš než komedie skoro dokument, tvůrci tamní problémy vystihli hodně přesně, včetně toho, jak fungují neziskovky a obchodníci s chudobou," konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Mostečan František Matějka, předseda Strany nezávislosti ČR. Tvrdí, že reforma EU není možná. "Existuje tolik různých zájmů. Německu a Francii se daří pomocí dotací a pravidel eurozóny řídit větší část EU a nebudou se toho chtít vzdát. Je to jako ve známém britském seriálu: „Jistě, pane ministře“: snaživí úředníci udělají všechno pro to, aby se reforma nikdy nepovedla," domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Blbý výrok. Nedá se obhájit. Jenže… Komentátor píše o tom, jakou má dohru vyjádření o slabších a méně inteligentních ženách
Nad těžko uvěřitelným výrokem, který pronesl polský europoslanec Korwin-Mikke, se v rubrice Sloupek dnešních Lidových novin zamýšlí jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Právě jsme usvědčili lháře: Zaměstnance veřejnoprávního Rozhlasu. Dohra po šesti měsících
Někdy je potřeba počkat. Když ParlamentníListy.cz v srpnu loňského roku informovaly o takzvaném odborníkovi na média a rovněž prý na dezinformační weby, Michalu Zlatkovském z ČRo, netušili jsme, jakou dohru tento příběh bude mít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Most!: P*del, nebo Kubal z ČT? „Čočkin“ žije a promluvil do politiky
Seriál Most! měl včera své velké finále, takže diváci konečně mohou hodnotit celé dílo; a to také mnozí udělali. Petr Honzejk z HN seriál bránil, starosta Pavel Novotný dokonce prohlásil, že pro integraci udělal seriál víc než cokoliv jiného. Akorát herní vývojář Daniel Vávra si všímal, do čeho se produkce ČT nepouštěla, a podle něj sama ČT svůj seriál prohlásila za agitku. Je tomu tak? Nu, přinejmenším dva herci ze seriálu hrají v klipech Greenpeace proti rozšiřování těžby uhlí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Expozice České republiky zazářila na veletrhu v Pekingu
Hned tři ocenění si přivezli zástupci agentury CzechTourism z jednoho z největších a nejvýznamnějších asijských veletrhů Beijing International Tourism Expo (BITE), který proběhl ve dnech 16. - 18. června v čínském Pekingu. Cenu za nejoblíbenější stánek „Most Popular Booth Award“ doplnila cena pro nejzajímavější expozici „Most Outstanding Booth Award“ a cena za nejlepší národní tým „Best Team Award“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Na Most jsem hrdý, seriál musíte brát s nadsázkou. Primátor promlouvá o unikátech města, které ovládlo obrazovky
ROZHOVOR „Jestli se kola na vyšších místech neroztočí teď, pak nevím, co víc...“ Ještě před odvysíláním posledního dílu seriálu „Most!“ promluvil o jedinečnosti i problémech města jeho nejvyšší představitel, primátor Jan Paparega. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil nejen k Chanovu a k reakcím veřejnosti, ale zejména k tomu, na co může být město i bez jakéhokoliv filmového počinu hrdé, přestože průzkumy mínění budou veřejnosti předkládat mýty o špatném ovzduší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist