Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zeman by měl toto číst: Vystoupil proti němu muž, kterému prý chce dát funkci
Univerzita Karlova dnes podala k pražskému městskému soudu dvě správní žaloby kvůli rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana o nejmenování fyzika Ivana Ošťádala a historika umění Jiřího Fajta profesory. Na tiskové konferenci to uvedl rektor školy Tomáš Zima s tím, že prezident porušil pravidla pro jmenování profesorem a akademické svobody. Prorektor pro akademické kvalifikace Univerzity Karlovy Aleš Gerloch Zimu jednoznačně podpořil. O Gerlochovi se paradoxně mluví jako o Zemanovu kandidátovi na ústavního soudce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 02. 2019

Související články

Ruský špion v Rakousku, kvůli kterému se ruší zahraniční cesty. Co vlastně prováděl?
Vztahy Rakouska a Ruska dostávají trhlinu. Na vině je špion, jenž vyzrazoval tajné informace Moskvě. Velmi zostra proti němu vystoupil například kancléř Sebastian Kurz. Píší o tom Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jak to zvládá? Jednovaječné dvojče Cyrila Svobody vykazuje práci za dva plné úvazky
Josef Svoboda, bratr bývalého ministra Cyrila Svobody z KDU-ČSL, kvůli kterému prý padla Rada Prahy 4. Právě na toto jméno byla upozorněna naše redakce s tím, že by se mohlo jednat o dalšího multifunkčního politika, který zastává více funkcí najednou. Josef Svoboda je místostarostou na Praze 4, ale nejedná se o jeho jedinou funkci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kurník. Plýtvá se tady! Naše milovaná EU chce nesmysly. Zeman se s tím ve Sněmovně nemazal
Prezident Miloš Zeman vystoupil v Poslanecké sněmovně, kde vyjádřil podporu vládě Andreje Babiše, která dnes žádá Sněmovnu o vyslovení důvěry. Prezident vystoupil se dvěma poznámkami, z nichž jedna byla pochvalná a druhá kritická. V závěru zdůraznil, že vláda, pokud dostane důvěru, bude vládou nás všech a měli bychom ji respektovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman jmenuje Zažímalovou předsedkyní Akademie věd
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražské hradě jmenuje Evu Zažímalovou předsedkyní Akademie věd ČR. Dvaašedesátiletá bioložka ve funkci nahradí Jiřího Drahoše, kterému končí mandát příští týden. Její jmenování v polovině ledna vzala na vědomí vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Hezké i nerealistické Babišovy návrhy
Na včerejším prvním pařížském Světovém mírovém fóru vystoupil v jedné z jeho sekcí také český premiér Andrej Babiš. V průběhu včerejška přišel s dvěma zajímavými myšlenkami. Češi by se prý měli zapojit přímo do bojových operací proti mezinárodnímu terorismu. Tedy, jinak řečeno, zapojit se do bojů tam, kde se proti němu bojuje, především pak v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Mstivý prezident Zeman opět ve vleku Slavné Nemesis
Stejně jako řecká bohyně Miloš Zeman důsledně pronásleduje ty, kteří se proti němu dopustili zpupných činů. Nedá jim pokoj a stíhá je tak dlouho, dokud není učiněno spravedlnosti za dost
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.6.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Kiska ohýbá ústavu tak, že Zeman je proti němu úplný žabař
Středeční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman proti EU: Brežněv k nám posílal tanky, oni migranty. Orbán a Itálie půjdou proti sankcím proti Rusku
Prezident Miloš Zeman vystoupil po třinácté hodině odpoledne na Žofínském ekonomickém fóru. Věnoval pozornost českým národním zájmům, zamýšlel se nad tím, co všechno vlastně patří k oněm národním zájmům. Základním národním zájmem je podle prezidenta naše národní suverenita. Podle jeho názoru si nesmíme nic nechat diktovat od nevolené 'Evropské komise. Prezidentovo vystoupení přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Proč chce prezident Zeman navrátit poplatek 100 Kč za pobyt v nemocnici?
Prezident Zeman se v tomto týdnu sice naplno věnoval zákonu o Národních parcích, kvůli kterému navštívil i poslaneckou sněmovnu, ale ještě před tím stačil zkritizovat zrušení stokorunového poplatku za pobyt v nemocnici. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.2.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Jaroslav Plesl: Zeman zřejmě obhájí funkci, i když proti němu stojí většina politických stran. To je důkaz, že Češi používají vlastní rozum
Zažíváme čas maximální svobody a demokracie, přitom žijeme v nebývalém bezpečí. O to se podle šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla nesmíme nechat nikým připravit. „Máme se tak dobře jako nikdy dřív. Česko má za sebou mimořádně úspěšný rok, je zde nulová nezaměstnanost, ekonomika roste, lidé bohatnou. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že ty příští nebudou ještě bohatší,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist