Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pokud toto Babiš říká, tak je lhář a pokrytec. Poslanec Skopeček tvrdě reaguje na výrok o roli ODS v „devadesátkách“
ROZHOVOR Hnutí ANO za celé roky vlády prakticky nepohnulo s mnohými palčivými problémy této země. Tak na práci Andreje Babiše a jeho kolegů nahlíží poslanec ODS a ekonom Jan Skopeček. „Andrej Babiš není tím typem politika a premiéra, jakými byli v době premiérování a vedení svých stran například Václav Klaus či Miloš Zeman, jakkoliv s tím druhým jmenovaným nesouhlasím téměř v ničem,“ pokračuje v kritice premiéra Skopeček, který připomíná ideovou ukotvenost obou českých prezidentů. A následovalo rezolutní odmítnutí Babišova tvrzení, že v 90. letech Česku vznikly vinou ODS obrovské škody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 20:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2019

Související články

Vláda žije na úkor budoucnosti. Babiš a ČSSD si nemají co vyčítat. A toto nás čeká, říká Skopeček z ODS
ROZHOVOR „Označit opakovaně deficitní rozpočet v době několikaletého růstu a minimální nezaměstnanosti za konzervativní nemůže nikdo normálně uvažující. Rozpočet měl být při naší ekonomické výkonnosti dávno vyrovnaný. Vše ostatní je neschopnost této vlády a žití na úkor budoucnosti,“ říká poslanec Jan Skopeček (ODS). Zároveň upozornil, že ze slibů z billboardů nemáme nic. Ani kvalitnější státní správu, ani jednodušší stavební řízení, ani jednodušší prostředí pro podnikání. Malým podnikatelům prý vláda otravuje život, zatímco nejbohatším korporacím posílá peníze. To je podle poslance Skopečka politika vlády hnutí ANO a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jakl? Jsem šokován, je to slušný člověk. Babišovy dotace jsou socialismus, říká poslanec ODS Skopeček
ROZHOVOR Dotace pro soukromé podnikání jsou zlo, domnívá se poslanec a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Premiér Andrej Babiš by si podle Skopečka měl vybrat, zda chce dál čerpat dotace, nebo mít politický vliv. Útok na Ladislava Jakla vnímá poslanec Skopeček jako ukázku šílenosti dnešní doby, růstu agresivity a netolerance odlišných názorů. „Jsem rád, že s ohledem na počet preferenčních hlasů zvítězili v osobách Jana Zahradila a Alexandra Vondry v rámci kandidátky ODS lidé, kteří se vůči EU vyjadřovali nejostřeji, resp. zastávali zdravý euroskepticismus a nepodlehli radám být více prounijní po vzoru TOP 09 a dalších,“ uvádí Skopeček k evropskému výsledku ODS, jejíž kandidátka byla namíchána z lidí s různorodým přístupem k další evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Lhář, lhář, lhář
To je tak ubohé, co předvádí ministr financí a údajně nejpopulárnější politik České republiky, že se z toho upřímně vzato zvedá žaludek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Viděl jsem, jak se Zaorálek objevil mezi lidmi, a stala se tato nehezká věc... A že zpíval Michal David u Babiše? Pokrytec Kalousek se Bursíka chytá. Jan Veleba hovoří
ROZHOVOR „Já osobně si nemyslím, že tu máme dnes demokracii, ale totalitu nového typu, kterou nepředstavuje vedoucí úloha jedné strany, ale peníze, majetek a globální zájmy monopolárního světa. Roli vedoucí úlohy jedné strany obstarává mainstream. Za tohoto stavu nepředstavuje Babiš ohrožení demokracie, ale spíše její částečnou renesanci. On bude po volbách v nové roli, bude chtít dokázat a plnit sliby a čím lepší volební výsledek, tím silnější a odpovědnější ta role bude,“ říká předseda SPO a senátor Jan Veleba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman nikdy neměl rád slabochy. Profesor Jičínský sleduje přestřelku mezi Sobotkou a Babišem a říká...
ROZHOVOR Miloš Zeman nikdy neměl rád nějaké slabochy, říká bývalý politik, právník a publicista profesor Zdeněk Jičínský, a proto mu Andrej Babiš jistým způsobem imponuje. Ale nelíbí se mu, jak Babiš i další politici, například naposledy premiér Bohuslav Sobotka vystupují na veřejnosti. „Do jisté míry to chápu jako reakci na to, že už Babiš překročil míru. I když výrok, že Babiš ojebává český stát, mohu pochopit, nemyslím si, že by měl v tomto duchu pokračovat a že by mu to přineslo politické body,“ říká bývalý disident a signatář Charty a dlouholetý poslanec Zdeněk Jičínský v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o současné české politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš nechtěl Zemanův výrok o Turecku jako spojenci IS komentovat, je to prý jeho názor
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes nechtěl komentovat výrok prezidenta Miloše Zemana, že Turecko je faktickým spojencem teroristického uskupení Islámský stát (IS). Novinářům také řekl, že se chystá na cestu do Turecka, kde by chtěl řešit zejména problémy kolem hnědouhelné elektrárny Adularya. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) zdůraznil, že Česko má zájem rozvíjet s Tureckem vztahy a Ankara hraje významnou roli při řešení konfliktu v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Mach (Svobodní): Schulz je pokrytec
Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach reaguje na dnes zveřejněné výroky šéfa německé SPD M. Schulze, který označil USA, Turecko, Maďarsko a Polsko za nepřátele svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Greta? Šílené. Babiš měl velké štěstí. Ale... Poslanec Skopeček o symbióze Zemana s premiérem
ROZHOVOR „Je lež, že opozice nemá žádné konkrétní návrhy a řešení, a tuto lež rád šíří premiér Andrej Babiš, který chce snížit význam opozice,“ vysvětluje poslanec Jan Skopeček (ODS) s tím, že jsou v opozici velice aktivní, protože Babiše lze podle něj porazit pouze politicky, nikoliv přes jeho kauzy. Hnutí ANO má podle Skopečka štěstí, že začalo vládnout v době hospodářského růstu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také označil projev Grety Thunbergové za šílený a navíc musel každému, kdo cítil k šestnáctileté aktivistce sympatie, otevřít oči. Podle Skopečka je dívka obětí zelené lobby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Dálniční mýto: I ty, Skopečku?
Poslanec ODS Jan Skopeček je mi sympatický proto, že se neohání antibabišismem, ale kritizuje politiku úplatků voličům. Nicméně, i „mistr tesař“ se někdy utne, jak Skopeček dokázal v příspěvku pro Události ČT.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Ministr Babiš: No prostě celý náš pan premiér... Pokrytec
Komentář na sociální síti:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist