Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.007x, což odpovídá cca 209.080-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jana Valdrová: Klausův „židovský výbor“ testuje občanské svědomí lidí z ODS
Vyřčené zpět nevezmeš; lze jen adekvátně zareagovat. Aktuálně na Klausovo přirovnání Evropské unie k systematické likvidaci židovského obyvatelstva. Ukazuje se, jak občansky stateční jsou lidé z ODS, a možná také, proč mají volební prognózy, jaké mají.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2019 v 10:40, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Alcaplast testuje ve FN Brno speciální toalet
Speciálně upravený modul pro hendikepované osoby nebo pro lidi se sníženou hybností momentálně testuje břeclavská společnost Alcaplast v brněnské Fakultní nemocnici Brno na Interní gastroenterologické klinice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nákupy luxusních nemovitostí a potravin. Takhle nějak prý může vypadat působení italské mafie v Praze
Po vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky se vynořily spekulace o tom, že smrt dvou mladých lidí může mít na svědomí italská mafiánská skupina známá pod označením ’Ndrangheta. Odtud už byl jen krok k úvahám, zda ’Ndrangheta působí také v Česku. Sobotní MF Dnes k tomu přináší podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Hit internetu: Kalousek dostal co proto, když tvrdil, že hlavní je držet krok s EU
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší se střetl s poslancem za TOP 09 Miroslavem Kalouskem. Video nyní sdílí na svém facebookovém profilu, zhlédlo ho již 9 tisíc lidí. Klausův profil přitom sleduje téměř 90 tisíc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Varování brigádního generála: Česká republika je pokusnou laboratoří, kde si Rusko testuje vedení hybridní války
Brigádní generál Karel Řehka, který se dlouhodobě zabývá tématem informační války, tvrdí, že Západ v této oblasti velmi zaspal. Svou moderní válečnou sílu naopak ukazuje Rusko. A Česká republika se stala pokusnou laboratoří, ve které Rusko své strategie testuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jana Valdrová: Jak si (ne)zadělat na haldu problémů
Speciální pedagog Jiří Halda a exředitel gymnázia Václav Klaus mají v jedné věci jasno: dítě patří k matce. Povinnost mateřských škol přijímat v případě zájmu rodičů dvouleté děti interpretuje Jiří Halda na svém webu jako příčinu hrozícího úpadku vztahů mezi matkami a dětmi: "Matky smí odkládat děti, i když jsou doma (nezaměstnané, na mateřské, v domácnosti) - spoustu matek přestalo bavit být se svými dětmi, hloubí mezi sourozenci propasti a…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.3.2018 v 16:41, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Politika bezohledných globálních spekulantů má na svědomí antisemitismus a ničení lidských osudů
Kvůli antisemitismu a dalším globálním spekulacím umřely desítky až stovky miliónů nevinných lidí. Bohužel tenhle trend současných mocných, zejména bezohledného západu, by nejraději zlikvidoval další miliardy lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kdo skutecne zabiji pana Hradilka?
...pan prezident Zeman nebude mit jeho zivot na svedomi. Na svedomi ho budou mit ti, kteri pana Hradilka dnes halasne stavi do role politickeho mucednika, obetniho beranka potrebneho k vykoupeni prezidentskeho kresla, a patheticky
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
To je ale hrdina. Zaútočí na Karla Gotta, ale o ukrajinských neonacistech mlčí. Klausův poradce zúčtoval s expertem ODS
Analytik Tomáš Haas se obul do europoslance Jana Zahradila (ODS) a rýpl si do politika, že coby zastánce „mírného pokroku v mezích zákona“ se Zahradil nevyjadřuje třeba k zásadním problémům na Ukrajině, ale má dost odvahy zaútočit na Karla Gotta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš mi říkal, že si Klause moc váží. Havel mu umetl cestičku. Zde promarnil převzetí moci. A Zeman a pozvání Sorosových svazáků do Prahy... Klausův spolupracovník vypráví
ROZHOVOR „Dvakrát jsem se s Babišem sešel na jeho žádost. V obou případech naříkal, že mu všichni házejí klacky pod nohy, že si pana prezidenta moc váží, a chtěl se domoci nějakého zastání. Nedomohl,“ říká o svém osobním setkání s Babišem Klausův bývalý tajemník Ladislav Jakl. A mnoho dalších postřehů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist