Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.930x, což odpovídá cca 152.883-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šokující zážitek s Klausem ml. A padlo: Fialo, hrobeček!
Kolem poslance ODS Václava Klause mladšího to dál jiskří. Už se ozval i šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl a historik Petr Blažek. Zatímco Plesl označil Klausovy kritiky za chudáčky, historik Petr Blažek konstatoval, že Klaus mladší nemá vychování. Své tvrzení podpořil vzpomínkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

VIDEO Autor písně „Ruskej šváb“: Snad se na mě nebude pan prezident zlobit, když odtajním...
Hudebník Quido MC si nedá pokoj. Vymyslel novou písničku, se kterou se strefuje do prezidenta republiky Miloše Zemana. Tentokrát si vzal na mušku prezidentovo panictví. Při troše pátrání bychom mohli tento Zemanův zážitek spojit i s Václavem Klausem nebo Jiřím Ovčáčkem, doplňuje v nadsázce hudebník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Válka mezi Británií a Španělskem? V TV padlo šokující vyjádření
Spor mezi Španělskem a Velkou Británií o Gibraltar eskaluje. Madrid se ohání smlouvou z počátku 18. století. Britský lord zas připomíná válku o Falklandy, kde to odnesla „jiná španělsky mluvící země“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Martin Konvička: Školství potřebuje léčbu Klausem - překvapivě tím starším
Pamatují jen pamětníci: "Léčba Klausem" byl televizní dokument Igora Chauna z raných devadesátek, tedy z doby, kdy mladí intelektuálové o tehdejším ministrovi financí Václavovi K. točili filmy, poslouchali, co říká, a nesnažili se jej rovnou shodit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lukáš Jadrný: Starší dáma zaperlila na debatě s Václavem Klausem mladším. Všem sklapla čelist
„My na venkově chceme jistoty.“ říká se zápalem starší dáma na jedné z besed s Václavem Klausem mladším. Úšklebky, posměch i přikyvování mudrlantů se založenýma rukama. Ta paní to ale nemyslela zle a já chápu její rozhořčení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Exšéf Rozhlasu vzpomínal, jak se před 20 lety chtěli zbavit Zemana s Klausem. A pokud nemáte rádi ČT, nepotěší vás
Hostem Osobnosti Plus Českého rozhlasu byl bývalý ředitel Českého rozhlasu, exšéf Národní knihovny v Praze a nynější šéf Obecního domu Vlastimil Ježek. Co považuje za svou největší prohru? Možná vás překvapí, že to souvisí s exprezidentem Václavem Klausem a prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Pane předsedo Fialo.
 Otevřený dopis předsedovi ODS. Úvaha pro vedení ostatních politických stran. Odmítnutí vládnout s Hnutím ANO je pohrdáním vůle voličů. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.10.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Vánoční dárek od autodromu? Zážitek, adrenalin i bezpečnost!
Nastává období každoročního zamyšlení, čím překvapit své blízké pod vánočním stromečkem. Mostecký autodrom má řešení. Jeho originální dárek nabízející zážitek, adrenalin i bezpečnost totiž potěší nejen muže! Také dámy si jistě rády užijí napínavých chvil při sledování závodů, v horkém sedadle spolujezdce na dráze, nebo si prověří své řidičské návyky a dovednosti v kurzu bezpečné jízdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Žena z Prostějova, která pracuje za deset tisíc, nám popsala svůj šokující zážitek s úřadem práce
ROZHOVOR „Lidé nadávají, že se pořád někde přidává a že se říká, jak platy rostou, ale to, že tu máme pořád tu nejmenší taxu, nikdo neví. To by si někdo mohl zkusit žít tady z našich peněz,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Věra Jurníková, kterou kvůli pracovní zkoušce konané u zaměstnavatele bez sjednané pracovní smlouvy úřad práce neoprávněně vyškrtl z evidence nezaměstnaných. Verdikt úřadu navíc stvrdilo i ministerstvo. Ženě krátce před důchodem nakonec pomohla až ombudsmanka. Firma, kvůli níž to celé vzniklo, přitom potrestaná vůbec nebyla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Britská média komentují aféru Corbyn, líčí "šokující" podrobnosti
Aféra kontaktů vůdce britských labouristů Jeremyho Corbyna s československou tajnou policií má i dnes prominentní místo na stránkách britského tisku. Deník The Sun označil tvrzení „bývalého sovětského špiona“ Jána Sarkocyho o Corbynových vazbách na StB za šokující, deník The Daily Telegraph otiskl informace o skandálu na první straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Vadí ti islámská modlitba v parku? Půjdeš sedět. Šokující záběry z Londýna
VIDEO Šokující záběry z Británie. Tamní policejní síly si došly pro ženu k ní domů poté, co se na ně obrátila s dotazem, zda je správné, aby se muslimové modlili v londýnském Hyde Parku. Modlitby k jakémukoliv náboženství jsou přitom v královských parcích v Londýně zakázány. Žena je nyní souzena za projev etnické nenávisti. Přesvědčte se!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist