Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.157x, což odpovídá cca 216.906-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jiří Zlatuška: Nestydatý Junior z rodiny zatížené napomáháním Holocaustu
Přirovnání přijímání evropské legislativy k židovským transportům je zvlášť nechutné kvůli tomu, kdo je vyslovil: Václav Klaus junior je vnukem Štefana Mištiny, který se sám — jak již před šesti lety dokumentovaly na základě archivních dokumentů Lidové noviny (Klausův tchán pracoval u tajné policie fašistického Slovenska) — za svého působení na postu vedoucího cenzurního oddělení Ústředny státní bezpečnosti Slovenského štátu v roce 1940…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2019 v 14:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Koudelka (ČSSD): Nestydatý Zlatuška
Politický cestovatel Jiří Zlatuška, jehož promiskuita ve střídání politických subjektů, za něž držel funkce, je pověstná (naposledy byl poslanec za Babišovo ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Drahoš může být dobrý prezident i bez politických zkušeností. Profesor Zlatuška vidí jasný příklad v zahraničí
Bývalý rektor Masarykovy univerzity v Brně a někdejší poslanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška míní, že akademik Jiří Drahoš může být dobrým prezidentem. Především může být lepším prezidentem než politický matador Miloš Zeman. Svůj názor vyjádřil na blogu Aktuálně.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Čtyři roky Jiří Zlatuška poslancoval za ANO. Teď napsal, že Babiš nejspíš blouzní z horečky
Některé Babišovy sliby při jmenování vlády na Hradě jsou jen absurdní výroky, říká bývalý poslanec hnutí ANO Jiří Zlatuška. Na mysli má hlavně premiérova slova o tom, že vrátí Českou republiku „na špičku Evropy, kde jsme byli za Masaryka“. Nesmyslné to považuje především v souvislosti s tím, že jako primární úkol dneška zároveň deklaroval boj s migrací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Někteří učitelé jsou zmrzačení v hlavě. Zlatuška vystavil drsné vysvědčení odcházející Valachové
V úterý trávila ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) svůj poslední den v úřadě. Poslanec hnutí ANO Jiří Zlatuška jí v Událostech, komentářích České televize vystavil pochmurné vysvědčení. Bohuslav Svoboda z ODS byl stejně kritický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zhnusený exposlanec Zlatuška: Hradní kolaborant by střílel do vlastního národa ještě brutálněji, než na Ukrajině Janukovyč
Bývalý poslanec a senátor Jiří Zlatuška se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zaměřil na chátrající paměť hradního kvislinga, jak nazval hlavu státu Miloše Zemana, pravděpodobně v narážce na norského nacistického kolaboranta Vidkuna Quislinga. Reaguje tak na rozhovor, jejž Zeman poskytl MF Dnes 22. 3.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Naprostý vrchol útoků na mladého Klause. Zlatuška vytáhl jeho „holocaustem zatíženou rodinu“. Ať zaleze do kouta, nevymáchaná huba
Bývalý poslanec a senátor, profesor Jiří Zlatuška se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k rodině poslance ODS Václava Klause mladšího. Ten v minulých dnech rozvířil politickou scénu přirovnáním přijímání evropské legislativy k židovským transportům. Za to si vysloužil výzvu k odchodu z poslaneckého klubu strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zelení uctí památku obětí romského holocaustu
Při romském holocaustu zemřelo statisíce Romů z celé Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Profesor Zlatuška: Jsme ve válce. Na jedné straně lidé manipulující se strachem, na druhé snílci. Stojí za to být na straně snílků
Někdejší poslanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška nenechal na Babišově uskupení nit suchou. Současný premiér Andrej Babiš se podle Zlatušky stal součástí matrixu, který dříve tolik kritizoval. Ale není se prý co divit, moc korumpuje, poznamenal k tomu bývalý poslanec. Prozradil, koho by volil dnes, a popsal, proč si myslí, že jsme ve válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
MŠMT: Experti představili nové metody výuky o holocaustu
V prostorách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy představili čeští i zahraniční odborníci nové metody výuky o holocaustu. Celostátní seminář připravil ve spolupráci s MŠMT Národní institut pro další vzdělávání a Památník holocaustu Yad Vashem v Jeruzalémě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Rádio Junior slaví čtvrté narozeniny
Stanice Českého rozhlasu Rádio Junior včera oslavilo 4. výročí od spuštění denního živého vysílání. Rozsahem živého vysílání pro dětské posluchače je Junior v Evropě unikátní. Bezkonkurenční je i v počtu odvysílaných rozhlasových literárních děl pro děti. Narozeninová oslava s dětskými posluchači proběhne 7. března v budově Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist