Ministr Ťok: Tady byla řečena spousta věcí, které jsou vyložená lež
Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny 14. března 2019 k Informaci vlády o výběrovém řízení na mýtný systém
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Řada věcí se daří, spousta je rozpracovaná, hájí svou pozici Plaga
Ministr školství Robert Plaga (ANO), o jehož dalším působení ve funkci se spekuluje, je přesvědčen, že jeho úřadu se v posledním roce mnoho věcí daří a spousta je rozpracovaná. Ve vyjádření, které zaslal ČTK, upozornil na přidávání peněz do všech úrovní škol i do sportu. Uvedl, že jeho cílem je školství stabilizovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Léky později, dražší energie. A co teprve bezpečnost potravin... Drahoš poučoval lidi, co by je čekalo bez EU. Došlo i na kritiku Hradu, homosexuály a Babiše
REPORTÁŽ „Na Pražském hradě se dělají akce, které tam vůbec nepatří. Pustá komerce, věci, které jsou nedůstojné sídla českých králů.“ Profesor Jiří Drahoš na besedě s veřejností v Pastoračním domě ve Valašských Kloboukách popsal, proč chce „otevřít Hrad“. Kromě toho došlo i na otázku, kde by měl mít prezident sídlo? Dotazů padala spousta. Řeč byla o evropské integraci, migraci, euru i adopci dětí homosexuálními páry. Akademik mimo jiné poukázal na situaci Visegrádské čtyřky, zavzpomínal, jaká byla spolupráce na akademické půdě a proč ztroskotal i „banální projekt“. Došlo i na Andreje Babiše a fámy, které se šíří o financování Drahošovy kampaně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Někdo vám tady lže! Rozčílený Zaorálek si sezval novináře
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se ještě jednou vyjádřil ke kauze útoku hackerů na Ministerstvo zahraničních věcí České republiky. Ministra totiž zvedly ze židle některé informace, které se objevily v médiích. „Když se ve veřejnosti utváří dojem, že unikly informace, které ohrožují bezpečnost státu, tak je to prostě lež,“ udeřil od řečnického pultíku ministr. A to nebylo vše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Petříček: Dezinformacím jsou vystaveny všechny členské státy
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček se v pondělí 21. ledna 2019 zúčastnil zasedání Rady pro zahraniční věci (FAC) v Bruselu. Hlavními tématy jednání byla obrana proti dezinformacím, rozšíření sankcí v souvislosti s útokem v Salisbury a v Sýrii, příprava zasedání ministrů EU a Ligy arabských států a ministeriády EU-ASEAN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Azylové domy jsou akutním východiskem z nouze
Do Azylového domu pro těhotné ženy v tísni v Hamrech u Hlinska v Čechách přijela jednoho deštivého dne. V obličeji měla nešťastný výraz, po tváři jí tekly slzy. Bylo patrné, že ji trápí spousta chmurných myšlenek, nevyřešených otázek, problémů skrývajících nejistou budoucnost. Zvládnu to tady? Mohu přivést na svět dítě, které čekám? Dokážu se o něj postarat bez táty, úplně sama?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pernica (KSČM): Čeká nás spousta práce
Jen společným úsilím můžeme docílit nápravy věcí, které nás trápí. Mám za to, že Blansko si zaslouží posun k lepšímu, což nám všem usnadní život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Lukša: Bělobrádek poslední dobou perlí
Pokud se jeho vtípek nepodaří, jsou prostě blbci ti, kteří jej nepochopí. Jistě je tu spousta věcí k řešení a mocný šéf lidovců by měl ponechat lidem právo říct o svém pejskovi, že umřel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Budeme dál prohlubovat spolupráci se zeměmi Východního partnerství
První místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Jan Hamáček vedl českou delegaci na jednání Rady EU pro zahraniční věci (FAC), které proběhlo 16. července 2018 v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Když se vedení ujmou schopní lidé, může se spousta věcí pohnout kupředu
Chrudimsko se stalo prvním místem, které v novém roce v rámci svých poslaneckých dní navštívil europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček na jednání v Bruselu
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček povede českou delegaci na zasedání Rady EU pro zahraniční věci (FAC), která proběhne 21. ledna 2019 v Bruselu. Ministr se následně zúčastní jednání zástupců členských států EU s deseti státy ASEAN a historicky prvního zasedání ministrů zahraničních věcí EU a Africké unie, které se v Bruselu uskuteční 21. – 22. ledna 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist