Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.007x, což odpovídá cca 209.080-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Premiér Babiš: Chci bojovat proti zelené Evropské unii
Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny 14. března 2019 – odpověď na interpelaci poslance Holomčíka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Premiér Babiš: Chceme navýšit prostředky na provoz agentury GSA
Premiér jednal s místopředsedou Evropské komise o kosmických aktivitách EU a energetické unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Musíme být aktivní, bojovat proti terorismu i hybridním hrozbám
Předseda vlády Andrej Babiš pronesl projev na Velitelském shromáždění Armády ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Nechci euro
Premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém komentáři pro MF Dnes rozepsal o tom, proč nechce euro. Jak uvádí: zavedení společné evropské měny by dle jeho slov nebylo správné. A to neříká proto, že by měl averzi k Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Tohle nemůžeme dopustit! Babiš sepsul Evropskou unii i Bakalova novináře
Premiér Andrej Babiš uspořádal tiskovou konferenci, na které vysvětlil, jak je to s minisummitem o uprchlické krizi, který svolala německá kancléřka Angela Merkelová. Předseda vlády zdůraznil, že na tento minisummit nepojede, protože ho považuje za zbytečný. O chvíli později dal tzv. za uši Evropské unii a českým novinářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pochvala Babišovi od Luboše Palaty: V Bruselu se chová jinak, než doma. Odstínil se od Poláků a Maďarů, dokonce ani sankce proti Rusku neodmítl
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se poprvé zúčastnil summitu Evropské rady jako premiér. A jak píše v sobotní MF Dnes známý redaktor a bruselský zpravodaj deníku Luboš Palata, summit se mu povedl. Stejně jako Evropské unii jako celku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš na Světovém ekonomickém fóru: V EU by měl posílit vliv národních států
V Evropské unii by měl posílit vliv národních států a neměla by se prohlubovat integrace. Českým novinářům to na Světovém ekonomickém fóru v Davosu řekl premiér Andrej Babiš. Zároveň vyzval k rozšíření schengenského prostoru volného pohybu a k definování strategie pro budoucnost západního Balkánu. Babiš také uvedl, že by bylo vhodné, aby Unii zastupoval jeden všeobecně respektovaný lídr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš pronesl výbušná slova k uprchlíkům a ČT si hned poté pozvala expertku na migraci Faltovou: Premiér nemá pravdu!
Designovaný premiér Andrej Babiš oznámil, že v EU hodlá i dál bojovat proti pašerákům, kteří do Evropy vozí migranty, ekonomické migranty. Ti nepotřebují mezinárodní ochranu a přislíbil, že bude prosazovat řešení migrační problematiky mimo území Evropské unie. Kvóty bude i nadále rázně odmítat. Jenže pak dostala v České televizi slovo ředitelka Sdružení pro integraci a migraci Magda Faltová a Babišovy plány smetla ze stolu. Budoucí předseda vlády prý v některých věcech neříká pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš zamíří do Bruselu na sérii bilaterálních jednání s předsedou Evropské rady a zástupci Evropské komise
Premiér Andrej Babiš bude dnes jednat v Bruselu s předsedy Evropské rady a Evropské komise a s eurokomisařkami Věrou Jourovou a Margrethe Vestagerovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Žumpa. Prachsprosté vydírání od Merkelové. Pane Babiši, proč jste to proboha podepsal? Občané nejsou tupci. A když jsem sledoval ČT... Poslanec ODS udeřil
ROZHOVOR „Je to chyba, vůbec to nechápu a budu proti tomu ve Sněmovně vystupovat, aby tento krok vlády Sněmovna nepodpořila. Jediným vysvětlením je, že nás chce Andrej Babiš přiblížit euru, nebo chce podpořit myšlenkový a politický směr současné evropské integrace. Obojí je pro mě nepřijatelné a Andrej Babiš nebude zřejmě tak asertivním vůči Evropské unii, jak říká nahlas u nás doma pro své voliče,“ upozorňuje místopředseda poslaneckého klubu ODS a místopředseda rozpočtového výboru Jan Skopeček na to, co podpořil premiér Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Europoslanec Telička se obul do Babiše. Kvůli OLAF
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) považuje za nevhodné, když premiér Andrej Babiš (ANO) zpochybňuje autoritu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF). Podle něj to poškozuje demokracii na národní i evropské úrovni. Spolu s dalšími Babišovými výroky o evropských otázkách to také nepomáhá vylepšovat českou pozici v Evropské unii, řekl dnes novinářům. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist