Krajský předseda Soukromníků se rozohnil na Facebooku. Jde o Čunka a jeho plány kolem nemocnic na Zlínsku
Článek serveru Aktuálně.cz věnovaný tématu projektu nové krajské nemocnice ve Zlínském kraji, se kterým přišel tamní hejtman Jiří Čunek, pobavil krajského předsedu Strany soukromníků České republiky a zastupitele Zlínského kraje Michala Dvouletého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Krajský předseda Soukromníků kritizuje Čunka za zdravotnictví. Navíc prý od hejtmana dostal odpověď, která obsahuje šokující informace. Víme více
Krajský předseda Strany soukromníků Michal Dvouletý dlouhodobě kritizuje hejtmana Jiřího Čunka kvůli jeho plánovaným změnám v koncepci nemocnic na Zlínsku. Aktuálně na svém profilu na Facebooku ale Dvouletý publikoval zcela zásadní informace. Nová koncepce krajských nemocnic, kterou od Čunka zastupitelé Zlínského kraje požadují, totiž nakonec vůbec nemusí vzniknout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Předsedové Soukromníků a Svobodných na Zlínsku mají nepříjemné otázky. Jde o Čunka a nemocnici až za 8 miliard
Krajský předseda Strany soukromníků ČR na Zlínsku Michal Dvouletý se na Facebooku „zostra“ pustil do plánů hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL) na stavbu nové krajské nemocnice ve Zlíně za šest miliard korun. Nepříjemné otázky v souvislosti s projektem nové nemocnice na Facebooku položil i krajský předseda Svobodných na Zlínsku Jiří Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Svobodní spustili informační stránku k situaci kolem krajských nemocnic na Zlínsku
Strana Svobodných občanů Zlínského kraje spustila internetovou stránku podávající informace o aktuální situaci kolem krajských nemocnic na Zlínsku. Informuje v ní o situaci a rovněž podává přehled o dostupných mediálních výstupech ať už z pohledu hejtmana Jiřího Čunka, nebo jeho kritiků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Čunek si hraje se slovíčky. Změny v nemocnicích na Zlínsku probíhají bez jasné koncepce, říká krajský předseda Soukromníků Dvouletý
ROZHOVOR „Změny v nemocnicích na Zlínsku, do kterých se pustilo vedení kraje, probíhají bez jasné písemné koncepce a za značné nervozity lékařského i nelékařského nemocničního personálu“, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zastupitel Zlínského kraje a krajský předseda strany Soukromníků Michal Dvouletý. Podle Dvouletého provázejí změny rovněž „varovné signály ze strany špičkových odborníků“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Na Zlínsku vzniká petice proti snížení kvality a dostupnosti péče v nemocnicích
Aféra kolem krajských nemocnic na Zlínsku a obav z možného omezování zdravotní péče má pokračování. V kraji totiž vzniká petice „bojující za nemocnice“, jejímž cílem má být „zabránění snížení kvality a dostupnosti zdravotní péče v kraji“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Představa hejtmana Čunka o nové nemocnici je krásnou pohádkou, říká opoziční zastupitel Zlínského kraje Michal Dvouletý
Pozvání do dalšího dílu pořadu Rozhovor s…, který vysílá Regionalnitelevize.cz, přijal opoziční zastupitel Zlínského kraje a krajský předseda strany Soukromníků Michal Dvouletý. Proč kritizuje záměr nové zlínské nemocnice? Co mu na projektu vadí a co považuje za nedořešené?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Metál pro Sobotkovu vládu. Takovou jsme v historii nezažili, tleská ironicky předseda Soukromníků
Z PROFILŮ „Během čtyř let zaplevelila naši legislativu tolika regulačními a šmírovacími zákony, jako to nedokázala žádná jiná vláda v naší novodobé historii,“ píše na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz krajský předseda Strany soukromníků Zlínského kraje a zastupitel Michal Dvouletý. „Končící vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL si zaslouží historický metál,“ poznamenává ironicky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Zastavil jsem experiment v podobě sloučených nemocnic
Senátor a krajský zastupitel Ivo Valenta zastavil slučování nemocnic ve Zlínském kraji. Doufá, že ne jen pro tuto chvíli, ale definitivně. Na pondělním zasedání krajského zastupitelstva totiž navrhl vyřazení projednávání předložené koncepce nemocnic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Dvouletý (Soukromníci): Peníze na navýšení platů zdravotních sester budou jen do konce roku. Co pak?
Krajský předseda Soukromníků varoval na pondělním krajském zastupitelstvu před nesystémovým postupem vlády při navyšování platů nelékařského personálu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Čunku, tu koncepci krajských nemocnic přepracuj, žádají hejtmana zastupitelé v Kroměříži
BOJ O KRAJSKÉ NEMOCNICE Spor kolem nové koncepce pro krajskou nemocnici v Kroměříži pokračuje. Aktuálně zastupitelé v Kroměříži na svém zasedání 15. února přijali usnesení, ve kterém žádají hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL), o zachování péče v tamní nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist