Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.930x, což odpovídá cca 152.883-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Senátor z ODS k hlasování, které vytočilo Václava Klause: Bylo to ta nejhorší varianta. Někteří poslanci netušili, o čem hlasují
ROZHOVOR "Realita je taková, že pan Václav Klaus mladší předsedou ODS není a já osobně se myslím, že by na tom ODS pod jeho vedením lépe nebyla," domnívá se senátor za ODS a někdejší ředitel Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje Zdeněk Nytra. Klausův nedávný výrok na půdě Sněmovny, na základě kterého později poslanecký klub ODS vyzval Klause k odchodu, považuje Nytra za nepochopitelný a přirovnání za nemístné. A zároveň říká, že v případě úpravy GDPR, které se Klausův výrok týkal, se Sněmovna rozhodla vydat tím nejhorším možným směrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Institut Václava Klause: Denunciační dopis papeži navazuje na naši nejhorší udavačskou tradici
Stanovisko Institutu Václava Klause k útokům na Dominika kardinála Duku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Sněmovnu vzorně navštěvují poslanci z SPD a hlasují nejvíce jednotně!
Téměř stoprocentní účast na hlasování Poslanecké sněmovny mají dva poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie Radek Rozvoral a Miloslav Rozner.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ladislav Jakl: Hlasují poslanci jako roboti?
Hlasování v Poslanecké sněmovně bývá jen formalitou. Především tehdy, týká-li se prezidentských vet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Starý Klaus: ODS nadbíhá pravdě a lásce. Založte novou stranu!
Podle bývalého prezidenta Václava Klause musí vzniknout nová pravicová strana. Vedení ODS a její poslanci podle něj směřují k politické bezvýznamnosti. Reagoval tak na výzvu k odchodu svého syna Václava Klause mladšího z poslaneckého klubu ODS. Reakci bývalého prezidenta dnes ČTK poskytl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Klaus ODS spoluzakládal a byl jejím dlouholetým předsedou. Stranu později opakovaně kritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Legrace kolem Václava Klause mladšího. Proběhla v ČT
Výroky Václava Klause mladšího se staly včera tématem nejen pro poslanecký klub ODS. Diskutovat o nich přišli také do pořadu Události, komentáře ČT24 senátor za ODS Jaroslav Kubera a ředitel Občanského institutu Roman Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
To je sranda: Valachová hlasovala pro návrh Klause mladšího. Nepořádek ve Sněmovně?
OKNO DO SNĚMOVNY ParlamentníListy.cz se vracejí k začátku dubna, kdy se v Poslanecké sněmovně hlasovalo o novele školského zákona z pera poslance ODS Václava Klause mladšího. Při hlasování o návrhu pro zamítnutí Klausovy novely překvapili především poslanci sociální demokracie stejně jako bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Ta kvůli závadě na hlasovacím zařízení hlasovala stejně jako Václav Klaus mladší. Prakticky tak podpořila zrušení některých prvků, které do školství sama jako někdejší šéfka resortu zavedla. „Děkuji, že jste mi to poprvé ulehčili. Bylo to krásné,“ pochvaloval si na projednávání novely školského zákona Václav Klaus junior.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Debile, hovado, zbavte se ho. Správně, jsme jako ovce! Výbuch internetu po slovech Václava Klause mladšího o Afghánistánu
Poslanci ODS se pustili do svého kolegy Václava Klause mladšího za jeho komentář k vojenským misím, který včera zveřejnil server Novinky.cz. Klaus mladší se v něm zamýšlel nad smyslem české účasti v těchto operacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
„Poškodí veřejné záchodky, když někdo vytře zvratky na zemi?“ Veřejnoprávní médium se ptalo lidí na vyhazov Klause ml. z ODS. Dost se to zvrtlo. A až Fiala uvidí ta čísla...
Český rozhlas Plus se rozhodl k otázce vyloučení Václava Klause mladšího dát průchod názoru lidu a vyzval posluchače a fanoušky, aby o tomto kroku výkonné rady ODS hlasovali a komentovali na Facebooku, Twitteru a na stránkách rádia. Hlasování bylo jednoznačné, komentáře o poznání méně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman na narozeninách Václava Klause: Zastával jsem se EU, když ctila různost. Ale teď ji potlačuje, stále více
Současný prezident Miloš Zeman se dnes zúčastnil oslavy konající se na počest sedmasedmdesátých narozenin exprezidenta Václava Klause v Institutu Václava Klause. Mimořádnou část zásadního poselství pana prezidenta, které v blahopřání bývalému prezidentu adresoval, zveřejnil na svém twitterovém účtu Zemanův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
EU je jen bohorovný levicově-pokrokářský mocenský kartel, zahřmělo z Institutu Václava Klause
Spolupracovník Václava Klause Jiří Weigl se v textu pro Institut Václava Klause vyjádřil k nedělním parlamentním volbám v Rakousku. To, že v této zemi zvítězily strany zdrženlivé ve vztahu k Bruselu, by prý mělo i být českým voličům možným vodítkem v našich nadcházejících volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist