Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.157x, což odpovídá cca 216.906-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Americké ministerstvo zahraničí kárá Česko. Je tu korupce a nenávidíme Romy
Česká republika se nadále potýká s projevy nenávisti vůči Romům, s korupcí v řadách policie či s přeplněnými věznicemi. Uvádí to dnes zveřejněná výroční zpráva o stavu lidských práv ve světě, kterou vypracovalo ministerstvo zahraničí Spojených států. Dokument na 26 stranách věnovaných Česku zmiňuje i kontroverzní výpady prezidenta Miloše Zemana vůči novinářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 22:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Stanislav Křeček: Opravdu nenávidíme Romy?
Nenávidíme Romy? V prvém čísle letošních Listů se Milan Znoj zamýšlí nad problematikou střední Evropy v souvislosti s „českou otázkou“ a při zmínce o podílu politických stran na vývoji u nás píše: „Podobně se vybarvuje levice, která poslouchá své rozhořčené plebejské voliče, kteří nesnášejí Romy…“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
USA podle Stropnického poděkovaly ČR za podporu po náletu v Sýrii
Spojené státy poděkovaly Česku za vyjádření podpory po útoku, který v noci na sobotu provedly americké, britské a francouzské síly v Sýrii. ČTK o tom informovalo ministerstvo zahraničí. Ministr Martin Stropnický (ANO) o záležitosti v noci na dnešek telefonoval s úřadujícím ministrem zahraničí USA Johnem Sullivanem, který také ocenil, že Česko má v Damašku ambasádu, která zastupuje i americké zájmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Zní z USA: Česko stále diskriminuje Romy. „Nezasedají v parlamentu, ve vládě, u Nejvyššího soudu!“ A Ovčáček ví, odkud vítr fouká
Na zprávu americké diplomacie, jež Česku vytýká diskriminaci Romů a korupci, zareagoval na svém facebookovém profilu hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Stanislav Křeček: Nenávidíme Romy ?
Jsem přesvědčen že povrchní tvrzení „nenávidíme Romy“ není ničím jiným než opakem hesla „Cikáni do plynu“, které se občas vyskytne na shromáždění holých (a dutých) lebek. S převažujícím názorem ve společnosti nemají obě tyto krajnosti nic společného a jen přispívají k obecnému neporozumění, které je pro naši současnost charakteristické.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 23.6.2017 v 06:41, zobrazit podobné
Česko se činí. Jde o Sýrii
Česko vyjednalo v Sýrii propuštění dvou uvězněných pracovníků německé humanitární organizace, oznámilo dnes ministerstvo zahraničí. Pro propuštěné muže vyrazil dnes brzy ráno speciál, který je přepraví do Prahy. Na palubě letadla byl také ministr vnitra a zahraničí Jan Hamáček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček navštíví Spojené státy americké
Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček navštíví ve dnech 20. – 23. února 2019 Spojené státy americké. Ve Washingtonu DC bude jednat s ministrem zahraničních věcí USA Mikem Pompeem, poradcem pro národní bezpečnost USA Johnem Boltonem a ředitelem Americké agentury pro mezinárodní rozvoj Markem Greenem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti: Česká republika se zlepšila v žebříčku vnímání korupce
Česká republika pokračuje ve zlepšujícím se trendu v oblasti korupce, letos dosáhla zatím nejlepšího bodového zisku v rámci prestižního žebříčku vnímání korupce každoročně zveřejňovaného Transparency International.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Hamáček v Chicagu vyzdvihl roli Spojených státu při vzniku Československa
Ministr zahraničí Jan Hamáček na pátečním galavečeru uspořádaném v Chicagu u příležitosti 100. výročí oslav vzniku Československé republiky ocenil krajany, kteří se zasloužili o česko-americké vztahy. Ve svém projevu vyzdvihl historickou roli Spojených států při vzniku ČSR a historické vazby mezi oběma zeměmi. Hamáček se v Chicagu, kde působil Tomáš Garrigue Masaryk, zúčastnil několika slavnostních akcí a sešel se s krajany. Oznámilo to dnes ministerstvo zahraničí ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Korupčníci Clintonovi? FBI se začala zajímat o jejich nadaci
Federální úřad pro vyšetřování (FBI) Spojených států začal vyšetřovat nadaci manželů Clintonových. S odvoláním na další zahraniční média o tom informovala agentura Reuters. Manželský pár je podezřelý z korupce. Nadace mohla získávat peníze za protislužby od Hillary Clintonové, když tato dáma zastávala post americké ministryně zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist