Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.157x, což odpovídá cca 216.906-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Kdo dal umělcům právo soudit inteligenci národa? Jsou nadřazeni, protože jsou denně na obrazovce?!“ Fero Fenič to schytal od velmi známé expolitičky
ROZHOVOR Biblické „Blahoslavení chudí duchem“ sedne na senátora Václava Lásku za jeho 57 bodů, na jejichž základě by měl být prezident Miloš Zeman odvolán z funkce. Exposlankyně Anna Čurdová lituje, že nemá čas na to, aby našla nějaké body, v nichž pro změnu selhává tento bývalý vyšetřovatel, předseda správní rady Transparency International a člen Strany zelených. Razantně odmítá výroky Fera Feniče na adresu českého národa a režisérovi doporučuje, ať zamíří do takové země, kde budou volit podle jeho diktátu, představ a inteligence, protože ho tady nikdo nedrží. Bývalá členka Parlamentního shromáždění Rady Evropy nepovažuje rostoucí počet útoků na ženy v sousedním Německu za náhodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 15. 03. 2019

Související články

Jestli Češi vymažou Havla… Fero Fenič pohrozil
Hostem Barbory Tachecí v pořadu Osobnost Plus Českého rozhlasu byl producent a zakladatel Febiofestu Fero Fenič. V rozhovoru se netajil tím, že momentálně je Čechy hodně zklamán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Počuraný, nedůstojný Zeman! Češi, nejste vzdělaní, chci od vás odejít, hrozí Fero Fenič
Režisér a producent Fero Fenič si posteskl nad tím, jaký je život v Česku. Velmi zostra se vyjádřil vůči prezidentu Miloši Zemanovi. Podle něj si totiž Češi zvolili počůraného staříka. „Spletl jsem se v nich a z Česka radši utíkám,“ uvedl v rozhovoru s Čestmírem Strakatým v Prostoru X na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Počuraný Zeman, sekl Fero Fenič. Okamura za trest napsal o Havlovi
Lídr SPD Tomio Okamura se velmi rozezlil nad slovy režiséra Fero Feniče, který v pořadu Prostor X nelichotivě hovořil o prezidentu republiky Miloši Zemanovi. „Vzdělaný národ si nezvolí počůrávajícího se staříka,“ uvedl Fenič na adresu Čechů i české hlavy státu. Podle Okamury urazil nejen Zemana, ale i český národ. „Prokázal, jak sluníčkáři nenávidí obyčejné lidi, národy i demokracii,“ podotkl Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Režisér Fero Fenič napadl výuku na FAMU: Vychovávají se jacísi poslové, mediátoři, mesiáši, kteří mají něco sdělovat světu. Bez zkušeností!
Internetové televizi XTV poskytl rozhovor prezident Febiofestu a režisér Fero Fenič. Hned na úvod nepřímo zkritizoval dalšího prezidenta – Miloše Zemana. Obul se také do dnešních mladých umělců. A nakonec se důrazně zastal veřejnoprávní České televize. Pokud by skončila, byl by to podle Feniče také konec demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Fero Feniči, jdi do prdele, napsal vysokoškolský pedagog Havlovu filmaři
Režisér Fero Fenič na sociální síti uveřejnil výzvu určenou České televizi a televizi Prima. Žádá je, aby v prezidentských debatách nařídily oběma kandidátům stát, nikoliv sedět. Včetně prezidenta Zemana, který má nemocné nohy. Netrvalo dlouho a Fenič už si musí vyslechnout pár tvrdých slov v odpověď. Bývalý poslanec Zdeněk Kořistka režisérovi sdělil, že jím pohrdá. Režisérovi vyčinil také Daniel Rovný, vysokoškolský pedagog a mluvčí strany Patrioti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ringo Čech: Fero Feniči, ty se budeš pomočovat! Sommerová? Tak může mluvit jen ježibaba. Ať mladí volí až od 21
ROZHOVOR „Počůrávající se stařík? To bude za chvíli Fero Fenič,“ reaguje na režisérovy řeči na adresu Čechů hudebník, publicista a malíř František Ringo Čech. A vzkazuje: „Ať si Fenič sbalí kufry a vrátí se na Slovensko.“ V rozhovoru pro Parlamentnílisty.cz promluvil F. R. Čech také k vyjádřením dalších umělců a padlo i slovo „ježibaba“. Zmínil se i o svém zklamání z politiky, o předrevolučním „modrání“ komunistů a vrátil se i k bombardování bývalé Jugoslávie, kterou označil za kaňku na práci Albrightové. Prozradil také, co vyčítá Václavu Havlovi. Nakonec nevynechal ani senátora Lásku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Madeleine Albrightová vstoupila do Galerie elity národa. Vysvětlila lidem, pro koho je v pekle speciální místo a že Rusové vykládají blbost
Česká televize přinesla v neděli večer další dílu cyklu Fero Feniče GEN. Tentokrát byla v Galerii elity národa (jak sám Fenič svůj projekt nazývá) představena politička, bývalá ministryně zahraničí Spojených států Madeleine Albrightová. Vyprávěla přitom například to, jak ji poznamenal Mnichov a jak kvůli tomu v roce 1999 jako ministryně myslela na to, že lidé nemohou být zabíjeni jen proto, že mají jinou víru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
„Je to sadismus, je to hnus! Slušný člověk si řekne, co je to za hajzly?!“ Vítězslav Jandák se drsně pustil do Fero Feniče
Výzva určená České televizi a televizi Prima, kterou režisér Fero Fenič uveřejnil na sociální síti, vyvolala velké emoce. Ve výzvě, pod kterou je režisér podepsaný, jsou televize žádány, aby v prezidentských debatách nařídily oběma kandidátům stát, a ne sedět. Pro ParlamentníListy.cz se k tomu vyjádřil herec, politik a bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. „Možná že má pan Drahoš lepší nohy, ale určitě lepší hlavu má prezident Zeman,“ říká oblíbený herec Vítězslav Jandák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Režisér Fenič tepal dnešní politiky kvůli Havlovi. A hned se přihlásili Kalousek a Štětina
Tady v politice nikdo nesahá Havlovi po kolena, řekl režisér Fero Fenič. Dnešní politici podle něj Havlův odkaz povětšinou ignorují, a pokud už mu věnují pozornost, kritizují ho. Proti tomuto tvrzení se však důrazně ohradili poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) a europoslanec Jaromír Štětina. Oba zdůraznili, že odkaz Václava Havla ctí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Předák českých seniorů Pernes: Pan Fenič by se měl stydět! Pan režisér si myslí, že je někdo víc?
„Pan režisér by se měl před českým národem stydět! Jeho vyjádření je pod úroveň normálního člověka. Jestli si Fenič myslí, že je někdo víc, tak tím hůř pro něj!“ bouří se proti nápadu režiséra a producenta Fero Feniče předseda Rady seniorů České republiky Zdeněk Pernes. Fenič totiž vyzval Primu a Českou televizi, aby debaty prezidentských kandidátů proběhly vestoje, což podle něj odpovídá principům rovnosti a základním podmínkám fair play. „Jiří Drahoš v politickém rybníku plavat neumí. Je podle mne věcně slabší nežli Zeman, který byl v televizních duelech lepší. Drahoš byl takový nejistý...“ sděluje dále Pernes, jemuž hlavně vadí, že Drahoš může kývnout na přijetí eura. A to je pro důchodce zlé!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist