V. Klaus ml. raus, „Íčko“ a E. Decroix komm ...
Jedno se ale vedení ODS musí nechat – ten talent, kterak odehnat své zklamané voliče ještě dál od sebe se jen tak nevidí. Ještě chvíli se v tom rejpat a úspěch to bude fenomenální, reklama k nezaplacení.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2019 v 08:40, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 03. 2019

Související články

Klaus! Raus aus ODS!
Poslanecký klub ODS vyzval poslance Václava Klause k odchodu z poslaneckého klubu ODS. Tato strana se mění ze strany „eurorealistické“ či „euroskeptické“ ve stranu „euronevímeco“.?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2019 v 13:40, zobrazit podobné
Klaus raus!
Tak nám vyhodili Klause z ODS.  Ne toho starýho, ten šel sám, ale toho mladýho znáte ho, ne? Začínáme parafrází na Švejka, neb nic jiného celá věc nepřipomíná.  Protože tohle by snad ani Hašek nevymyslel.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.3.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Eva Decroix: EU tu má být pro lidi, ale je pro ně obávanou džunglí. Macron nechtěně rozlévá kyselinu strachu, s jeho cestou nesouhlasím
ROZHOVOR „Souhlasím s pojmenováním výzev, které stojí před Evropou, ale ne s cestou, kterou Macron navrhuje,“ říká advokátka Eva Decroix, která je na šestém místě eurokandidátky ODS. Podle ní existuje riziko, že Macronova cesta naopak způsobí odstředivou reakci. Macronův sen pak přirovnává k legendárnímu výroku Marie Antoinetty, která hladovějícím Pařížanům navrhla, že když si nemohou dovolit chleba, měli by jíst koláče. „Je daleko. Ne možná na kilometry, ale ideově. Je odtržená,“ tak hodnotí Decroix dnešní Evropskou unii ve vztahu k jejím obyvatelům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Advokátka z eurokandidátky ODS: Postoje Zemana neschvaluji. Necítím se jím vůbec reprezentována. Zato Petříček...
ROZHOVOR "ODS má dlouhodobě stabilní evropskou politiku," tvrdí advokátka Eva Decroix, která bude v květnových eurovolbách voliče lákat ze šestého místa kandidátky občanských demokratů. Její jméno vzbudilo nesouhlasné reakce u jisté části voličů ODS, kteří ji kritizují z příliš prounijních pohledů. "Mé proevropské postoje jsou zcela realistické a sdílené velkou částí pravicového spektra. Proevropský postoj neznamená, že se ztotožňuji se všemi politikami Evropské Unie," reaguje Decroix. Podle ní není důležité bojovat za "více Evropy", ale za lepší Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Decroix (ODS): Proč kandiduji?
Jsem dítě Evropy, Evropa mě formovala, dala mi šanci, vzděláni i rodinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Decroix (ODS): Nedělní glosa - Miluju a maluju...
Glosa kandidátky do Evropského parlamentu za ODS
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Decroix (ODS): Tahle kampaň byla moje politická premiéra. Takový skok bez padáku do prázdna
Komentář na facebookovém profilu k vlastní kandidatuře do eurovoleb
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Není Klaus jako Klaus
Ve svém komentáři k 17. listopadu se Václav Klaus ml. distancoval od dnešní podoby jeho oslav i od lidí, kteří je dnes využívají jen ke svému zviditelnění. Tehdejší události však označil za radostný moment, jaký už asi nezažije.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.11.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Afghánistán: Václav Klaus to schytal od spolustraníků
Václav Klaus, poslanec za ODS, se na novinky.cz vyjádřil k misím české armády v zahraničí.  Tvrdě ho za jeho postoj, tj. pochybnostech o  misi v Afghánistánu, kritizovali spolustraníci. Klaus je de facto „černou ovcí“ ODS.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.8.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Exprezident Klaus o Evropském parlamentu
Pod titulkem „V eurovolbách kandidují druhořadí politici, říká Klaus pro LN“ se exprezident Václav Klaus vyjadřuje s despektem o kandidátech stran a hnutí do Evropského parlamentu.  Má či nemá pravdu?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist