Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.409x, což odpovídá cca 177.877-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chodí mi mnoho souhlasných reakcí, hájil místopředseda ODS Baxa vyloučení Klause. A ten jeho otec, blízký Putinovi, co jezdí na akce AfD...
Místopředseda ODS Martin Baxa byl hostem v pondělním Interview na ČT24, s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou probraly, jak moc zasáhne Občanskou demokratickou stranu názorový střet s poslancem Václavem Klausem mladším a jeho odchod ze školského výboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 18. 03. 2019

Související články

Do rozhlasu pozvali ódéesáka Baxu, který má vést místo Klause školský výbor. Chce třeba změnit výuku dějepisu
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu je primátor Plzně Martin Baxa, místopředseda ODS a poslanec, který má ve školském odboru nahradit Klause mladšího v křesle předsedy. Baxa ještě jednou vysvětlil, proč členové ODS vyhodili Klause ze strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Vyloučení z ODS jako záměr. A v pravý čas úder na Babiše... Známá advokátka předkládá dosud nevídaný scénář kolem Klause juniora
ROZHOVOR „Působí to, ať to tak je, nebo není, dojmem obav ze schopnějšího, populárnějšího a třeba i drzejšího, chcete-li,“ komentuje odchod Václav Klause ml. z ODS známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. „Vyloučení z ODS mladého Klause přes noc velmi posílilo. A mohu-li si dovolit spekulovat, vyloučení mohlo být jeho cílem. Tipuji, že je to velký hráč jako otec,“ říká. Zamýšlí se nad osobností předsedy ODS Petra Fialy a konstatuje, že Mirek Dušín dnešní doby není ten, který porazí Andreje Babiše. „Na toho musí přijít jiný kalibr.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Místopředseda ČSSD Veselý: Lidé schvalující vraždy jsou pro společnost hrozbou. Slováci jsou zjevně proevropštější, než my
ROZHOVOR „Slováci jsou zjevně daleko proevropštější než Češi,“ říká v souvislosti s prezidentskými volbami na Slovensku nový místopředseda ČSSD, poslanec Ondřej Veselý, s tím, že lze očekávat, že i volby do Evropského parlamentu dopadnou na Slovensku velmi proevropsky. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o teroristickém útoku na Novém Zélandu a sdělil svůj názor i na ty, kteří na sociálních sítích čin schvalovali, i na reakci ministra Hamáčka. Vyjádřil se také ke slovům Václava Klause ml., která vedla nakonec k jeho vyloučení z ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Klaus st. na Nově „vyhejtoval“ Fialovu ODS. A už je zle
Vyloučení poslance Václava Klause mladšího z ODS jeho otce, exprezidenta Václava Klause, nepřekvapilo. Uvedl to v exkluzivním rozhovoru pro Televizní noviny TV Nova. Na jeho slova následně reagoval například exposlanec za TOP 09 František Laudát či Pavel Šafr na serveru Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanci rozhodují o setrvání Klause mladšího v čele školského výboru, někteří váhají
Klause mladšího zajímalo, jestli jeho možný nástupce Baxa skončí jako primátor Plzně. Případná kumulace funkcí se nelíbí ani pirátům.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.4.2019 v 10:36, zobrazit podobné
Insider naznačil, jak bude vypadat zítřejší tribunál ODS s Klausem
Vedení ODS bude rozhodovat o vyloučení Václava Klause mladšího z poslaneckého klubu strany. Nezpůsobí to rozkol uvnitř Občanské demokratické strany? A co pro ODS znamená ostrá kritika Václava Klause staršího? V pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu o tom hovořil místopředseda ODS Martin Kupka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vyloučení VK ml. z ODS je správným krokem
Sobota 16. 3. 2019 byla pro mnoho občanských demokratů a voličů očekávaným dnem. V pražské La Fabrice se konala Programová konference a ve večerních hodinách výkonná rada rozhodovala o budoucnosti Václava Klause mladšího.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.3.2019 v 05:40, zobrazit podobné
„Jako kdyby Klaus ml. hlasoval pro znárodnění.“ ODS odkrývá, proč vyhodila syna exprezidenta
ROZHOVOR Vyloučení Václava Klause juniora z ODS bylo podle bývalého ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby vyústěním toho, jak se Václav Klaus dlouhodobě choval. Kdyby to byl nějaký bezejmenný člen ODS, a ne syn zakladatele strany a exprezidenta, strana by se s ním podle jeho slov už dávno rozešla. „Václav Klaus nezvládá jednu zásadní roli, kterou v politické straně potřebujete, být týmovým hráčem a dodržovat určitá pravidla, která ta strana má. A v tom je zcela nesrovnatelný s jeho otcem, ten ho převyšuje zhruba desetkrát v politické strategii, ve schopnosti být součástí politické struktury a budovat ji,“ prohlásil Martin Kuba, jenž je členem výkonné rady ODS, která o vyloučení Václava Klause mladšího rozhodla jednomyslně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Jako kdyby Klaus ml. hlasoval pro znárodnění.“ ODS odkrývá, proč vyhodila syna exprezidenta
ROZHOVOR Vyloučení Václava Klause juniora z ODS bylo podle bývalého ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby vyústěním toho, jak se Václav Klaus dlouhodobě choval. Kdyby to byl nějaký bezejmenný člen ODS, a ne syn zakladatele strany a exprezidenta, strana by se s ním podle jeho slov už dávno rozešla. „Václav Klaus nezvládá jednu zásadní roli, kterou v politické straně potřebujete, být týmovým hráčem a dodržovat určitá pravidla, která ta strana má. A v tom je zcela nesrovnatelný s jeho otcem, ten ho převyšuje zhruba desetkrát v politické strategii, ve schopnosti být součástí politické struktury a budovat ji,“ prohlásil Martin Kuba, který je členem výkonné rady ODS, která o vyloučení Václava Klause mladšího rozhodla jednomyslně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ostuda ODSáků: Zaříznutí Klause ml. se jim nepodařilo. On sám si je přitom vychutnal
ODS nezvládla odstranit svého vyloučeného člena Václava Klause mladšího z funkce předsedy školského výboru Poslanecké sněmovny. Samotné jednání, kterému byly přítomny ParlamentníListy.cz, se neobešlo bez drobných špílců, které exprezidentův syn uštědřil svým kolegům. Kandidát Martin Baxa, který měl Klause nahradit, dostal pouze šest hlasů z 21 přítomných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist