Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vyhození Klause ml.: Pryč s Václavem Moravcem, napsal. Teď utnul Fialu a ODS
Manažer a pedagog Vadim Petrov se před několika dny stal členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Coby člen této velké rozhlasové rady nenechal nit suchou na moderátorovi České televize Václavu Moravcovi. A vrhl se i na ODS Petra Fialy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 22. 03. 2019

Související články

Na půdě ČT, se odvážím říct, je to hodně podobné jako za minulého režimu, rozpovídal se před Moravcem miliardář Dědek
O penězích se dnes velmi výrazně diskutovalo v debatním pořadu Fokus s moderátorem Václavem Moravcem. Hostem byl mimo jiné podnikatel Dalibor Dědek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Další průzkum: Ne, vyhození Klause ODS nepoškodilo
Krátce po sobě byly zveřejněny dva průzkumy. Agentury Sanep a Median ukázaly, jak si stojí jednotlivé politické strany. Jak si stojí ODS po vyhození Václava Klause mladšího ze strany? A pomohla ČSSD volba nového vedení? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Klause mladšího je pro Fialu škoda, pro ODS nikoliv
Potenciál Václava Klause ml. se projevil již při volbách do Parlamentu, kdy s hlasy lidu pro Klause převálcoval předsedu ODS i s celou jeho klakou věrných. Odměnou je mu kritika ze strany podstatně méně úspěšných spolustraníků.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.10.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Nepotopila Klause. Je tupá! řekl o ní Šafr. A Kalousek se modlil za Petra Fialu
S dnešním odvoláním Václava Klause ze školského výboru Poslaneckou sněmovnou, která tak vyhověla ODS, se vyrojila řada různorodých reakcí. V jedné z nich se pořádně rozepsal i předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Vyjádřil obavu o předsedu ODS Petra Fialu. A neopomněl se vyslovit ani k poslankyni ODS Zuzaně Majerové Zahradníkové, která dnes nehlasovala pro odvolání Klause z čela školského výboru a oznámila, že vystoupí z poslaneckého klubu občanských demokratů. 
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Já se svejch dětí nebojím.“ Mocný Ivo Rittig promluvil pro PL o Klausovi ml. a ODS
K vyhození Václava Klause mladšího se nyní pro ParlamentníListy.cz vyjádřil někdo nečekaný, a sice Ivo Rittig, podnikatel a lobbista, v minulosti označovaný též za kmotra ODS. Podle něj je Klaus mladší výrazná osobnost a bude ODS chybět. „Jako otec čtyř dětí bych se vždycky napřed snažil uličníka napravit než ho vyhodit z baráku,“ řekl k jeho vyhození. Ale dodal: „Ale možná je to taky tím, že já se svejch dětí nebojím.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman si učurává, napsal. Teď si podal Klause, který může za stav Česka
Psycholog Bohumil Sláma v červnu 2017 napsal, že se Miloš Zeman nesmí znovu stát prezidentem, protože je to v jádru „demagog, lhář a amorální člověk“. Slámovo přání se nesplnilo. Zeman se stal prezidentem a psychologovi a spisovateli nezbylo, než se s tím smířit. Místo Zemana se teď zaměřil na exprezidenta Václava Klause a jeho syna Václava Klause mladšího (ODS). A prý má Klausů plné zuby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vyhození Klause ml.: Nesouhlasím! opakuje poslankyně ODS. A sahá k vážným slovům
ROZHOVOR „Jsem zastánce svobodného slova za všech okolností, dokonce i u opozice, natož ve vlastní straně, opakovaně jsem řekla, že s vyloučením nesouhlasím,“ sdělila poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková (ODS) k vyloučení Václava Klause mladšího ze strany. Ten je podle ní sice tvrdým, ale zato pracovitým kolegou. Je prý jasný, stručný, výstižný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vyhození Klause ml.: Šafrův web kádroval novináře. Ale vynořilo se FOTO, které vše zvrátilo
S kým se vyfotíš, to je tvůj kamarád a jeho zájmům sloužíš. Alespoň tak by se dalo popsat uvažování Pavla Šafra a Johany Hovorkové z webu Forum24, když kritizovali redaktora Petra Koláře z Mladé fronty za „devótní“ a „servilní“ rozhovory, naposledy prý s Václavem Klausem mladším. A tak se redaktor Mladé fronty rozhodl jim práci usnadnit a udělal album všech osobností, se kterými se fotil a je s nimi podle této logiky kamarád. Nechybí Vojtěch Filip, Babiš, Zeman či Klaus starší. Ani Dominik Feri nebo Pavel Novotný. A Jaroslav Plesl vyhrabal starou fotku, kde je pro změnu vyfocený Pavel Šafr...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Merkelová bude šílet. Poddanský nárůdek! Směrem od Klause zazněla drsná slova
Analytik a archivář PhDr. Aleš Valenta z Institutu Václava Klause napsal na webu Neviditelný pes článek o vývoji v Německu, zaměřil se na zelené extremisty, AfD i na volby. „Dokonce v krajně levicovém tisku se začalo psát o potřebě zavedení ‚ekologických gulagů‘,“ napsal a o Němcích pak napsal doslova toto: „Němci jsou po staletí poddanským nárůdkem, který má rád, když se o něj stát plně postará. Proto běží za mocí jako děcko za píšťalou hamelnského krysaře.“ Přečtěte si analýzu o německém národě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Vyhození Klause ml.: Erik Best odhalil, kdo prý skutečně řídí ODS
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl okomentoval dění v ODS. Raději se podívejte sami, co všechno k tématu sdělil. Vypůjčil si i slova amerického novináře Erika Besta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist