Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Čaputová? „Budeme vás střílet, píše nám hoch od Sorose“. VIDEO o volbách na Slovensku
Na Slovensku se mílovými kroky blíží druhé kolo prezidentských voleb. Právnička Zuzana Čaputová má podle většiny slovenských médií solidně našlápnuto k vítězství. A k tomu, aby se stala první prezidentkou na Slovensku a vlastně i první ženskou prezidentkou ve V4. Poslanec strany SMER-SD je však odhodlán udělat vše pro to, aby Čaputová nevyhrála. Natočil kvůli tomu další video, ve kterém představuje Čaputovou tak, jak ji vidí on sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 22. 03. 2019

Související články

Čaputová pozvala do svého volebního štábu 700 hostů
Úderem 22. hodiny se zavřou volební místnosti na Slovensku a Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič již budou jen netrpělivě očekávat volební výsledky. Oba dva proto zamířili do svých volebních štábů. Píše o tom server HNonline.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Čaputová odvolila a pokorně přiznala, že očekává těsný výsledek
Prezidentské volby na Slovensku vyhrála v prvním kole Zuzana Čaputová se ziskem 40,57 procenta hlasů. V druhém kole však podle svých slov očekává těsnější volební výsledek. Píše o tom server CeskeNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
První kolo slovenských voleb ovládla Čaputová. Kotleba si připisuje přes deset procent
Hned třináct kandidátů se ucházelo o přízeň zhruba 4,5 milionu oprávněných voličů v jednodenních prezidentských volbách na Slovensku. Kvůli volebnímu incidentu v jedné z vesnic na východě země hlasování trvalo o hodinu déle, zveřejňování průběžných výsledků tak bylo odloženo až na 23:16. Jasnou favoritkou volebního klání je právnička Zuzana Čaputová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Slovensko má poprvé prezidentku. Zuzana Čaputová vyhrála volby
Na Slovensku se uzavřely volební místnosti. Po sečtení 94 procent okrsků disponovala Zuzana Čaputová bezmála 58 procenty hlasů. Volební účast by se mohla pohybovat kolem čtyřiceti procent. Slovensko tak bude mít poprvé v čele státu ženu, Maroš Šefčovič již uznal porážku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Prezidentští kandidáti - Bruselský byrokrat, tatranský Trautenberk a Johanka z Arku
Jako sonda Galileo při letu k Jupiteru vystřelila v průzkumech veřejného mínění mezi prezidentskými kandidáty na Slovensku právnička Zuzana Čaputová. V médiích na Slovensku i jinde je vykreslována jako moderní žena hájící zájmy a starosti obyčejných lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Čaputová promluvila. Jde o rodiny a práva pro LGBT
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová se na svém facebooku rozepsala o tom, proč se odmítá zúčastnit sobotního Duhového pochodu LGBTI komunity v Bratislavě, stejně tak jako se nezúčastní akce Hrdí na rodinu, která započne ve stejný den u Katedrály sv. Martina půl hodiny před začátkem první z akcí. Čaputová ve svém příspěvku naznačuje, že je potřeba se zaměřit spíše na vážnější problémy Slovenska. „Považuji za potřebné nezůstat potichu a stejně tak naléhavě jako upozornit na potřebu zlepšení situace práv lidí hlásících se k LGBTI komunitě, upozornit taktéž i na potřebu zlepšení podmínek pro podporu a ochranu všech rodin na Slovensku,“ napsala Čaputová s tím, že respektuje právo obou komunit uplatnit svou svobodu projevu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Čaputová a Slovensko: Šéfredaktor Půr nabídl pohled, který v ČT nezazněl
První kolo prezidentské volby na Slovensku je definitivně u konce a zvítězila v něm s velkou převahou Zuzana Čaputová. Jako druhý se umístil kandidát Smeru Maroš Šefčovič. O průběhu voleb informovala Česká televize. Ovšem šéf Info.cz Michal Půr nabízí jiný pohled. Vítězství Čaputové je prý jisté, ale stejně jako Kiska prý bude rozdělovat společnost. A tím přibudou hlasy pro Mariana Kotlebu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kalousek: Nepochybuji, že Zuzana Čaputová bude skvělou hlavou státu
Komentář na facebookovém profilu k výsledku prezidentských voleb na Slovensku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Vážená paní Čaputová, hodně štěstí ve Vaší nové náročné misi
Komentář na facebookovém profilu k výsledku prezidentských voleb na Slovensku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Čaputová prý možná dala facku Zemanovi. V Knihovně Václava Havla...
Budoucí slovenská hlava státu Zuzana Čaputová zavítala soukromě do Prahy. V úterý povečeřela s poslancem TOP 09 Karlem Schwarzenbergem, setkala se s ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským a navštívila také koncert legendárního zpěváka Boba Dylana v Lucerně. Píše to server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist