Volí nevzdělanci, řekla Sommerová. A velí: Kupujte méně věcí! Více na VIDEU
Dokumentaristka Olga Sommerová v poslední době upoutala svým rozhovorem v Prostoru X, kde se vyjadřovala k politice a demokracii. Volby prohlásila za nebezpečné, protože v nich mohou volit i nevzdělaní, a za tento sentiment ji zkritizoval například Petr Žantovský, který její slova označil za hrubá a arogantní. A je zde další VIDEO, ve kterém Olga Sommerová vyzývá k uskrovnění a solidaritě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 25. 03. 2019

Související články

Sommerová: Doufám, že Zeman nedokončí mandát. Volby jsou nebezpečné, volí nevzdělanci
Dokumentaristka a režisérka Olga Sommerová se v Prostoru X pustila do dnešní politiky. A servítky si rozhodně nebrala. Babiš je podle ní zločinec, podvodník a lhář. A Zeman nemocný člověk, o kterém doufá, že nedoslouží své další 4 roky ve funkci. A o demokracii v Čechách řekla toto: „Ty volby jsou nebezpečný nástroj, protože volit může každý a volí i lidé, kteří nejsou vzdělaní, kteří se nezajímají o politiku, všechny ty souvislosti, ale skočí na ty populistické nabídky, a to je to nebezpečí teďka po celé Evropě i v Americe.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Jiří Drahoš? Ten má více tváří,“ padlo tajemně na VIDEU
Vědkyně a senátorka Eva Syková se v rozhovoru pro XTV.cz s Lubošem Xaverem Veselým vyjádřila k neúspěšnému prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi. „Je člověk více tváří,“ řekla mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Adam Mikulášek: Kupujte pražené kuřince, podpoříte zaměstnanost a HDP
Zde bych si dovolil s trochou ironie nastínit těm méně zasvěceným, na jak zvráceném principu „funguje“ tzv. západní ekonomika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO plné sprostých slov: Naštvaný občan nahrál prohlášení, koho rozhodně nebude volit
Rozezlený občan poslal jasný vzkaz všem lidem, kteří volí komunisty. Ve videu kolujícím po internetu poslal „do prd*le“ všechny ty, kteří volí šéfa KSČM Vojtěcha Filipa a jeho stranické kolegy. „Posr*ný, zkur*ený, zpíč*ný, komouše“, nebere si servítky občan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pavel Telička na VIDEU bez obalu: Zeman neplní své sliby. Dělá i horší věci
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička se na videu vyjádřil k činům prezidenta Zemana. Europoslanec byl vůči hlavě státu velmi kritický. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Olga Sommerová s husí kůží ohlásila kandidaturu za TOP 09: Babiš je zlo, musíme se mu postavit. Vždyť on chce zatočit s demokracií
V rozhovoru pro Novinky.cz se známá česká dokumentaristka Olga Sommerová rozpovídala o tom, co ji vedlo ke kandidatuře do Poslanecké sněmovny v barvách strany LES Martina Bursíka. „Mnohá léta jsem se angažovala v občanské společnosti. Musím se ozvat, když se děje nespravedlnost,“ uvedla k tomu Sommerová a pustila se do vydatné démonizace šéfa ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Olga Sommerová, kandidátka TOP 09: Elita národa jsou slušní dobří lidé, kteří dělají něco pro vlast. Nechápu voliče Zemana, Babiše a Okamury
Režisérka Olga Sommerová se rozhodla při děkovné řeči na slavnostním večeru Českého lva bojovat za obranu České televize před oligarchy. Rozhovor s ní nyní přinesl server Seznam Zprávy. Sommerová převzala ocenění za dokument o zpěvačce Soně Červené. V minulosti režisérka kandidovala do Sněmovny za TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Sommerová se rozzlobila, že nepřijímáme uprchlíky. Pak ale přišla tato slova: Když vidím Německo, Francii, Belgii, žena tam nemůže v klidu vyjít na ulici. Jsou tam ti mladí nezařazení muži...
Režisérka Olga Sommerová v internetové televizi DVTV.cz řekla moderátorce Daniele Drtinové, že liberální demokracie v Česku může být ohrožena. Má za to, že velkým nebezpečím pro tuto zemi je šéf hnutí ANO Andrej Babiš, kterého považuje za autokrata. Proto se rozhodla proti němu vytáhnout v barvách TOP 09. A to i přesto, že s předsedou strany Miroslavem Kalouskem v lecčems nesouhlasí. Došlo i na uprchlíky, kterým prý máme pomáhat, ale nedopustit, abychom dopadli jako v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Sommerová vrací úder Klausi ml.: Doložte, že jsem to řekla, nebo se omluvte!
Václav Klaus mladší (ODS) se v komentáři pro server Novinky.cz obul do režisérky Olgy Sommerové. Dáma nezaváhala a okamžitě mu úder vrátila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Sommerová vrací úder Klausovi ml.: Doložte, že jsem to řekla, nebo se omluvte!
Václav Klaus mladší (ODS) se v komentáři pro server Novinky.cz obul do režisérky Olgy Sommerové. Dáma nezaváhala a okamžitě mu úder vrátila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist